Dagmar Tichá, psychiatr Praha

MUDr. Dagmar Tichá

Psychiatr

Geologická 17, Praha 5, Praha
ORDINACE PSYCHIATRA PRO DĚTI, DOROST A DOSPĚLÉ

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: ORDINACE PSYCHIATRA PRO DĚTI, DOROST A DOSPĚLÉ Jiný

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji.Léky,které mi opravdu zabírají mi předepsali až po návštěvě v Motole,kam mě převezla Sanitka.Každá návštěva trvá opravdu krátkou dobu,s tím,že v některých případech snad déle čekám v čekárně než v samotné ordinaci a to i přes to,že máme předem dohodnutý čas,který paní doktorka není schopna splnit.Při každé návštěvě se mě na začátku zeptá jak se vlastně jmenuji,co studuji za školu a jaké mám léky popřípadě s čím tam jdu,takže vlastně nikdy na pacienta není připravena dopředu.Po otázce,s čím tam jdu přichází její čas ignorování tzn. čtení si novinek na internetu,telefonáty zhruba každých 5 minut,dělání si čaje nebo otevírání dveří pacientům co zrovna přišli.Poté,co dořeknu po tisicate svůj problém,se zasměje a začne mi číst novinky z internetu.Na konci sezení jen prohodí”jojo ve vašem věku je to těžké,mějte se hezky” a tím sezení končí.
Nemluvně o telefonátu,ve kterém byla paní doktorka velice nepříjemná a doslova mi sdělila,že jí můj problém otravuje a ať si zavolám jinam.
Takže tak.

Umístění: ORDINACE PSYCHIATRA PRO DĚTI, DOROST A DOSPĚLÉ Konzultace aktuálního stavu

Báječná paní doktorka, se kterou jsme si hned sedly. Máme hodně podobné názory, tak se z lékařské konzultace stal spíše přátelský rozhovor, který mi pomohl a odcházela jsem plná nových podnětů k práci na sobě. Je to jeden z mála lékařů, ke kterým je možné se těšit ????

Paní doktorka je absolutne neprofesionální. nebere ohled na Vasi diagnozu. Dava absolutne neadekvatni rady, zabývá se pitomostmi a pokazde se pta na to same.(mate sourozence, mate deti, mate partnera apod.) Hledám jiného lékaře...Poprvé jsem přišla opravdu s problémem, kdy ji skutečně potřebuji, jsem na pokraji sebevraždy, a paní doktorku obtěžuju.

Dobrý den, paní doktorku rozhodně nedoporučuji, pokud se chcete uzdravit. Sice mi paní doktorka, nejspíše zvolila správné prášky, ale každé sezení mě dokázala natolik psychicky srazit, že jsem z toho byla alespoň týden velmi špatná. Paní doktorka má bohužel pocit, že čím více nepříjemných věcí vám řekne tím spíše se uzdravíte. U paní doktorky jsem se cítila, jak malá školačka (je mi 30) a po pár sezeních jsem se bála na cokoliv zeptat, aby to neotočila proti mě. Teprve s novým psychiatrem jsem po 5 měsících probrala vlastnosti léků a jejich účinky. Paní doktorka mi stihla dosti ublížit, a to zejména větami typu "Nevím, co s váma daná kombinace léků udělá, psychiatrie je experimentální medicína", "Danými homeopatiky jsem vyléčila svoji fenu z hysterie", " Nevím, zda se můžete uzdravit, neznám vás" a to nemluvím o tom, že mi naznačila, že jsem špatná matka a že pokud se pokusím o druhé dítě skončím v blázinci. Pro člověka, který trpí úzkostmi, velice "povzbudivá" slova. Paní doktorka velice ráda mluví o sobě, o ostatních pacientech či naposled si asi 15 minut stěžovala na politiku. Bohužel nemám nic pozitivního, co mohu napsat o paní doktorce, snad jen že má hezky zařízený koutek pro děti. U nového psychiatra jsem zatím byla pouze 1x, ale už jen to, že jsem se cítila jako rovnocenný partner mi dodalo sebevědomí a pocit, že se mohu posunout dál. Paní doktorka je první lékař, na kterého jsem napsala hodnocení a nepíše se mi lehce, stále obrovské zklamání a lítost přetrvá. Zároveň však cítím úlevu, že už paní doktorku nemusím navštívit.

