Diagnostické vyšetření

Diagnostika a léčba běžných onemocnění pohybové soustavy

Vyšetření kožních stěrů +1 Více

Vyšetření pohybového aparátu

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Diagnostické vyšetření

Diagnostika a léčba běžných onemocnění pohybové soustavy

Vyšetření kožních stěrů

Vyšetření pohybového aparátu

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Jiný

Paní doktorka mi byla doporučena jinou lékařkou již před 4 lety. Docházím na KO pravidelně a jsem spokojena.Pokud mi léčba nevyhovuje, vždy hledá vhodnou alternativu. Trvání kontroly je dlouhé podle potřeby. To mi vyhovuje. P.doktorka mi vždy vše vysvětlí. Vyslechne si mě. Zmírní mé obavy. Jsem velmi spokojena.

Umístění: jiné místo Jiný

Po nálezu u neurologa jsem se objednala k paní doktorce k dalšímu vyšetření. Kamarádka, která byla u ní také na vyšetření mě téměř odradila, nicméně je to přesně před rokem co jsem měla "tu čest" poznat paní doktorku a musím říci, že její přístup je po profesionální i po odborné stránce JEDNIČKOU. Takových lékařů je bohužel u nás již velice málo. A tandem MUDr. Gorgol a MUDr. Dittrichová jsou naší uznávanou ostravskou špičkou přes endokrinologii ….

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a byla jsem naprosto spokojená. Vyšetření bylo profesionální a důkladné. Také prostředí čekárny i ordinace působí příjemně. Zdravotní bratr byl milý, usměvavý a vtipný. Vůbec jsem se necítila jako u lékaře, ale skoro jako doma. Jsem ráda, že jsem zvolila toto zdravotnické zařízení.

Velice empatická lékařka s velkými zkušenostmi a vynikajícím přístupem k pacientům.Obdivuji, kolik pacientů s tímhle přístupem zvládne.