Dalibor Ostrý, ortoped Kopřivnice

MUDr. Dalibor Ostrý

Uložit

Ortoped Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Odborný lékař ortopedie
Štefánikova 1301, Kopřivnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

U pana ortopeda jsem byl poprvé a byl jsem velmi spokojen s profesionálním přístupem a nadstandardním jednáním. I když se jednalo pouze o vyřízení dokumentace, nebyl žádný problém s vyřízením jako u jiných ortopedů. Děkuji

:
Ověřený profil

Kdybyste jen trošku znali okolnosti, tak byste pak pochopili, proč jsou některé věci tak a ne jinak, já jen vím, že pan doktor dělá co může, sestry to samé, neflákají se a jedou od začátku pracovní doby až po konec naplno, zkuste se lidi objednávat a nechodit za doktory jen tak náhodou, když si vzpomenete (pokud to není fakt akutní), zkuste se trošku vcítit do druhých, usmívat se a hned to bude lepší :)

W
Ověřený profil

Pana doktora jsem navštívil na doporučení mých známých. Spokojenost velká, příjemný doktor, který mi poradil a měl trpělivost odpovídat na mé dotazy.

Doporučuji

T
Ověřený profil

Návštěva ordinace při akutních potížích.
Středa 7hod. a na dveřích nápis dnes neordinujeme.
Čtvrtek 8hod. a na dveřích stejný nápis. Čeká nás víc a že jde o zapomenutý lístek a však omyl !!!!!! Na recepci nám zdělí že soukromá ordinace má celý týden dovolenou ,asi fór (blbý). Zástup není a starej se.
Jdu do NJ  za MUDr. Norský i bes objednáni skvělý přístup i ošetření.
Čtvrtek 8hod. a na dveřích nápis dnes od 8.30 , čekám s pocitem že budu ošetřen. Sestra přichází 8.30  hod.
Čekám na otevření dveří s prosbou o 10min.zákrok (punkce a injekce) . Sestra se zděsí vždyť nejste  objednaný a spolu s lékařem mne odpálkují .
Jako lékař zneužívá pro svou oblibu skvělé zařízení polikiniki. Do ordinace si pacienti nosi své varianty a návrhy léčby.
Běžný lékař rozpozná otok a nepotřebuje na to zastaralý ultrazvuk.
Předem děkuji soukromé ordinaci že myslí hlavně na naše zdraví a ne na svoje pohodlí
T.J.
26.9.2013
Kopřivnice

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V lednu mi operoval karpál a jsem velmi spokojen, jak s jednáním, tak i s precizním provedením. Ještě jednou dík. Abrman M.

Skvělý lékař - orthopéd. používá nejmodernějších diagn. aparátů. Je ochotný, hodný, vstřícký, komunikuje s pacientem, respektuje jeho ostych a pomůže vždycky.
Pokud se někdo najde, že mu nevyhovuje, pak musí jít k jinému lékaři. G.

Jo to teda pan doktor je opravdu kapacita.Když vás něco bolí zakroutí vám s tím a řekne že to nic není.Pro jistotu dá obstřik a vy fičíte po pravé straně domů jak se tak říká.Čekala jsem více komunikace mezi lékařem a pacientem.

Ověřený profil

Je málo takových odborníků, jakým je MUDr.Ostrý. Jestliže někomu něco doporučí, tak jedině tehdy, když ví, že to může pomoci a ekvivalent toho, co doporučuje není k dostání v lékárnách. Važme si takovýchto lidí a nepomlouvejme je, protože se také z něho může stát nerudný a nepříjemný člověk.

P

Velice dobrý ortoped příjemné jednání

E

Velice přijemny lekař,doporučuji opravdu

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti