Gyneva s.r.o.
Jiráskova 55, Brno-střed, Brno

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

Nemůžu uvěřit těm negativním recenzím! K paní doktorce chodím už řadu let a byla vždycky výborná po všech stránkách. Nevěřím, že by člověk, který je standardně usměvavý, vstřícný a ochotný mohl být k někomu takový, jak je uvedeno ve 2-3 recenzích.

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

Chodím k paní doktorce x let. Dokonce sem u ní odchodila 3 těhotenství a nemůžu si stěžovat. Hodně mi pomohla i v soukromém životě. Jsem s ní velice spokojená.

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

Nechápu negativní recenze, jakoby se jednalo o úplně jinou lékařku. K paní doktorce Chocholáčkové chodím již několik let, řešila jsem s ní několik problémů, obě dvě těhotenství jsem navštěvovala pouze ji. Nikdy se ke mě nechovala arogantně, právě naopak. Ikdyž je plná čekárna lidí a paní doktorka toho má evidentně hodně, je vždy usměvavá, vše vysvětlí a poradí. Sestřičky jsou vždy ochotné jak osobně, tak i po telefonu. Jsem spokojená a děkuji Kolínská.

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

Pani doktorka aj so sestričkami vždy veľmi príjemná, skvelá profesionálka, už niekoľkokrát mi bola nápomocná v liečbe či rade ohľadom zdravotného stavu. Úžasná doktorka môžem len a len doporučiť.

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem již několik let velmi spokojená, po odborné stránce vynikající - podrobné vyšetření děložního čípku (je specialista na expertní kolposkopii), vždy sono vyšetření. Mám ráda, když se mi problém řekne přímo a věcně,i s jeho řešením a to se mi dostane. Ordinace pěkná a útulná! Snad negativní recenze neodradí paní doktorku léčit lidi!

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

V "péči" paní doktorky Chocholáčkové jsme se ocitly po odchodu naši původní paní doktorky do důchodu (s původní gynekoložkou jsem já a moje dcera byly maximálně spokojené). Nemůžu najít na paní doktorce Chocholáčkové ani jedno pozitivum ani s lidského hlediska ani s profesionálního. Arogantní nepříjemné chování, absolutní nezájem o názor nebo přání pacientky. Žádná spolupráce s pacientkou. Diktátorské chování ve stylu: buď bude tak, jak jsem řekla ,anebo nebude nijak. Vnucovala mi hormony a na můj protest, že u mě léky tohoto typu vyvolávají deprese, reagovala podrážděně a žádnou snahu vyřešit problém jiným způsobem neprojevila. To bylo ještě v době, kdy zastupovala naši původní gynekoložku. Když se paní doktorka vrátila, tak mi řekla, že jsem správně udělala, že odmítla tuto léčbu. Stejně vnucovala hormony mé dceři, a na její protest, že má migrény a neurolog ji nedoporučil užívání hormonálních preparátů, reagovala úplně stejně, jako v mém případě. Naposledy mi napsala antibiotika Doxibene na 10 dní aniž by k tomu měla nějaký pádný důvod nebo výsledky odběru. Stačil mi zdravý rozum druhý den se obrátit na svoji obvodní lékařku, která provedla všechna nutná vyšetření i odběry (výsledky ukázaly absolutní zbytečnost brát antibiotika). Moje obvodní lékařka byla velmi překvapená, jak může paní doktorka Chocholáčková předepsat antibiotika jenom tak, "pro jistotu", prostě střílet naslepo. Za svůj život jsem se setkala se spoustu lékařů, ale paní doktorka Chocholáčková patří k těm nejhorším z nich. Pokud někdo chodí na gynekologii jedno za rok na prohlídku a nic ho netrápí, třeba mu paní doktorka bude stačit. Ale pokud máte nějaký problém, tak máte pocit, že paní doktorku otravujete, že má na práci něco velmi důležitého, a vy lezete se svými problémy. Okamžitě jsem se přihlásila k jiné gynekoložce, moje dcera také. Paní doktorku Chocholáčkovou nedoporučuji v žádném případě. Sestřičky má zlaté, ani si takové nezaslouží.

