Doporučení chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Vodňany

• „Z mého pohledu je MUDr. Kvasnička poctivý a klidný profesionál. V jedné větě vyjádří vše podstatné. Jestliže si pacient potřebuje popovídat o svém problému, ochotně se mu věnuje. Z jeho ordinace odcházím klidná. Více

Nemocnice Písek

• „Pro mne absolutní špička. Odborník na svém místě, chodím k němu už roky. Pravda, čekací doba je dlouhá, ordinuje jen dopoledne, ale vzhledem k jeho věku je to pochopitelné. Je ochotný, vstřícný, pomůže, nechybí mu lidskost, ani humor. Více

Nemocniční 204, Prachatice Mapa

Chirurgická ambulance

• Chirurg, Praktický lékař

„Mám jen ty nejlepší zkušennosti. Jsem rád, že mám takového lékaře, jako je pan Jan Egert. Za svůj názor se rozhodně nestydím a rád se podepíši. David Rothschedl Více

Jiráskova 116, Vodňany Mapa

Ord.praktického lékaře pro dospělé

• „U pana doktora jsem byla na operaci tříselné kýly. Pan doktor je velice příjemný a milý. Vše mi vysvětlil a dodal mi odvahy. Kéž by takový vstřícný přístup měli všichni lékaři. Více

Nemocnice Písek

• „Skvělý člověk,úžasný lékař. Velice mi pomohl. Vše mi důkladně vysvětlil,našel správnou léčbu. Poprvé jsem si u lékaře nepřipadala jako b.b,že něco nevím nebo se ptám. Na vše mi odpověděl. Je velmi milý a vstřícný. Nemohu si na nic stěžovat. Vím,že příště zase navštívím jen jeho. Mohu vřele doporučit. Více

Jiráskova 116, Vodňany Mapa

Chirurgická ambulance

• „Já jsem s tímto lékařem velmi spokojena, léčil celou mou rodinu, babičce ošetřoval zlomeninu, nemá žádné následky, u naší rodiny se s diagnostikou nikdy nespletl.Kostadinova Více

Sakařova 755, Týn nad Vltavou Mapa

Chirurgie