Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost, Kreditní karta

Aplikace kloubní výživy ze spermatu lososů přímo do kloubů

Drobné ambulatní chirurgické výkony

Kyselina hyaluronová +5 Více

Léčba artrózy

Rázová vlna

Vyšetření rtg

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

Od roku 2004 se na naší klinice specializujeme na neinvazivní léčbu pohybového aparátu, zejména na léčbu artrozy vlastní krví metodou německého patent...

• chirurgie
  • ortopedie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ruština

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance rázová vlna

Pan doktor Zeman mi opravu moc pomohl, jak na začátku slíbil, a tímto bych mu chtěl poděkovat. S lékaři před ním jsem jen ztrácel čas. Přišel jsem k němu ve stavu, kdy už jsem se na nohu nemohl téměř postavit, kvůli patní ostruze. Dnes už se pomalu začínám vracet ke sportu a mohu opět normálně a bez omezení fungovat. Pan doktor je profesionál s úžasným přístupem. Všem mohu jen doporučit!

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Jiný

Chtěl bych tímto mnohokrát poděkovat panu doktorovi Zemanovi,,jehož jsem mnoholetým pacientem,za vysoce profesionální péči věnovanou jak mně,tak i mým blízkým a zároveň popřát jak jemu,tak celému kolektivu hodně moc dalších úspěchů.Pane doktore,děkuji

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Jiný

Vřele doporučuji všem lidem, kteří mají problémy s kloubním aparátem ať už po nevydařené operaci, nebo po úraze. Léčba v nemocnici měla nevalné výsledky a plánovali další operace pro léčbu kolene. U pana doktora Zemana mne překvapil profesionální přístup celého kolektivu a hlavně léčba která má opravdu výsledky. Už po několika návštěvách v ordinaci výrazné zlepšení pohyblivosti a to hlavní, bez bolestí. Investice do zdraví se vyplatí.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance léčba artrózy

Dovoluji si vyjádřit obrovské poděkování panu doktoru Daliboru Zemanovi z Říčanské Osteo kliniky. V roce 2019 jsem se informovala z odborných lékařských časopisů o jeho speciální neinvazivní léčbě artrózy kolen, kterou pan doktor Zeman provádí. Sama jsem do té doby ve státních nemocnicích prodělala operaci kolena a diagnóza byla velmi negativní, stejně jako přístup k lékařů ke mně a další léčbě. Naděje na zlepšení byla prý velmi mizivá. Nastoupila jsem tedy na léčbu artrózy kolena u pana doktora Zemana. Nastal obrovský zvrat, lidský přístup, perfektní odborné znalosti moderního způsobu léčby artrózy kolena u nás opravdu ojedinělé, milé laskavé chování. Každá návštěva a každá léčebná procedura se stala pokrokem. Dnes mohu chodit, koleno mě nebolí a léčba je podporována speciální injekcemi, na které docházím pravidelně. Poděkování patří i paní Ing. Martině Zemanové, která je sluníčkem v administrativě kliniky. Velké díky patří panu doktorovi Daliborovi Zemanovi. S poděkováním PaedDr. Romana Malkovská

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Jiný

Úžasný přístup. Dlouho jsem nepotkal tak příjemného lékaře. Velice příjemné prostředí jak v ordinaci tak čekárně. Dohodnutý čas dodržen doslova na minutu což jsem ještě nezažil.Doporučuji každému

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance léčba artrózy

Dobrý den, pana doktora jsem si vyhledala na netu, po konzultaci a vyšetřeni jsem podstoupila léčbu v únoru, a to 6 krát rázová vlna na obě kolena a dvě injekce .
Po pul roce cítím se skvěle nic mě neomezuje a neboli ne užívám žádné analgetika. Pan doktor je skvělý, všechno mi podrobně vysvětlil a jsem mu moc vděčna.
Doporučuji.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance rázová vlna

Pana MUDr. Zemana určitě doporučuji všem, moje zkušenosti jsou výborné. Nejdříve jsem se u něj léčila po operaci kolena a pak s přetrženou Achillovou šlachou. Pan doktor byl vždy vstřícný, vše mi vysvětlil a navrhl další možní postupy. Vyšetření proběhlo ve stanoveném čase. Takže ještě jednou děkuji za vysoce profesní i lidský přístup.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance rázová vlna

Pan Doktor Zeman mi pomohl s dlouho se táhnoucím problémem s tenisovým loktem. Na klinice má kompletní diagnostiku včetně RTG. Skrze produkty a léčby švýcarských firem má vysokou úspěšnost léčby. Sám jsem si to vyzkoušel. Během dvou měsíců mi metodou sportvis a radiálních a focusovaných rázových vln vyléčil chronický, roky trvající tenisový loket od přetěžování ruky prací na počítači. Pravda, léčba mě vyšla na 20 tisíc (určitě jsou levnější kliniky) ale za mě to stálo za to. Klinika funguje časově velmi flexibilně a výsledky pocítíte rychle. Chce to ale trpělivost, protahovat, pomalu cvičit a opakovaně chodit na léčbu. Měl jsem chuť to vzdát a pak asi měsíc na to byla ruka najednou v kondici, začal jsem dělat kliky, shyby.... Pana doktora bych chtěl doporučit hlavně po té lidské stránce. Líbí se mi jeho přístup. Prošel největšíma nemocnicema a založil si vlastní praxi postavenou na evidence based medicíně, která je sice příplatková, ale funkční. Všem doporučuju zajít s jakýmkoliv problémem. Ke komu jinými jít, než k průkopníkovi léčby rázovými vlnami? Fyziokliniky sice taky užívaj rázový vlny, STORZ vybavení už taky má víc klinik, pan doktor je ale zkušený průkopník téhle metody a proto bych doporučil právě jeho kliniku. Kouba

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Tenisový loket

Rázová vlna na "tenisový loket" + přístup pana doktora Zemana = uzdravení. Profesionální péče, příjemné prostředí, sympatická Martina a doporučení, které opravdu pomůžou. Doporučuji !!!

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Natrzeny lytkovy sval

Vyborna pece a rychle uzdraveni - vrele doporucuji razovou vlnu vsem s podobnym zranenim ci jakymkoli svalovym zranenim - na dovolene jsem si natrhl na tenise lytkovy sval, mel jsem obrovsky otok, modrinu pres cele lytko a berle pres tyden - Mudr Zeman mi velmi pomohl zrychlit hojeni, aplikoval razovou vlnu i kyselinu hyaluronovou a behem tydne jsem videl ohromny pokrok - mockrat diky! Celkova pece vcetne leku, doplnku, rad i starostlive lidske pece naprosto prvotridni.