Diagnostické vyšetření

Diagnostika a léčba běžných onemocnění pohybové soustavy

Vyšetření kožních stěrů +1 Více

Vyšetření pohybového aparátu

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Silesia Medical s.r.o.

Na mě dělala doktorka Dittrichová strašně špatný dojem. Poprvé jsem ji uviděl, když za mnou přišla do čekárny a aniž mi byla představena, se mě něco zeptala. Mimo jiné řekla: Urolog tomu nerozumí, my vás tu pořádně vyšetříme. Při příští návštěvě v ordinaci se při mém vyšetření ochomejtala sestra i sestra - chlap a doktorka s nimi něco řešila. Nakonec mi doktorka nedala výsledky laboratorních testů, jen jakýsi svůj záznam zmatečný, na každém řádku 2 hrubky. Tam byly tři patologické hodnoty 5x, 15x až 1000 krát zvýšené. (bez uvedení jednotek a rozmezí, mohl jsem to já mylně vyhodnotit). Žádnou léčbu mi nenavrhla a ještě mi přerušila léčbu na kterou jsem byl navyklý 13 let, a o které jsem byl informován, že ji budu brát až do smrti. A to bez jakéhokoliv vysvětlení. Ale na papír napsala: Pacient poučen opakovaně. Velmi mě to pohoršilo. Doufejme, že jsem byl jenom vyjímka.

Nějak to nechápu, asi jsem byla u jiné lékařky...Byla jsem tam poprvé a také naposled, v ordinaci jsem byla celkem 5 minut, včetně ultrazvuku štítnice. Rozhodně se nedá mluvit o profesionálním přístupu. Rovněž zdravotní bratr předváděl svou sólo arogantní hru. Takže za mě,velké mínus!!!!