Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ve své psychologické ambulanci nabízím dětem i dospělým cílenou i komplexní diagnostiku, individuální a rodinnou psychoterapii, poradenství.
w...

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

4 názory pacientů

Umístění: Psychologická ambulance Jiný

Paní psycholožka se minula povoláním. Místo aby se s mým synem pokusila sblížit a něco z něj "dostat", po 5 minutách měla jasno, nic mu není, rozmazlený. Naštěstí jsem jejímu nátlaku nepodlehla a na dalších dvou pracovištích synovi diagnostikovali PAS s nutností asistence. Jímá mě hrůza, když si pomyslím, co by s mým synem bylo, kdybych této paní uvěřila. Rodiče, jejichž děti nejsou autisti na první pohled, před touto paní varuji.

Umístění: Psychologická ambulance psychologické vyšetření dětí, dospívajících, dospělých

Paní doktorka je vynikající odbornice se skutečným zájmem o pacienta. Je velmi empatická, vstřícná, pečlivá a přímá. Prošli jsme už mnoha diagnostickými prostředími a toto patří k těm nejlepším.

Umístění: Psychologická ambulance

Paní doktorka je milá a vstřícná, navíc je vynikající odborník, mé dceři moc pomohla. Na sezení odhalila počínající duševní onemocnění a tak mohla být včas zahájena léčba. Moc děkuji

Paní doktorka je milá, vstřícná, perfektní odborník, člověk na svém místě. Moc nám pomáhá. Doporučuji všem.

w...

• klinická psychologie