Léčebné centrum
Mírové náměstí 2/2, Hlučín

Paní doktorka je docela příjemná na popovídání, ale pokud se ji už rozhodnete navštívit, tak si určitě nejdete "jen" popovídat. Nemluvím o nepochopitelném objednacím řádu, kde je každému jedno, zda jste přišla s akutní chřipkou nebo málem umíráte a nakazíte tak většinu osazenstva čekárny, které útrpně čeká s vámi... nejdůležitější je se objednat a odvést "čistou práci" za nemalé poplatky. A nakonec když se do té čekárny odvážím a vyčkám tak dlouho až mě příjme i paní doktorka, tak dostanu předpis na horký nápoj Coldrex, který si stejně zaplatím sama... zhodnotila jsem, že stejnou diagnostiku jsem schopna učinit i doma v obýváku a poslat manžela do lékárny pro Coldrex. Je chyba se k paní doktorce přihlásit, teď toho lituju. A to nemluvím ani o nemalých poplatcích za jednoduché úkony.

Paní doktorka je vstřícná, jen když máte dost financí, jinak jako lékařka mě zklamala. Už při druhé návštěvě jsem věděla, že jsem udělala chybu, že jsem se k ní zaregistrovala...bohužel.

Dostat se k paní doktorce není vůbec jednoduché, pokud jste pacient přes pojišťovnu, pokaždé když jsem přišla do čekárny bylo plno a k paní doktorce jsem se nedostala. I když jsem čekala dlouho, tak jsem se maximálně dostala k sestřičce, která mi sdělila, že se mám objednat - a to jsem přišla nachlazená a s horečkou. Teď budu potřebovat potvrzení, abych mohla jít na brigádu a chce za to 350 Kč. Myslím, že je to přehnané za jeden podpis a razítko. Rozhodla jsem se, že od paní dr. odejdu.

paní doktorku Ondrušovou ,nedoporučuji.Když jsem k ní přišla poprvé,byla milá a laskavá a vše jí zajímalo,takto potěšena jsem ji hned doporučila i manželovi,tak jsme tam začali chodit oba dva.Další návštěvy se již nenesly v duchu laskavém.Při vyšetření moči,mi bylo sděleno,že sice moč v pořádku není ale vzhledem k věku je to dobrý,což jsem si přeložila,že v mém věku už moč nemusí v pořádku být,další léčbou se nezábývala. Když jsme pak po nějaké době potřebovali oba dva s manželem ,potvrzení na předoperační vyšetření ,požadovala od nás paní doktorka sumu v řádu několika tisíc,což mě téměř položilo,za řidiřák 500,-kč,to už manžel nevydýchal a já jsem se přidala a před dvěma léty jsme přešli k jinému lékaři kde jsme moc spokojeni.

Paní doktorka u které zaplatíte pomalu i dýchání v čekárně...první návštěva skvělá,posléze katastrofa,ještě že jsem odešel k mladé začínající paní lékařce,zcela jiný přístup....

U paní doktorky jsem registrován od počátku zavedení její praxe. Následně k ní začala chodit i má žena a děti.
Důvodem je to, že se mohu objednat a jsem bez čekání přijat. Dalším a nepodstatným důvodem je také to, že nám pomohla překonat již dvě větší "stonání". Je profesionální a její preventivní prohlídka je skutečně provedena kompletně a precizně a já mám tak jistotu, že jsem v pořádku.
K této lékařce máme naprostou důvěru a je velmi dobře, že ji v Hlučíně máme.
Je pro mě důležité mít důvěru ve chvíli, když mi není dobře a to je právě zde v ordinace doktorky Ondrušové.

Praktický lékař by neměl být stroj na vydělávání peněz.
Potvrzení o způsobilosti k řidičskému oprávnění u ní stojí 500 Kč, o pár stovek metrů dál u paní Sýkorové 100 Kč. To mluví za vše.

Paní doktorka Ondrušová je Lékařka, která prožívá se svými pacienty jejich problémy i naprosto mimo rozsah svých povinností. Za mnoha pacienty dojíždí domů ve dne i v noci, velmi často ve svém volném čase.S každým umí promluvit, umí výborně naslouchat a také nalít spoustu nové energie.Paní doktorka se snaží o vysoký standart své ordinace a je tudíž často terčem závistivců, kteří se v tak pěkném prostředí neumějí chovat a proto "kopou" kolem sebe a chovají se natolik neurvale, že člověk často žasne, co si dovolují k paní doktorce nejen jako k studované lékařce, ale také jako k ženě.
Pro člověka, který nemá rád vydýchané přecpané čekárny na vybydlených poliklinikách je tato ordinace se systémem přehledného objednávání a vysokým standartem chování zaměstnanců to pravé, nemluvě o vysoké profesionální úrovni paní doktorky Ondrušové.
Děkuji tímto nejen já, ale i spousta mých velice spokojených známých za všechno, co pro nás paní doktorka v těžkých chvílích udělala.

paní doktorka je vždy příjemná a umí se o pacienty postarat a pomoci..
určitě si zaslouží nejlepší hodnocení, takových doktorů je málo..

S pani doktorkou mam jen velmi dobre zkusenosti, pomohla mi tam, kde jiny nechtel. Pri prichodu do ordnace podava ruku, je usmevava, nenasilne se vypta na vas zdrav stav, vyborna v konzultacich. Na specialne vysetreni posle, krev odebira bez modrin, velmi chvalim.

P.S. Hlidejte si terminy preventivnich prohlidek, potom si nebudete stezovat na vysoke poplatky za nektere sluzby.