Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Štefánikova 1301, Kopřivnice
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

U pana ortopeda jsem byl poprvé a byl jsem velmi spokojen s profesionálním přístupem a nadstandardním jednáním. I když se jednalo pouze o vyřízení dokumentace, nebyl žádný problém s vyřízením jako u jiných ortopedů. Děkuji


:
Ověřeny pacient

Kdybyste jen trošku znali okolnosti, tak byste pak pochopili, proč jsou některé věci tak a ne jinak, já jen vím, že pan doktor dělá co může, sestry to samé, neflákají se a jedou od začátku pracovní doby až po konec naplno, zkuste se lidi objednávat a nechodit za doktory jen tak náhodou, když si vzpomenete (pokud to není fakt akutní), zkuste se trošku vcítit do druhých, usmívat se a hned to bude lepší :)


W
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem navštívil na doporučení mých známých. Spokojenost velká, příjemný doktor, který mi poradil a měl trpělivost odpovídat na mé dotazy.

Doporučuji


T
Ověřeny pacient

Návštěva ordinace při akutních potížích.
Středa 7hod. a na dveřích nápis dnes neordinujeme.
Čtvrtek 8hod. a na dveřích stejný nápis. Čeká nás víc a že jde o zapomenutý lístek a však omyl !!!!!! Na recepci nám zdělí že soukromá ordinace má celý týden dovolenou ,asi fór (blbý). Zástup není a starej se.
Jdu do NJ  za MUDr. Norský i bes objednáni skvělý přístup i ošetření.
Čtvrtek 8hod. a na dveřích nápis dnes od 8.30 , čekám s pocitem že budu ošetřen. Sestra přichází 8.30  hod.
Čekám na otevření dveří s prosbou o 10min.zákrok (punkce a injekce) . Sestra se zděsí vždyť nejste  objednaný a spolu s lékařem mne odpálkují .
Jako lékař zneužívá pro svou oblibu skvělé zařízení polikiniki. Do ordinace si pacienti nosi své varianty a návrhy léčby.
Běžný lékař rozpozná otok a nepotřebuje na to zastaralý ultrazvuk.
Předem děkuji soukromé ordinaci že myslí hlavně na naše zdraví a ne na svoje pohodlí
T.J.
26.9.2013
Kopřivnice

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V lednu mi operoval karpál a jsem velmi spokojen, jak s jednáním, tak i s precizním provedením. Ještě jednou dík. Abrman M.


Skvělý lékař - orthopéd. používá nejmodernějších diagn. aparátů. Je ochotný, hodný, vstřícký, komunikuje s pacientem, respektuje jeho ostych a pomůže vždycky.
Pokud se někdo najde, že mu nevyhovuje, pak musí jít k jinému lékaři. G.


Jo to teda pan doktor je opravdu kapacita.Když vás něco bolí zakroutí vám s tím a řekne že to nic není.Pro jistotu dá obstřik a vy fičíte po pravé straně domů jak se tak říká.Čekala jsem více komunikace mezi lékařem a pacientem.


Ověřeny pacient

Je málo takových odborníků, jakým je MUDr.Ostrý. Jestliže někomu něco doporučí, tak jedině tehdy, když ví, že to může pomoci a ekvivalent toho, co doporučuje není k dostání v lékárnách. Važme si takovýchto lidí a nepomlouvejme je, protože se také z něho může stát nerudný a nepříjemný člověk.


P

Velice dobrý ortoped příjemné jednání


E

Velice přijemny lekař,doporučuji opravdu


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti