Praktický lékař pro děti a dorost
Dolní 101, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší paní doktorka, jakou jsme si mohli přát, milá, vstřícná, pečlivá, stejně tak je skvělá i paní sestřička. Neměnili bychom.

Ř
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Jsem šťastná,že mé děti mají stejnou paní doktorku jako jsem měla já celé dětství.
Vždy snaha pomoci, dobrá komunikace a vysvětlení k otázkám týkající se zdravotního stavu. Milá a hodná paní doktorka , oceníte hlavně pokud vaše dítě jako mě bylo v minulosti často v nemocnici a z lékařů má strach. Pěkná ,malá ,vždy čistá ordinace. Dojiždime 14km a vůbec nám to nevadí.No nic co bych podotkla,snad jen že nám bude paní doktorka chybět až půjde do důchodu a můžeme jen snít aby ta nová byla alespoň trochu jako paní doktorka Dagmar Janičová.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorce i sestřičce skláním obrovskou poklonu. Úžasný přístup k malým pacientům. Vždy ochotné, usměvavé. I když jsme se přestěhovali, přesto dojíždíme a měnit rozhodně nebudeme.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou naprosto super. Nikdy nebyl žádný problém.Pristup k dětem je naprosto úžasný .

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nejlepší paní doktorka, ochotná, milá, krásně se chová k malým dětem. Poradí. Nová sestřička je taky moc super! Lepší jsme si nemohli najít. Moc doporučuji

Skvělá paní doktorka i sestřička.Obě jsou profesionální,milé s lidským přístupem.Ochota paní doktorky je až nad rámec její práce,jsou užasné.

Paní doktorka je přátelská, sympatická, hodná, opatrná a rozumí dětem co je podle mne to hlavní. Chodím k ní už od mala. Nikdy nic nezanedbala, a vždy se mi snažila pomoc jak mohla. Na děti vždy byla hodná. Doporučuji všem:-)

Pred 28 lety jsem zacala chodit k PANI doktorce Janicove s tremy detmy,vzdycky byla mila a skvela k detem,nikdy se nebaly a pokazde pomohla a poradila nejlip,jak jen mohla!Dnes k ni chodi uz muj vnuk a stale je mila a skvela,za co ji muzu jen podekovat a doprucit vsem maminkam s jejich ratolestmy

Paní doktorka se skvělá, chodím k ní s oběma dětma, ale ten starší už bude muset hledat lékaře pro dospělé a obávám se že takovou lékařku, ani jí podobnou jako je ta naše nenajde, dcera k ní bude docházet ještě dost dlouho a i když jsme se odstěhovali, raději dojíždíme, je skvělá, jsme jí vděční za zdraví našich dětí. Vřele doporučuji :-)
Tomanovi

Co se týká paní doktorky, dala bych 5 hvězdiček. Je úžasná. Neměnila bych! Co se týká sestry, hodnocení bych dala velmi slabé. Působí zmateně a někdy až dotěrně. Když paní doktorka není v ordinaci a má za sebe záskok, hraje si na velkou šéfovou. Uvažovala jsem, že díky ní pediatra změnín, ale takovou paní doktorku bych už asi nikde nesehnala :-(((