Doporučení chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Týniště nad Orlicí

• Chirurg, Praktický lékař, Pl… astický chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• „Pan doktor je odborník na svém místě, když operovat, tak jedině u něj. Jen všem doporučuji, kdo jste obézní, doporučuji nejdříve redukci hmotnosti, pak se dá operovat. Já jsem to bohužel nevěděla, ale hned jak se mi to podaří, chci být jen v rukách tohoto pana doktora. Milý lidský přístup, odborné vysvětlení, velmi pěkné prostředí a i sestřička velmi milá. Kéž by bylo takových lékařů více. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

Chirurgie jednoho dne

14 000 Kč

• „Lékař byl velmi ochotný, slušný a příjemný. Zákrok na ruce, který prováděl mé mamince by byl velmi bolestivý - ale provedl jej šetrně v místním umrtvení, tak aby opravdu trpěla co nejméně. Děkuji. Klára Dušková Více

Na Trávníku 1232, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Chirurgie

• „Neznám lepšího lékaře - výborný přístup,vnímavý člověk,kultivovaná žena,určitě odborník,prostě SUPER!!!!

Jungmannova 490, Holice Mapa

Ordinace specialisty-chirurgie

• „Nezapomenutelný člověk....

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Nyní v květnu tomu jsou dva roky, co mi byla na neurochirurgii FN v Hradci Králové provedena operace vnitřní krkavice. Operaci provedl pan doktor Kanta, kterému bych chtěl touto cestou dodatečně poděkovat. Až s odstupem času si uvědomuji potřebu a náročnost operace (průtok pouhých 20 %). Do současné doby se cítím velice dobře, nemám žádné problémy, což konečně potrzují i výsledky pravidelných kontrol karotid ultrazvukem. Pan doktor Kanta na mě před operací působil velmi uklidňujícím dojmem a jeho zájem o můj zdravotní stav po operaci byl příkladný. Děkuji za vše. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Pan doktor je super ve všech směrech,jezdím k němu cca 20 let,je milý,ochotný,vždycky rád poradí,pomůže,byla jsem na operaci s žílami,mám úplně malinkatý jizvičky. Nikdy jsem o něm neslyšela nic špatného,a to znám spoustu lidiček co k němu jezdí. Více

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Ordinace estetické chirurgie

• „Vysoce profesionalni pristup k pacientum.Kvalitni,zkuseny lekar.Ochota,spolehlivost,citlivost,kvalita.Mohu jen doporucit!! Více

FN Hradec Králové - Všeobecná chirurgie

• „Výborný chirurg, skvělý po odborné i lidské stránce, velmi pečlivý a důsledný, velmi dobrá i pooperační péče

Fakultní nemocnice Hradec Králové - Všeobecná chirurgie

• „Paní doktorka je skvělá ženská má zlaté ručičky.Udělala my už mnoho zákroků a vždy výborně po vyzážní stránce za jedna.Její péče k pacientům je dokonalá vztřícná i přísná a hlavně dobrá.Rozhodně doporučuji.Byla jsem na vyřezávání pih žádná jizvička čisté lepší než v sanusu kde jsou profíci a má kamarádka má odnich rožklebené záda hrozí jí plastika. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

EUC

• „p.doktor je vynikající lékař vstřícný poradi je to výborný chirurg s jeho léčbou jsem velice spokojená vrátil mě zpátky do života a za to mu moc děkuji Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové - Chirurgická klinika

• „Smekám před panem docentem Suchým. Jsem z Olomouce, kde mi víc jak 20 let léčili bércové vředy a PAN doktor Teodoz Suchý, mne zbavil příčiny. Kdo to neprožil, neví jaká je to úleva. Mohu jen poděkovat doc.MUDr. Suchému a primáři ARO MUDr. Tomáši Mlčochovi a všem v Oblastní nemocnici v Jičíně. Absolutně lidský a profesionální přístup celého personálu Oblastní nemocnice Jičín. Děkuji.Vlastimil Schejbal, Olomouc. Více

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Štefánikova 537, Hradec Králové Mapa

Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.

• „Pan primář je naprosto skvělý. Operoval mého syna (3 měsíce - tříselná kýla). Byla jsem strašně vystrašená, ale pan primář mi vše vysvětlil. Je empatický, hodný, milý a jedná s pacientem jako s člověkem! Hodnějšího doktora jsem nepotkala! Takhle si představuji doktora, pan Štichhauer je na správném místě. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Ano, je prostě profík, neprosazuje své zájmy, jak to tvrdí někteří na kraji. Opravdu mu na každém pacientovi záleží,jde mu o jeho uzdravení. Ze zkušenosti vím, že ve svém volnu ještě kontroluje poooperační stavy svých pacientů, aby se předešlo komplikacím. Hodnotím 1+++++ Více

Tyršova 515, Opočno Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• „Perfektní přístup,jednání,zájem,konzultace,má opravdu shanu pomoci,navštívila jsem pana doktora již asi 3x a pokaždé jsem byla maximálně spokojená Více

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Chirurgická ambulance

• „Jeden z mála lékařů, kteří ještě mají zájem o pacienta. Pečlivý s humorem sobě vlastním. Nemám výhrady.

Mírové náměstí 88, Týniště nad Orlicí Mapa

Chirurgická ambulance

• „Přátelské chování, jak při první návštěvě tak i po operaci, účinná léčba :) Spokojenost, Pana doktora vřele doporučuji :) Obecně všichni lékaři na jednodenní chirurgii byli moc milí:) Více

Štefánikova 537, Hradec Králové Mapa

Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.

• „Milý, vtipný a obětavý.

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• Chirurg, Praktický lékař

„Pan doktor Milan Musil je zkušený. Přestože jeho ordinace bývá velmi často nadměrně vytížená, odborně poradí a hlavně pomůže s problémy. Mimo jiné, dobrá komunikace a zpětná vazba. Více

Jirchářská 271, Kostelec nad Orlicí Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé