Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost, Kreditní karta

Aplikace kloubní výživy ze spermatu lososů přímo do kloubů

Drobné ambulatní chirurgické výkony

Kyselina hyaluronová +5 Více

Léčba artrózy

Rázová vlna

Vyšetření rtg

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

Od roku 2004 se na naší klinice specializujeme na neinvazivní léčbu pohybového aparátu, zejména na léčbu artrozy vlastní krví metodou německého patent...

• chirurgie
  • ortopedie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ruština

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance rázová vlna

Ráda bych touto cestou poděkovala panu MUDr. Zemanovi za profesionální a lidský přístup při řešení mých potíží s bederní páteří. Po letech, kdy jsem si mnohdy nemohla zavázat tkaničky u tenisek, zase funguji. Cvičím, chodím dlouhé rychlé procházky, tancuji. A to po 6 rázových vlnách. A hodně mi pomáhá i válec FOAM Roller, který mi pan doktor doporučil.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance léčba artrózy

Byl jsem spokojen s vybavenim ordinace, komunikací s lékařem a vemi profesioním a zároveň přátelským přístupem MUDr. Zemana jeho personálu. MUDr. Zeman z mého laického pohledu své profesi opravdu rozumí.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance kyselina hyaluronová

P.dr.Zeman je to borec ve svém oboru, takového doktora jsem ještě nepotkala, příjemné vystupování, pečlivý, trpělivý v našem zdravotnictví je jedním z mála, děkuji moc pane doktore pomohl jste mi s artozou zad a kotníku a ostruhama díky

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance léčba artrózy

Výborný a odborný a lidský přístup léčil jsem se na artrozu kyčelních kloubů.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Jiný

Děkuji ještě touto cestou panu doktorovi za rychlou a efektivní pomoc odstraněním ganglionu. Rychlá diagnostika i řešení. Vřele doporučuji.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Jiný

Chtěla bych moc pochválit léčbu pana doktora Zemana. Udělal se mi na pravé ruce tenisový loket. Byla jsem nejdříve u jiného lékaře na obstřiku, nepomohl, dokonce to bolelo ještě více. V listopadu a prosinci roku 2021 jsem k panu doktorovi Zemanovi docházela na 6 aplikací rázových vln + 2 injekce kyseliny hyaluronové. Pan doktor mě připravoval na to, že to zlepšení bude za delší dobu, protože jsem velmi hubená. Ale asi po dvou, třech měsících po léčbě jsem stále neměla pocit, že by se to výrazně zlepšilo a byla jsem docela zklamaná. Léčilo se to opravdu pomalu. Dnes jsem si ale uvědomila, že už asi 2 měsíce mě ten loket vůbec nebolí a rozhodla jsem se, že to musím napsat do recenze. Děkuji moc!

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Jiný

Po téměř roce negativních zkušeností se standardní péčí našeho zdravotnictví a s tím se i zvyšující bolestí kyčelního kloubu, jsem byl i přes skvělá doporučení na první návštěvě u doktora Zemana mírně skeptický. Opak byl a je pravdou, nejen profesionál ve svém oboru, ale i člověk nabitý pozitivní energií. Vždy se mnou jednal zcela otevřeně a realisticky popsal moje možnosti a tak jsem věděl jak se k tomu v životě postavit. Tato léčba je zatím jediná, která mi pomáhá a ulevuje od bolesti!
Vážený pane, jste pro mě člověk na svém místě.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Jiný

Po 5ti operacích kolene od různých specialistů jsem už přestal doufat v normální a bezbolestný pohyb. Pan doktor navrhnul léčbu krevní plasmou společně s kyselinou hyaluronovou aj. Po aplikaci orthokine se koleno neuvěřitelně zlepšilo. Nyní je to téměř bez bolesti. Už žádné punkce po větším zatížení, žádné otoky. Po celkové léčbě mohu pana doktora jen doporučit. Je to super člověk. Děkuji.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance rázová vlna

S péčí a léčbou pana doktora jsem naprosto spokojená. Díky pravidelné aplikaci rázové vlny, injekcím Orthokine a kyseliny hyaluronové se mi výrazně zlepšily několikaleté chronické problémy se zánětem plantární fascie. Dříve jsem chodila o berlích a každý krok byl utrpením, teď již můžu téměř normálně fungovat. Ostatní specialisté si s mým problémem nevěděli rady, až léčba pana doktora Zemana začala zabírat. Věřím, že je terapie dobře nastavená a že časem problém vymizí úplně.

Ordinace je vybavená špičkou elektroterapií, zkoušela jsem i jiné rázové vlny, nikde ale nebyly tak silné a efektivní.

Oceňuji také velmi přátelský a lidský přístup celého personálu.
Děkuji moc!

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance léčba artrózy

Ordinaci pana MUDr. Dalibora Zemana jsem vyhledala kvůli patním ostruhám a kolenní artróze; kvůli bolestem jsem mohla jen obtížně chodit. Pan doktor mně velmi pomohl a kvalita života se mi vrátila. Nyní se mohu dokonce znovu věnovat i oblíbené turistice. všem doporučuji.