Praktický lékař pro děti a dorost
Dolní 101, Ostrava

Vřele doporučuji, za každé situace vyslechne a poradí. Ještě nikdy nic nezanedbala. Je moc milá, stejně tak sestřička.

Souhlasím se vším co je tady psáno. Paní doktorka je naprosto úžasná, lidská, milá k dětem, s pochopením pro rodiče. Náš malý ji miluje, a když se stane, že k paní doktorce jdeme s tím menším bez něj, tak mi pořád připomíná, že ji mám pozdravit :-)) A paní doktorka jej taky nikdy nezapomene pozdravovat. Můžu jí kdykoli zavolat a poradit se s ní i po telefonu, což považuji za velké plus. Nikdy jsem se nesetkala u ní ani u sestřičky se špatným přístupem byť byla čekárna sebevíc plná nemocných. Chodí k ní i moje další sestra s dětma a teď se k ní chystá i ta nejmladší, která právě čeká miminko. Opravdu můžeme jen doporučit. Mockrát paní doktorce děkujeme!!!

Skvělá lékařka, vždy příjemná jak k dětem, tak k rodičům. Velice ochotná, vstřícná a mílá. S přístupem k pacientům jako má paní doktorka, jsem se ještě za celý život nesetkala.Děti k ní chodí velmi rády! Proto ráda přidávám hodnocení. Svou práci dělá dobře, jsem s ní velice spokojená a vážím si její pomoci. Paní doktorko děkujeme!

Doktorka s velkým D,sestřička příjemná,mám pro ně nejlepší hodnocení.

K paní doktorce už chodím více než 16 let. Skvělá lékařka,svou práci odvádí perfektně. Je to člověk který dokáže opravdu pomoci. Ani malé děti se k ní nebojí chodit. Čekárna je plná dětí, kteří se k ní velmi těší. Vždy, když mám nějaké zdravotní problémy jdu první za ní. Také sestřička je velmi milá a ochotná. Doporučuji!

tuto pani doktorku muzu jen s lasku doporucit.je to nejlepsi dokrorka kterou jsem poznala.ja osobne ji mela 18 let a nyni uz dva roky ma i ma dceruska.i kdyz uz nebydlime v zabrehu porad k pani doktorce dojizdime az z druheho konce ostravy.pani doktorka uz od prichodu do ordinace srsi usmevem a ma skvely pristup k detem.nikdy se mi nestalo ze by se dcerka v ordinaci bala nebo brecela,a to ani pri injekci.radi se k pani doktorce vracime.mala se vzdy tesi.doporucuji na 100 procent.a i sdruhym potomkem se k pani doktorce vratime.lucka a deniska

Po odborné stránce výborná lékařka,s úžasným přístupem jak k dětem tak i k jejich rodičům, citlivá, plná pochopení, vstřícná, je vidět, že svou práci dělá skutečně s láskou a taky s úsměvem. Proto se do její ordinace dcera od malička vždy moc těší, a nikdy se k paní doktorce nebála jít. Chci se zmínit i o její sestřičce, která je rovněž příjemná. Paní doktorku Janičovou mohu vřele doporučit a opravdu mohu říci : já ani dcera bychom neměnily !!! Paní doktorko : DĚKUJEME !

Paní doktorka je nejlepší dětská lékařka,ktreou jsem poznala. Chodí k ní obě moje děti a vždy když k ní jdeme se tam moc těší. Paní doktorka je skvělá lékařka a taky člověk, který vám dokáže pomoci. Velmi doporučuji!!

hodnocení paní doktorky nelze jen tak vyjádřit pár slovy. Je to nejen vynikající lékařka, ale především člověk, který svou práci dělá nejen skvěle, ale především s láskou. Nejvetším oceněním pro ni, ale i ostatní je, že se k ni děti těší a s úsměvem od ní odchází. Paní doktorku a její hodnou paní sestřičku všem doporučuji.

Moc dobrá....Nemám slov