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

Dokud jsem k vážené paní MUDr. chodila "netěhotná", byla fajn. Jakmile jsem otěhotněla, katastrofa. Držela jsem se zuby nehty pokaždé, když jsem tam šla. Pokaždé mě paní doktorka vyšetřovala zevnitř, což se ostatně nedoporučuje, pokud nejsou problémy (což já neměla). Potom jsem přibírala dost (otékala jsem hodně, nefunguje mi lymfatický systém moc) a paní doktorka mě počastovala připomínkou, že moc "žeru", že bych si na tu váhu měla dávat pozor. To už bylo i na mě moc. Potom mi jednou naměřila vyšší tlak a nasadila mi automaticky prášky na vysoký tlak, i když jsem ji upozorňovala, že je to pouze z její ordinace, doma mám tlak naprosto v pořádku, naopak spíše nízký. Což jsem jí potom následně i poslala své záznamy domácího tlakoměru. Bůhví, co by nastalo, kdybych s takto nízkým tlakem brala ještě prášky na tlak. Paní doktorka je absolutně neempatická, do lidskosti jí chybí hooodně, nic nevysvětlí, nic nesdělí, jen arogantně s člověkem mluví, takže máte pocit, že ji jen obtěžujete, na cokoliv se chcete zeptat. Odhlásila jsem se od ní v 8. měsíci a raději nebudu chodit nikam, než tady k této neprofesionální osobě. Když jsem jí řekla, že by se měla ke svým pacientkám chovat empatičtěji, že recenze mluví za vše, řekla mi, že ji nezajímá, jaký názor na ni pacientky mají. Tak to potom opravdu mluví za vše. Upřímně je mi líto těch, kteří u takové osoby zůstávají.

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

Pani doktorka je velmi neprijemna az arogantni. Chodila jsem k ni s prvnim tehotenstvim na kontroly vylozene se strachem, co tam zase zaziju. Parkrat jsem se odvazila ji zeptat na veci, co me zajimaly nebo znepokojovaly, ale pokazde jsem mela pocit, ze otazkami ji silene obtezuji. Absolutne jsem si nepredstavovala, ze nejaky doktor a zvlast gynekolog muze byt takto neempaticky, nekolikrat na me opravdu hnusne vyjela a uplne bezduvodne. Nepotrebovala jsem si tam s ni kamaradsky klabosit, ale cekala bych trochu citlivejsi pristup k budoucim matkam, zvlast prvorodickam, a ne ze si pripadate, ze nekoho svym tehotenstvim vylozene otravujete. S velkym sebezaprenim jsem u ni dochodila tehotenstvi a na kontrolu po sestinedeli uz jsem sla k novemu lekari, kde jsem naprosto spokojena. Takze za sebe absolutne nedoporucuji.

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

Pani doktorka Chocholáčková mi síce z hľadiska odbornosti vyhovovala, ale jej jednanie rozhodne nie. Pani doktorka je prísnejšia, vecná a miestami až nepríjemná, ale to všetko by sa dalo zvládnuť, pretože je dobrý doktor. Nezvládla som to však v čase, ked sme museli z velmi vážnych dovodov íst na UPT a o dietatko sme prišli v neskoršom štádiu tehotenstva. Bolo pre mna velmi traumatické navštívit znova gynekológa kvoli prehliadke po UPT a pani doktorka pre to nemala absolútne žiadne pochopenie. V tom čase po potrate som na tom bola extrémne zle po psychickej stránke, na vyšetrení som plakala a triasla sa. Reakcia doktorky bola, že začala byt arogantná, nech jej tam neplačem. Je to už rok, nepamätám si uplne presné slová, ktoré použila, takže citovať ju nebudem, ale jej chovanie bolo veľmi nepríjemné a v danej situácii veľmi nevhodné. Ja som sa následne rozplakala a roztriasla ešte viac a nebola som schopná s nou už vobec komunikovat. Ona si síce vcelku rýchlo uvedomila, že sa chová nevhodne, takže sa mi ospravedlnila, pokúsila sa o niečo ako úsmev a dodala aj vetu povzbudenia (v duchu, že som mladá a nemám sa čo bát, pritom v tom čase sme s manželom čakali na genetické vyšetrenie a prognóza dobre nevyzerala), ale v tej fázi po tom všetkom, čo tam predviedla a po tom, ako neuroticky a necitlivo na mna vyletela v tej najcitlivejšej fázi, ked som potrebovala chápavého a empatického doktora, to už bolo jedno. K pani doktorke sa nedokážem vrátiť napriek tomu, že s jej odbornosťou som bola spokojná. Prístup mi však vadí a myslím, že nie len vedomosti a odborné skúsenosti robia dobrého doktora. Nezaškodilo by viac ľudskosti, preto hľadám inde.

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

Nejlepší gynekolozka, super přístup, hrozně hodná, milá, ochotná, léčba vždy vysvětlená a fungující :)
Ordinace hezká, čistá a sestřičky suprovy :)