PhDr. Dagmar Čutková

Psycholog Více

České Budějovice 1 adresa

Klinická psychologie
Dvořákova 21, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Klinická psychologie Jiný

Paní je milá, ale z mého pohledu neprofesionální, bohužel. Trpím generalizovanou úzkostnou poruchou, na termíny si ale zrovna nepotrpím, nicméně z mého pozitivního přístupu to asi vypadalo, že jsem zdravá. Kniha byla zajímavá, ale popravdě řečeno, mám raději fakta a když někdo píše, že lze vyléčit rakovinu pozitivním přístupem, jsou to odvážná slova a těžko si pak najít důvěryhodnost ke knize. Nicméně s paní doktorkou jsme probrali její život, její dovolenou atp. Byl to sice milý rozhovor, ale mně osobně vůbec nepomohl. Za mě bohužel, ale třeba se najde někdo s pozitivní zkušeností.

Děkuji paní doktorce za vyřešení mých problémů, ukázala mi cestu, jak na sobě pracovat. Vděčný pacient.

U paní doktorky se vždy cítím velmi dobře, její jednání i prostředí ordinace je naprosto ukliňující. Při sezeních rozebereme moje pokroky a nebo naopak nezlepšení stavu. Musím poznamenat, že jsem naprosto spokojená a všem plně doporučuji.

Paní doktorka mi byla doporučena kamarádkou, která byly s péčí paní doktorky spokojena zrovna tak jako já. Chodím k paní doktorce již přes rok a mohu říct, že nejhorší stavy jsem opravdu ustále pouze díky ní. Problémy jsme probraly a rovněž jsme povídaly o věcech všedních, které k životu patří. Ale i to je podle mě součástí léčby - nezabývat se jen problémy. Já jsem velmi spokojená.

Vzhledem k nějakým problémům v rodině jsem byla nucena vyhledat lékařskou pomoc. Dostala jsem kontakt na paní doktorku a musím říct, že jsem velmi spokojená. Má velmi vlídný a osobní přístup. Děkuji Petra V.

Chodila jsem k paní doktorce několik let a můžu říct, že hlavního problému mě zbavila, a pak už jsem si k ní chodila jen popovídat. Je pravda, že mě její osobní život nezajímal, a už pak vůbec to, co si kde ve slevě koupila, ale brala jsem to za její součást - asi si taky potřebovala popovídat. Nevím, jak to v její ordinaci vypadá, ale troufnu si říct, že prostředí je určitě příjemné, jako to bývalo dřív. Knížku Miluj svůj život jsem četla ještě předtím, než jsem k ní začala chodit a určitě je to dobrá kniha. Nejvíc mě ale bavil autogenní trénink, protože to nikdo jiný určitě takhle dobře neumí. je Akorát se mi nelíbilo, že účtovala mé návštěvy pojišťovně víckrát za měsíc, když jsem u ní byla třeba jen jednou, ale přímo z vlastní kapsy to nebylo, tak co.

Paní doktorka mi velmi pomohla, mé problémy se mnou probrala a poradila. Jsem ráda, že jsem chodila právě k ní, opravdu mi pomohla. Děkuji

Paní psycholožka mé problémy zlehčila. Řekla mi, že proti tomu, co si prožila ona, si nemám prý co stěžovat a podobně.. Nepřipadá mi to vůbec profesionální přístup.

Co znám, všem doporučí stejnou knihu Miluj svůj život a tím terapie končí a pak to jsou vlky plky o ničem..

Jestli máte vážnější psychické problémy, tak je vám psycholog stejně k ničemu a psychoterapie, která se koná 1x za měsíc také. Zajít za dobrým kamarádem/kamarádkou bude mít účinek možná i lepší.

Mám jí velmi ráda. Myslím, že paní doktorka je špička ve svém oboru.