Zařízení klinické psychologie
Sokolská tř. 49, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Paní doktorka je skvělá psycholožka , vstřícná, dokáže pomoci. Mohu jen doporučit.

Mohu jen doporučit skvělý odborník, přístup k pacientovi jedinečný, prostě profesionál na 100%

vše úžasné, jen mě trápí objendání minimálně za měsíc... potřebovala bych častěji

Nikdy jsem nenavštívila jiného psychologa, takže nemůžu srovnávat, ale s návštěvami u paní doktorky jsem byla velmi spokojená. Dokázala se vcítit do mé situace, objektivně poradit a byla velmi milá. Moc mi pomohla, doporučuji ji jako skvělého odborníka.

Paní doktorka mi táké moc pomohla.

Velmi dobra psycholozka,nadherny pristup k pacientum,velmi pomohlav tezkych chvilich.

Skvělý, až nádherný přístup k pacientům

Výběr psychologa je především na osobních pocitech a potřebách pacienta.
Hodnotím paní doktorku jako kvalitního specialistu a skvělého člověka, který dává pacientovi dostatek prostoru s podporou jeho osobnosti a vlastní vůle.
Profesionální péčí a lidským přístupem mi pomohla zvládnut (doslova i přežít) mnoho na první pohled nezvládnutelných situací. Děkuji