Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o. Jiný

V ordinaci jsem byla pouze jako doprovod své matky, která nedoslýchá. Paní doktorka na ni nemluvila dostatečně hlasitě a věcně, takže moje máma neměla z vyšetření téměř žádný informační výstup, vše jsem jí musela přetlumočit po opuštění ordinace.Očekávala bych, že lékař v tomto oboru by měl reagovat dle postižení a věku pacienta, tj. pokud přijde se sluchovým problémem, alespoň by mohl mluvit nahlas a v krátkých větách.co se týče odbornosti - tuto nemohu dosud posoudit, byla jsem pouze u vstupní prohlídky.

Není to dobrá lékařka, dává najevo, že ji práce nebaví a pacienti otravují, škoda, že na Břeclavsku nikdo jiný sluchátka neposkytuje.

Mamka potřebuje sluchátko, je skoro hluchá a k lékařům ji doprovázíme. Všechna sluchátka, která ji dr Pluháčková nabídla jí způsobují pískání v hlavě a co na to ona? Prý že to není možné. Prý si máma vymýšlí, chudina máma je z toho zoufalá, připadá si jako nějaký simulant, má už téměř 80 let. Škoda , že v Břeclavi není žádná konkurence, pak by si p. doktorka neškrtla.

Pracovní doba v pátek byla od 7 do 12, ale v 9:45 jsem byl sestrou poslán jinam s tím, že se dneska končí. Přitom šlo jenom o podívání se do ucha, které jiný lékař zvládl za 10 minut.

Co se táká určení diagnózy - dle mých zkušeností špatná lékařka.
Že po několika návštěvách člověk dokonce skončí až na infekčním oddělení , kde byla určena docela jiná diagnóza, je docela drsné.
Navíc ta "hygiena" při inhalalacích- ta by měla být poněkud důslednější...

Výborná lékařka,se srdíčkem na svém místě.Opravdu snaživá lékařka s příjemným vystupováním.

S přístupem i péčí téhle lékařky jsem velmi spokojena. Chodí sem na kontroly i můj syn a opravdu vše skvělé. Přístup, ošetření vše na jedničku. Vřele doporučuju.