Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost, Kreditní karta

Aplikace kloubní výživy ze spermatu lososů přímo do kloubů

Drobné ambulatní chirurgické výkony

Kyselina hyaluronová +5 Více

Léčba artrózy

Rázová vlna

Vyšetření rtg

Od roku 2004 se na naší klinice specializujeme na neinvazivní léčbu pohybového aparátu, zejména na léčbu artrozy vlastní krví metodou německého patent...

• chirurgie
  • ortopedie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ruština

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

Ocenuji profesionalni pristup a pomoc pri lecbe ostruhy paty - temer rok trvajici bolesti a predchozi neucinna lecba byly diky MUDr. Zemanovi a jeho technice do 3 tydnu odstraneny :-)

Roky mám stálé bolesti. Léčba metodou Orthokine a komplexní léčba mi pomáhá.
Panu doktorovi moc děkuji.

Řadu měsíců jsem měl přetrvávající bolesti v pravém rameni, které mě omezovaly v pohybu a na které nic nepomáhalo. Se svým problémem jsem se nakonec obrátil na pana doktora Zemana. Po jedné sérii léčby pomocí rázové vlny bolesti ustoupily a v současné době je rameno opět plně funkční. Velice oceňuji odborný a lidský přístup

Od 11/2013 vleklý zánět šlach. Po 5 měsících chození po doktorech s výsledkem totálně chromá na obě ruce. Sádra je asi zakázaná a obstřiky taky. Doporučovaná rehabilitace a magnety na nic. Zoufalá z bolestí a vzteky bez sebe, že si mě přehazují jako horký brambor a sloužím jim jako kasička za poplatky a " vykázané výkony", jsem po doporučení známé zavolala do Říčan. Objednání do týdne! V téhle době skoro zázrak! Za 4 týdny po 6 rázových vlnách a 2x obstřik kyselinou hyaluronovou v pohodě. Na můj problém to pomohlo. Chválím příjemné prostředí a milý přístup celého kolektivu. Mě to za ty peníze stálo. Kdybych šla dřív, mohla jsem si ušetřit spoustu bolesti, vzteku z toho, jak jsem chromá a nerozbila bych si doma tolik nádobí. Díky, doktore!

Již delší dobu trpím artrozou obou koleních kloubů. Stav nemoci se neustále zhoršoval a mé pohybové schopnosti se zmenšovaly. Uvažoval jsem o operaci, ale zrazovala mě skutečnost, že životnost umělého kloubu je asi 15 let a pak další operace. Po seznámení s metodou orthokineze jsem se rozhodl pro tuto možnost. Již objednání a první návštěva u MUDr Zemana na mě udělala příznivý dojem. Příjemné jednání, rozhovor o nemoci a vysvětlení léčby bez jakéhokoliv nátlaku ve formě, že tento postup je ten nejlepší na světě, mě přesvědčil. Dnes po půl roce od ukončení léčby pomocí orthokineze vím, že to bylo správné rozhodnutí. Bolestivost při zvýšené pohybové zátěži se téměř vytratila, v klidu zmizela úplně. Vzhledem k pokročilosti artrozy jsem ani nečekal, že kolena budou takto fungovat.
Mgr. Pavel Veselý

Více jak 5 let se léčím u různých specialistů , kde mi bolesti kolen
léčili obstřiky , magnetoterapií , ultrazvukem za doprovodné
rehabilitace . Můj zdravotní stav se neustále zhoršoval tak , že jsem
nemohla nastoupit a vystoupit do hromadných dopravních prostředků .
Nemohla jsem chodit po schodech , ani po rovině . Trpěla jsem velkými
bolestmi , které mě provázely i v noci - pro tlumení bolesti jsem
užívala stále více léků . Na posledních dvou odborných ortopedických
pracovištích mi byly doporučeny operace postupně obou kolen . V l roce
2013 - 30.8. jsem se začala léčit u MUDr.D.Zemana v Říčanech
neinvazivní léčebnou metodou , kdy mi byly aplikovány rázové vlny ,
léčivé sérum z vlastní krve . Byla mi i aplikována injekčně kyselina
hyaluronová a tablety obsahující meloxikam .
Jaký je výsledek ( 11.2.2014 ) ? Dnes jsem bez bolestí ve dne i v noci ,
kolena mě nebolí , nemám potíže při chůzi po rovině , ani na schodech .
Cítím se díky léčbě velmi dobře .
Panu MUDr. D. Zemanovi mohu jen poděkovat - " má zlaté ruce " Mgr. Helena K

Markvart
14.1.2014
Rád sdeluji své výborné zkušenosti s léčením artrozy mých kyčelních kloubů u pana Dr. Zemana na jeho klinice v Říčanech u Prahy.Léčba rázovou vlnou a sérem z vlastní krve Orthokine mě zbavila nepříjemnych bolestí které mě provázely ve dne i v noci a mohl jsem tak zrušit již dejší dobu naplánované operace.Finančních prostředkú vůbec nelituji protože to jsou nejlépe investované peníze ,panu doktorovi moc děkuji za jeho lidský a profesionální přístup a přeji mu hodně spokojených pacientů.

Po těžkém úrazu kolene jsem se rehabilitoval u Dr. Zemana a díky panu doktorovi jsem mohl začít po několika měsících opět plnohodnotně fungovat. Mimo jiné oceňuji profesionální a přátelský přístup. Velice doporučuji. D. Míša

Pana doktora Zemana jsem navštívila z důvodu nehybnosti palce ruky. Byla mi sdělena diagnóza- artróza a aplikována jedna ( naštěstí !!) rázová vlna. Protože se mi stanovení dg. nezdálo, navštívila jsem odborníka na problematiku rukou a byla mi stanovena diagnoza se zcela odlišným terapeutickým postupem. Podstoupila jsem ambul. operaci poutka šlachy.Hybnost palce se upravila a jsem bez obtíží.S artrózou moje problémy nesouvisely a i kdyby to artróza byla, kladné účinky rázové vlny na klouby palce rukou nebyly prokázány.

Podstoupila jsem ve svém pokročilém věku léčbu rázovou vlnou i metodu ORTHOKINE a jsem spokojená, protože se můj zdravotní stav už po 2 měsících zlepšil. Přála bych si, aby mi dobrý stav vydržel co nejdéle. Panu doktorovi moc děkuji a přeji hodně spokojených pacientů. Miluška Fantová

• chirurgie
  • ortopedie