Neurologická ambulance
Dělnická 53, Brno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Paní neuroložka u mě zjistila podezření na RS asi o dva roky po tom, co jsem si stěžoval na první zvláštní problémy (necitlivost prstů na nohách). Čili jsem se mohl začít léčit o dva roky dřív, kdyby mě poslala na MR mozku. Místo toho napsala tenkrát do zprávy něco o podezření na polyneuropatii, což mně jako cca 40 letému, který nepije, připadá absurdní i jako laikovi. A poslala mě na vyšetření, která nic nezjistila. Sice příjemná a působí pečlivě, ale za mě jen obyčejná úřednice s gumovým kladívkem navíc.

Paní doktorka zásadně nezvedá telefon v jakoukoli dobu, neodpovídá na emaily. Může být sebelepší, ale nejde se s ní spojit a objednat se.

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Velmi dobrá doktorka! Profesionální, chápavá, pečlivá, velice příjemná. Vyslechne, poradí a vše vysvětlí. V případě problému provede všechna potřebné vyšetření. Nejlepší neuroložka v Brně. Měla jsem akutní lumbago a paní doktorka Šurelová mě hned pozvala na vyšetřeni bez dlouhé čekací doby. Sestřička je také velice milá. Jsem velice spokojená.

Osobní a pečlivý přístup! Paní doktorku určitě doporučuji, sestřička též velmi milá, lidská a chápavá.

Musel jsem uvést kritiku, jelikož i zdravotní sestra je součástí tohoto zařízení. Byl jsem řádně objednán a s kartičkou na níž bylo uvedeno datum a čas objednání jsem přišel na kontrolu. Bohužel jen přišel. Sestra mi sdělila, že se omlouvá, ale spletla datum objednání. Řekla mi, že když počkám p. doktorka mne vezme. Po hodině čekání i když ta tu není výjimkou , jsem musel pustit další dva pacienty a s vidinou další hodiny čekání, ordinaci v době chřipek upustit. Je to nehoráznost. Všude jinde se za chyby platí. Nakonec tady člověk nic nenadělá, ale já jsem jen chtěl upozornit ostatní, aby byli prozíraví když už se zde objednají....

velmi příjemná lékařka

Paní doktorka je nejlepší neruložka v Brně!!!

velmi dobrá lékařka, byla jsem u ni několikrát a vždy mi velmi pomohla, doporučuji moc, je moc milá a příjemná

lékařka celkem ucházjící, ovšem bezjakéhokoliv doporučení

Vynikající lékařka - profesionálka, osobní přístup; paní doktorka se věnuje, mohu doporučit.