Po dlouhém pobytu v zahraničí jsem hledal zubaře, ke kterému bych se mohl zapsat a paní doktorka Čelišová mi byla doporučena. Musím uznat, že se jedná o moc milou a ohleduplnou paní, která vám všechno předem vysvětlí a padesátkrát se vás zeptá, jestli zákrok nebolí :-). Opravdu milá a hodná paní doktorka. Doporučuji všem, kdo mají se svým zubařem špatné zkušenosti a všem, kteří se zubařů bojí, protože u této paní doktorky vás strach přejde a zákrok nebolí. :-)

Hodná a šikovná. Hlavně bezbolestně

Paní doktorka je moc hodná, rád tm chodím a nebojím se ošetření

Nejlepší paní doktorka.U ní jsem se přestala bát zubařů a dnes chodím pravidelně na prohlídky bez strachu.Mooc hodná a milá paní doktorka.Všem mooc a moooc doporučuji!!!!!!!!!!

Nejhodnejsi zubarka,kterou znam.Nemenila bych ani nahodou.

nejhodnější zubařka

Něžná dáma vhodná pro ty, co se chtějí zbavit strachu ze zubařů. Na běžnou péči skvělá, na obtížnější zákroky ale radši jinam.

K paní doktorce chodím již 15 let. Je to ta nejlepší a nejhodnější zubařka. Můj syn měl hrůzu ze zubaře a ona ho odnaučila se bát.Chodíme k ní celá rodina.

Velmi dobry pristup k lidem,mila, prijemna, jemna. Citi s vami veskerou bolest a vcas nabidne jeji predchazeni pred neprijemnym vykonem. O jeji profesionalite nelze pochybovat.

Moc hodná a jemná paní doktorka.