Praktický lékař pro děti a dorost
28. října 2891, Česká Lípa

Dle meho nazoru je to vyborny.lekar,co ma.opravdovy zajem pomoci a podporit a i skvely pristup k pacientum
Spokojenost nejvyssi

Dobrý den,můj názor na Mudr.Karbulu je velmi dobrý.Má super přístup k dětem a vždy se snaží vše vysvětlit.Když byl problém kdy dcera měla prý jen vyrózu a měla být na dietě po 10dnech jsme zkončily na dětském oddělení na hospitalizaci kde jsme byly léčeny u pana doktora.Nedostat se k němu tak nevím!Malé selhal úplně imunitní systém a pan doktor malé udělal snad 20testů,aby zjistil příčinu.Já bych už neměnila a jsem spokojená!!!!!!!!!!!!!!!!!

při návštěve Nymburské pohotovosti s naším rok a půl starým synem nás vyšetřoval Mudr.Karbula.Syn měl horečky a zvracel a pan doktor mu po všech vyšetření diagnostikoval střevní chřipku.Druhý den,když u syna horečky neustupovali,rozhodli jsme se s ním zajet do Mladé Boleslavi na pohotovost,kde mu diagnostikovali akutní angínu.Přesto že Mudr.Karbula po prohlídce krku vůbec na nic nepřišel.A to už syn po každém polknutí dost brečel.Nevím či je to u tohoto doktora laxním přístupem anebo nedejbože studoval vysokou školu v Plzni.
Už víme,že až přijdeme na pohotovost a bude ošetřujícím lékařem Mudr.Karbula,vyhneme se ordinaci velkým obloukem.