Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost, Kreditní karta

Aplikace kloubní výživy ze spermatu lososů přímo do kloubů

Drobné ambulatní chirurgické výkony

Kyselina hyaluronová +5 Více

Léčba artrózy

Rázová vlna

Vyšetření rtg

Od roku 2004 se na naší klinice specializujeme na neinvazivní léčbu pohybového aparátu, zejména na léčbu artrozy vlastní krví metodou německého patent...

• chirurgie
  • ortopedie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ruština

Jan Baťha

Před více než třemi lety se objevila bolest v koleni, která se začala stupňovat.Ortopedem mi byla diagnostikována pokročilá artróza. Po léčení, které spočívalo v opakujícím se vytahování výpotku z kloubu, aplikací obstřiků, užíváním různých prášků proti bolesti, artroskopii, která se absolutně minula účinkem, bylo koleno stále ve stavu, který mi v podstatě neumožnil chodit, natož pracovat. Bylo mi proto navrženo řešení - a to výměna kloubu. Toto jsem vzhledem k mému věku zamítl a hledal jsem dále, kdo by mi mohl pomoci. Když jsem se dozvěděl o MUDr. Zemanovi a jeho neinvazivních léčebných metodách a vynikajících referencích pacientů, neváhal jsem. Dnes po léčení Mudr. Zemanem je stav mého kolene nesrovnatelně lepší, než byl. Děkuji pane doktore a v Novém roce i těch dalších Vám přeji vše nejlepší a hodně spokojených pacientů, jako jsem já.

Jarmila Hradecká (18.9.2016)
Panu doktorovi Zemanovi moc děkuji za vyléčení kalcifikace (zvápenatiny), která se mi vytvořila v ramenním kloubu. Tento můj problém by se dal řešit pouze operací (spojenou s dlouhou rehabilitací a dost nejistým konečným výsledkem, protože se jedná o chirurgický zásah do funkčnosti kloubu). Druhou možností je neinvazivní terapie rázovou vlnou. Neváhala jsem podstoupit léčbu rázovou vlnou. Úlevu od úporné bolesti, která se stále stupňovala a už někdy nebyla k vydržení, jsem pocítila již po první aplikaci rázové vlny. Po 6 aplikcích rázové vlny a 4 injekcích kyseliny hyaluronové se mi zvápenatina sama vstřebala a úplně zmizela. Tento výsledný efekt se dostavil již za 3 měsíce. Nyní opět mohu hýbat rukou a nic mě nebolí, protože zvápenatina se díky této terapii úplně vstřebala. Rok jsem pobývala ve Švýcarsku, měla jsem možnost poznat zdravotnictví také v této zemi. Díky této osobní zkušenosti potvrzuji, že pan doktor Zeman je skutečně jedním z největších odborníků v oblasti ortopedie a chirurgie. Pokud by mě příště potkaly obdobné problémy, znovu se ráda svěřím do jeho péče.
S vděčností Bc. Jarmila Hradecká (zdravotní sestra a sociální pracovník)

Po úrazu lokte jsem se obrátila na pana doktora Zemana. Setkala jsem se s velmi profesionálním a lidským přístupem. Díky léčbě pana doktora se nepříjemný a bolestivý úraz obešel bez trvalých následků. Děkuji moc. S pozdravem, Ilona Martincová.

V září 2014 se u mě objevily první zdravotní problémy s pravým zápěstím, které neúspěšným léčením obstřiky, rehabilitacemi, ultrazvukem a ortézou, vyústily po roce a půl v chronický zánět šlach (Quervainův syndrom). S rukou jsem nemohla prakticky vůbec hýbat a jakýkoliv pobyh byl pro mě velmi bolestivý, omezoval mě v každodenních činnostech, dokonce i v klidové fázi a v noci při spaní. Ordinací pana doktora Zemana jsem začala navštěvovat v lednu 2016. Zahájil léčbu rázovou vlnou, přičemž už po 14 dnech začala bolest ustupovat. Dále pan doktor aplikoval dvě injekce kyseliny hyaluronové, spolu další aplikací rázové vlny. Během jednoho měsíce nebylo po bolesti ani památky a pravým zápěstím mohu opět hýbat. Oceňuji skvělý přístup pana doktora a mohu jen doporučit. Adéla Udržalová

Před třemi lety jsem onemocněl akutním zánětem kloubu u palce nohy, při kulminaci se nedalo spát bolestí. Diagnostika na poliklinice byla - počáteční artróza kloubu a navrhované řešení lékařem bylo nasazení analgetik s tím, že se to nedá jinak řešit. A na umělý kloub jsem opravdu nechystal. Našel jsem Centrum u bílého lva v Říčanech. Dostal jsem injekce vlastní krevní plazmy, plus asi 20 rázových vln. Úleva byla okamžitá a po léčbě mohu říci bez dalších následků.
A protože nemoc nás má vždy upozornit na něco, co nejspíš máme změnit - přestal jsem po 15 letech zcela hrát aktivní squash. Jinak se nemocnicím a lékařům se vyhýbám, jak je to možné, snažím se hlavně o prevenci a alternativu. Doktor Zeman určitě nedokáže vyléčit vše, ale v mém případě artrózy jeho léčba zafungovala luxusně a pevně doufám, že na hodně dlouho.

K panu doktorovi jsem prisel s problemy praveho rameniho kloubu.Po zrengenovani a vysetreni mi byla oznamena diagnoza zanetu a doporuceny razove vlny.Po 3 navstevach kdy mi aplikace nepomahala jsem se rozhodl v lecbe nepokracovat a vyhledat jineho lekare.
Dle jineho lekare ,byl pri vysetreni (rentgenu) nalezen vyrustek na pravem rameni ktery mi zbusobuje bolest a tlaci na vazy.Dle jeho nazoru v pripade ze nepomohou obstirky lze resit pouze operativne.

K MUDr. Zemanovi jsem se dostala na doporučení manžela, který u něj podstoupil terapii rázovou vlnou (problém s rukou po staré zlomenině v zápěstí). Mým problémem byla nesnesitelná bolest lokte pravé ruky (měsíce zanedbávaná, tedy spíše přehlížená), patrně způsobená neustálým taháním tří dětí (nejmladší je "mimi" vážící 16kg, které se velmi rádo chová). Terapie - 6x rázová vlna, 2x hyaluron, výsledek - bolest zmizela (postupně). A už se nevrátila. Teď aktuálně docházím na rázovou vlnu po "podvrknutí" kolene na schodech - mám před sebou ještě 2x vlnu a 2x hyaluron, ale už teď je zlepšení znatelné. Já vím, že spoustě lidí vadí cena ošetření, ale to je vina pojišťoven, která hradí kdejaké hovadiny a léky s pochybnými účinky, účinnou a osvědčenou terapii však hradit odmítá. Jsem z Louňovic nedaleko Říčan a jen ve svém bezprostředním okolí vím o dvou lidech, kteří měli vážné déletrvající zdravotní problémy (koleno, páteř, kotníky) a kterým MUDr. Zeman touto terapií pomohl po dlouhaletých peripetiích a léčbách v různých zařízeních. Takže za mě - až si zase něco zrakvím a budou to kosti, klouby, šlachy nebo obratle, poběžím zase k Zemanovi...
Eliška Havelková

Dobrý den
Měla jsem bolesti obou ramen , které mě trápili čim dal častěji a intenzivněji.
Dá se říct snad vic jak rok jsem se pomaličku smiřovala ,že budu muset podstoupit operaci hlavně levého ramene.
V noci jsem nemohla spát a posledniho pul roku se to zhorčovalo tak rychle ,že jsem se už nemohla dočkat termínu u pana doktora. D. Zemana .
Tam jsem se nechala vyšetřit a podstoupila Terapii rázovou vlnou , pan doktor mě vysvětlil co mám za problém a začal lečit .
Hned po první terapii jsem citila neskutečmou ulevu , místo 5-6 tbl, proti bolesti jsem brala 1-2 a to jen 4 dny .
Druhy den jsem podstoupila terapii ješte jednou , po měsíci jsem si udělala celi tyden volna a vyplatilo se mi to.
Ruku mužu zase používat a dokonce už i pomalu cvičim a posiluji .
Chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat DR. D. Zemanovi jsem moc štastná ,ani neumím vyjadřit jak moc .
Vrátil jste mě do života , je užasné ,že Vás tu máme .Přeji Vám hodně spokojených pacientu , protože já mohu sklidným svědomím řict ,že jste mi pomohl né na 50 % ,ale na 100% A za to moc děkuji

Wedllová Zdenka

Po sedmi měsících intenzivní kruté bolesti tkzv.zmrzlého ramene a neúspěšných léčbách jsem na doporučení šla k panu MUDR.ZEMANOVI a nelitovala.Absolvovala jsem několik aplikací rázových vln i s injekcemi kyseliny hyaluronové .A rameno je vyléčeno.!
Děkuji celému týmu za super přístup.At´ i nadále máte hodně spokojených pacientů a že jich je :).Pavlína Vaňhová

Před 2 měsíci jsem podstoupila v ordinaci pana Mudr. Zemana léčbu rázovou vlnou a originální metodou ORTHOKINE kvůli nesnesitelným bolestem kolena. Po 2 měsících léčby bolest ustoupila a zase můžu bez problémů chodit a fungovat jako dříve a nemusím brát žádné léky proti bolesti.
Nebyla jsem v ordinaci pana Mudr. Zemana poprvé, ale již v roce 2007 mi rovněž pomohl od bolestí páteře po úrazu . Léčení rovněž proběhlo pomocí rázové vlny a ukrutné bolesti po 12ti aplikacích úplně zmizely.
Určitě bych tuto léčbu doporučila všem, kteří mají problémy s pohybovým aparátem.
Setkala jsem se zde vždy s profesionálním a lidským přístupem a proto bych touto cestou ještě jednou chtěla moc poděkovat panu doktorovi za všechno a přála bych mu mnoho úspěchů nejen v pracovním, ale i soukromém životě.
Nelze rovněž opomenout a hlavně ocenit vstřícnost paní ing. Martiny Zemanové při sjednávání termínu návštěv a její milý přístup k pacientům. I jí patří velký dík.
Pokud se mi vyskytnou nějaké zdravotní problémy pohybového aparátu, určitě nebudu váhat a zase navštívím ordinaci pana Mudr. Dalibora Zemana.

V Praze 24.06.2014
Kadlecová Květoslava