Lidická 886/43, Havířov
Odborný lékař oční (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Vše v naprostém pořádku. Můžu jen doporučit. Paní doktorka i sestřička vždy vše hezky vysvětlí. Nikdy jsem neměla žádný problém.

U paní dr. jsem byla s 8 letým synem, s vyšetřením, vysvětlením a přístupem paní doktorky jsem byla velice spokojena i sestřička byla milá..... S pozdravem Muchová

C

Nechápu tady ty stížnosti,já jsem byl u pí doktorky po desetileté pauze a narazil jsem na příjemnou paní,která důsledně provedla vyšetření,seznámila mě s výsledkem,rovněž sestra byla profesionální a příjemná.Takže nevím milí pacienti co byste vlastně chtěli.Chrobák.

Velmi dobrý přístup lečila mě rok po ůrazu oka a jenom sama chvála,přístupná vše vysvětli jsem stoprocentně spokojený.

Příjemná,i přes plnou čekárnu ošetří nepříslušného pacienta.

nemohu si stěžovat jsem spokojená

Byl jsem u mudr.Penčákové na běžné vyšetření,vše proběhlo bez problémů,příjemná doktorka i zdrav.sestra,tel.číslo odpovídá.

já si nemohu stěžovat,jsem spokojená

Naprostá spokojenost,chodím k ní cca 15 let.Vždy ochotná,i když je stále plná čekárna.Doporučuji.

Tak mi to připomělo,že by jsem měla jít na kontrolu.Vždy jsem byla spokojená s jejím přístupem a komunikaci.Vzhledem,že jsem pracovala v blízkém penzionu pro důchodce i tam,jsem slychávala pozitivni hodnoceni.Nejlepší je,ale vlastní zkušenost..já doporučuji.