Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Umístění: Ústav hematologie a krevní transfuze Jiný

Cyril je skvělý odborník, jde do detailu a nic neponechá náhodě. Komunikace s ním je srozumitelná, na úrovni. Je praktický, věčný a k tomu milý a chápavý. Co na něm nejvíce oceňuji? Fakt, že se neustále vzdělává a sleduje nejnovější studie. Je to skvělý doktor.

X
Umístění: Ústav hematologie a krevní transfuze Jiný

Tímto bych chtěla poděkovat panu doktorovi Šálkovi za excelentní přístup k mé mamince. Byl vždy pozorný.
Maminka nedávno zemřela na akutní myeloidní leukémii. Naše rodina věděla o jakou nemoc se jedná a vítali jsme jakoukoliv možnost boje proti této zákeřné nemoci. Jsem si jistá, že pan doktor vyčerpal všechny svoje možnosti. A za to mu moc děkuji. Děkuji za citlivý přístup a veškerou snahu zachránit naší milovanou maminku!

Perfektní přístup, pečlivost a ochota vše vysvětlit. Pan doktor má lidský přístup, jsem naprosto spokojen a plně mu důvěřuji.

V žádném případě nedoporučuji tohoto lékaře!! Nejsme s ním spokojeni! Při kontrolách slibuje nesplnitelné léčby a výzkumy. Dává lidem obrovské naděje na vyléčení a ze dne na den Vám řekne že umíráte. Takové chování u lékaře je naprosto hnusné!