Zubní lékař
Puškinova 1, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

super ve všem...

U

Jsem velice spokojená s péčí MUDr. Paličkové.

super stomatolog

Doporučuji všem! Paní doktorka je velmi pečlivá, vždy ochotná pomoci když je nejhůř, dokáže zachránit i nezachranitelný zoubek a vůbec to u ní nebolí!!Chodím k ní ráda a neměnila bych!Je velmi příjemná a milá, zacházení s pacienty vlídné.

Vstřícná, pečlivá, šikovná, ohleduplná k bolestínům :-), prostě jsem velmi spokojen.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,lehce mě při zkusu jidla pobolívá 6 v pravo nahoře.Je to mrtvý zub,s krásně vyplněnym kořenem a je vyplněn bilou plonbou.Bolì mě asi 2,5měs.,nechci o zub přijít.Rtg je bez změn.Dá se prosìm nějak zachránit.Myslím,že vytrhnutí,je už to poslední.Koušu raději na druhé straně.Děkuji za odpověď.S pozdravem L.K.

Já bych přelecila ATB a vyckala,snad vyartikulovat výplň.

MUDr. Dagmar Páčová