Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Běžný termín

Krevní test

Očkování +1 Více

Preventivní prohlídky

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

• alergologie a klinická imunologie

Běžný termín

Krevní test

Očkování

Preventivní prohlídky

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Bezne kontroli kojence

Rada bych napsala i já můj názor,protože jsem moc spokojena.Doktor je příjemný a dokáže se hezky chovat k detem.Synkovi jsou 4 mesice,a doktor ho vždycky pečlivě prohlidne, netrvá to zbytečně dlouho a hlavně je nenuceny.V jeho ordinaci máme pocit pohody a to je pro mne veliké plus.Ma tam velice zlatou sestricku,která se vždycky usmívá,a oba jsou sehrání a profesionální.Někomu třeba může vadit,ze pan doktor ma trošku specificky smysl pro humor,ale mne je to sympaticke,není strojeny,či umělý.Jsem rada ze k němu Alexik patri.Děkuji pane doktore.

S panem doktorem jsem naprosto spokojená a proto bych i já ráda napsala svůj názor.
Po narození mého druhého syna byl do 4 měsíců pořád nemocný. Jen díky profesionalitě a odbornému úsudku pana doktora se zjistilo, že má můj syn vrozenou vadu na plicích. Poslal nás na odborné vyšetření, kde se názor pana doktora potvrdilo. Dokonce mi doporučil i léky, které nemohl napsat, ale mohli je napsat odborní lékaři. Který lékař má takové znalosti i z jiných odvětví lékařství?
Pan doktor nás (mě a mého syna) bere vždy přednostně. Chápu reakce hned v čekárně, ale maminky si musí uvědomit, že pro některé děti je opravdu velmi rizikové strávit i 1/2 hodiny v čekárně a já jako maminka nemám zapotřebí všem pobouřeným maminkám vysvětlovat co mému synovi je, když jde jako první na řadu. To je naše soukromí!!!!! Jen tak pro zajímavost. Kdykoliv jsem potřebovala, ať to byl večer, či sobota nebo neděle, vždy byl pan doktor na sms nebo e-mailu a poradil. Ukažte mi jiného doktora, který je tak ochotný i v soukromém životě se věnovat pacientům.
Dovětek: Každý má právo na volbu ošetřujícího lékaře, ale hanit profesionalitu doktorů není správné a svědčí to sugestivnímu pocitu.
Velké díky také patří sestřičce, která je věčně usměvavá a vstřícná, což je super pro vyčerpané maminky.

100% spokojenost s peci pana doktora Dostala. Mam 2 deti a u obou je pece vice nez dobra. I diky sestricce, ktera ma o vsem neskutecny prehled. Jsem rada, ze pan doktor automaticky nepredepisuje antibiotika na kazdou "rymu", jako tomu byva v jinych ordinacich. Pan doktor ma dle meho 6. smysl na rozeznani skutecneho problemu. S rymou a kaslikem k nemu nechodime :) Doporucuji

Pan doktor Dostál je velmi milý, jsem s ním spokojená, syn podstoupil plno vyšetření a nikdo nevěděl, co s ním je. Přestěhovali jsme se do Prahy a přihlásili jsme se k tomuto panu doktorovi, který během několika sekund kápnul na to, která asi bije a odeslal nás na vyšetření, kde se jeho podezření potvrdilo a syn se mohl začít léčit. Velmi panu doktorovi děkuji. Vždy mě vyslechne a vyjde vstříc. Velký dík patří i paní sestřičce, milá, hodná, usměvavá, vstřícná..

Hodný a pečlivý pan doktor, chodím k němu již se 3. dítkem, vždy se nám pečlivě věnoval, ochotně poradil a vysvětlil. NIkdy se nám nestalo, že by se jeho diagnóza nepotvrdila. Sestřička zvládá své úkoly s přehledem a navíc i úsměvem, což je pro unavené maminky důležitější, než by se zdálo. Oba jsou profesionálové a moc milí lidé, doporučuji!!

Hodný a šikovný pan doktor, nechápu jak si na něho může někdo vůbec stěžovat, takové bláboly!!!od malička se vzorně stará o mé holčičky, držte se pane doktore!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem na 100 % spokojený s profesionálním přístupem a jeho vysokou odborností (kterou posuzuji podle odezvy jeho léčby).

Pan doktor se už léta pečlivě věnuje našim 5 dětem. Otevřeným, uvážlivým a zcela profesionálním přístupem si získal naši důvěru a úplný respekt. Oceňujeme jeho pečlivost, rozvahu, obětavost a nasazení. Doporučujeme ho jako skvělého pediatra.

chodím k panu doktorovi s malou dcerkou a rozhodne ho mohu doporučit, je to člověk na svém miste. profesionál s přátelským přístupem. Jsem s ním naprosto spokojená a se sestřičkou Barborou také. Jen škoda, že takových lékařů není v Praze více! Ochotně se nás ujal po špatných zkušenostech s okolníma lékařkama a opravdu nám moc poradil. Má zkušenosti, je chytrý a má dcerka se ho vůbec nebojí, naopak se na něj vždycky moc těšíme..
Děkujeme pane doktore

Milý a hodný pan doktor,mé dvě děti jej navštěvují od narození a byli jsme vždy na 100%spokojeni. Vždy byla jeho diagnóza účinná a správná. Vedle toho je nutno vyhodnotit lidský a vstřícný přístup. Chtěl bych mu touto cestou poděkovat!

• alergologie a klinická imunologie