Praktická lékařka pro dospělé
Zlínská 370, Vizovice

Hrůza, ať mně bolí cokoli, dostanu vždy antibiotika, žádná další vyšetření, když už něco potřebuji u specialisty, musím jít bez doporučení... U této lékařky zřejmě musí být každý pacient aktivní a sám si vyhledat co by mu mohlo být a navštěvovat doktory podle svého uvážení... Doporučuji přejít jinam... Nechápu ty pochvalné komentáře... ale jak se dívám jsou to pořád dokola z jedné nebo dvou adres, tak si je zřejmě píše paní doktorka sama...

Vynikající lékařka, profesionálka. Vždy zodpovědný přístup, vždy příjemně naladěná. Kéž by bylo více takových lékařů.

nejlepši

nejlepší

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy měla, svědomitá, důkladná, ochotná a milá - mohu jedině doručit

Výborná, svědomitá, vždy dobře naladěná a milá lékařka. Paní Dagmar, jak je důvěrně pacienty nazývána, je nejlepší. Všem doporučuji.

Prijemna a dobra lekarka

Já myslím,že takových lékařů by mělo být víc.

dagmar je super

Výborná lékařka. Bez komentáře.