K paní doktorce jsem dostala doporučení od mojí kamarádky, která se také léčila s Panickou poruchou. Moje předchozí psychitrička byla katastrofa, psala mi léky které vůbec nezabíraly, naopak mi po nich bylo ještě hůř......Což se s přechodem k MUDr. Tiché výrazně změnilo....Už k ní chodím několik let, nechala mě vypovídat co mě trápí, nepřerušovala mě , pak vše vysvětlila a nasadila léčbu, po které mi nebylo zle, a naopak jsem cítila lepšení, když léky zabraly. Vždy si mě objedná na další návštěvu, je milá, příjemná, doporučí i něco z bylinek (např. Bachovky - také super pomáhají). Je škoda že se Karlova náměstí přestěhovala na Barrandov, tak to k ní mám dál, ale vše vynahrauje její 100% profesionální a přátelská péče. Všem jen doporučuji !!!!!

K paní doktorce jsem se dostala náhodou, potřebovala jsem si trochu udělat pořádek v životě, protože se na mě ze všech stran hrnuly problémy. Pracuje v příjemném prostředí, takže jsem se u ní cítila dobře. Na začátku mě vyslechla, potom mi navrhla nějaké řešní a termín další návštěvy, aby se ujistila o tom, že věci řeším. To mi samo o sobě pomohlo. Co mi ale nepomohlo, když mi (možná v dobrém úmyslu) při poslední návštěvě řekla něco ve stylu, že moje problémy jsou malicherné, že mi nic není a že už se nemusím objednávat. A já jsem se přitom cítila stále na dně. Odcházela jsem s pocitem, že už nevím, na koho se mám obrátit a to nepřeju nikomu. Nutno podotknout, že všechno nakonec dopadlo docela dobře.

Paní doktorka mě nikdy nenechá doříct větu. Na našich sezeních mluví JEN o sobě a svých pacientech. Během dvaceti minut, co u ní sedím a snažím se jí vysvětlit problém, pět minut protelefonuje, deset minut mluví o paicentech a zbytek o nějakých astro věcech. Sděluje mi intimní informace o jiných pacientech včetně dětí. Opakuje se to již tři roky, takže při posledních sezeních to měřím na hodinkách. Svěřila jsem se jí, že mám těžkou fobii z pavouků, že se mi o nich zdá a nemůžu spát a že stačí, abych viděla toho pavouka lézt venku a už vím, že ten den se mi o nich bude zdát. Ona mi předepsala dost drahé kapky. Po měsíci jsem k ní přišla, že kapky nefungují a ona se mě s údivem zeptala "aha, to jste měla říct, že se bojíte pavouků i ve dne a nejen ve snech!" Říká mi, že nemám vlastně žádný problém, ale prášky mi stále dává, podle všech lékárníků, u kterých jsem byla, i v nebezpečných kombinacích. Po těch letech, co si u vyšetření vždy něco píše do pc, si ani nepamatuje mé jméno a každou návštěvu mi opakuje to samé. Nyní budu hledat jinou doktorku, tato mi stále povídá o planetárních konstelacích, vodě a větru a hlavně o jasnovidkách! Před třemi roky jsem k ní přišla, zeptala se mě, s čím mám problém a od té doby mě léčí na ten samý problém, který už nemám a nový problém si nenechá říct. Navíc mám pocit, že je placená za reklamu drahých b esencí a australských květů, vnucuje mi je aniž by si vyslechla, s čím mám problém. Jednou jsem podlehla na naléhání a byla to akorát drahá voda bez účinku. Šla jsem k ní v 18 (skoro 19) letech a ona po mně požadovala doprovod matky, že prý nejsem plnoletá či svéprávná.

po třech letech docházení k paní doktorce jsem od ní včera odešla téměř v "rozkladu" ,nabyla jsem schopna zadržet pláč,natož pochopit co se vlastně stalo. Nejen,že nevěděla jak se jmenuji křestním jménem,ale ani tušení proč sem k ní začala chodit a jak dlouho ji navštěvuji,po otázce jestli beru nějaké léky (předepsala mi eliceu) jsem měla pocit,že jsem z jiné planety. Už se předtím párkrát stalo,že mi řekla nějaká slova co mě zasáhla,ale myslela sem si (je to lékař s diplomem) ví co dělá,důvěřovala jsem ji,že potřebuji slyšet i nepříjemné věci. Během docházení jsem se rozhodla otěhotnět a povedlo se. Paní doktorka mi včera sdělila,že podle ní budu mít holčičku a že má pocit,že nebude vše v pořádku a taky abych si dala pozor na toxoplazmozu a klíštata. Zkritizovala moji váhu i přesto,že sem přibrala dvě kila během měsíce,řekla že sem moc hubená. Přišla jsem k ní s úzkostnými stavy,náhle přicházející a odcházející pocity strachu s nadměrným bušením srdce,mravenčením celého těla a třesem rukou. NEVĚDĚLA Z TOHO O NIČEM. Každou návštěvu si pečlivě cosi zapisovala do počítače,jak je možný....proč nemá tušení kdo u ní v danou chvíli sedí? Včera to byla jistě poslední návštěva u této paní doktorky.

Všem vřele doporučuji k paní doktorce pokud možno vůbec nechodit, případně co nejrychleji vyhledat jiného lékaře. S paní doktorkou mám jen a jen špatné zkušenosti. Po celou dobu do mě jen cpala prášky aniž by mi řekla, co mi je, což dle mého ani sama nevěděla. Z jejích návštěv jsem chodila vždy vystresovaná. Když sem si k ní šla pro potvrzení na řidičské oprávnění typu T (po předchozí domluvě), bez obalu na mě vyjela, co si vůbec myslím, že za ní s tímhle jdu, vždyť já za volantem nemám co dělat. Načeš mě tak vystresovala, že mi začali téct slzy, čehož hned využila a pokračovala ve stylu 'Vždyť se na sebe podívej'. I když jsem měla rok bez jakýchkoliv problémů, stále do mě cpala prášky bez sebemenšího snížení dávky, ovšem při jakémkoliv náznaku zhoršení dávku zvyšovala. Každé situace jen využila, aby ze mě tahala peníze. Nikdy mě nenechala ani doříct větu, vše překroutila, nikdy mě neposlouchala a jela si podle svého. To že na mě nikdy neměla čas snad ani nepočítám.

Psychiatra jsem změnila a jsem nadmíru spokojená. Psychiatr je ke mě vždy vstřícný, milý, usměvavý. Zajímá ho můj názor a je pro něho důležitý. První psychiatr, díky kterému vím co mi je, který se mnou mluví a vždy má na mě tolik času, kolik potřebuji. A pro informaci, ŘP skupiny T jsem úspěšně složila, nyní procházím výcvikem na skupinu B a nikdy jsem neměla sebemenší problém. Konečně také vím, na co byli jednotlivé prášky, které jsem brala - ujišťuji vás, že ani jednou věcí jsem ani zdánlivě netrpěla.

S paní doktorkou jsme si sedly. Navštívila jsem již mnoho psychiatrů a paní doktorka Tichá mi rozumí ze všech nejvíc. Byl na ní znát opravdový zájem o mě a o mé problémy. Návštěva u ní mě opravdu obohatila a naplnila dobrou náladou. Karolína