Chirurg Petřvald

• „Při návštěvě tohoto lékaře si nepleťte jeho zvláštní druh humoru (prostě chirurg z letecké záchranky s mnoha hroznými zážitky!!!) s jeho vysokou odbornou erudicí a hlubokými znalostmi léčiv. Jeho znalosti s velmi rychlým rozhodováním mi velmi vyhovují, na humor si rád zvyknu. Doporučuji. Více

1 názor

Ostrava Mapa

• „Přišel jsem s vykloubeným ramenem, převzal jsi mě celkem mladý doktor a snažil se jej se sestrou nahodit. I přes veškerou snahu to nešlo. Proto zavolal doktora Hassana, který nejen, že mě uklidnil, ale po chvíli rameno nahodil! Byl vtipný, příjemný a působil naprosto profesionálně! Více

Dělnická 24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

• Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov - Rehabilitační oddělení

• Ostrava Mapa

• „Od lékaře očekávám, že můj zdravotní problém vyřeší věcně, rychle a v neposlední řadě také zručně. Pokaždě, když jsem musela navštívit chirurgickou ambulaci a zašla k dr. Wostrému, tak jsem se s takovým přístupem setkala a byla jsem maximálně spokojena. Stejnou zkušenost udělala i známá, která jej několikrát navštívila se svými dvěma malými dětmi. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice a. s.

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku

• Chirurg, Plastický chirurg

Sokolská třída 2587/81, Ostrava Mapa

• Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. - Chirurgicko-traumatologické oddělení

• „Vážení přispěvatelé, kdybyste dbali pokynů zdravotnického personálu, nechodili na pohotovost s týdny starými úrazy, s banalitami, mimorajonní pacienti (kteří mají FNO naproti přes ulici, ale přecejen dojdou na fifejdskou nemocnici a pak na ni nadávají), případně již afektovaní (a to jste ani nepřekročili bránu nemocnice), chovala by se k vám lékařka na úrovni. V mnoha případech to jednoduše nejde. Chová se tak, jak si zasloužíte. Jak zde píšete, bohudík si dnes již lékaře můžete vybrat, tak si vyberte. Škoda, že si zdravotníci nemohou vybírat pacienty. Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

• Masarykova 900, Orlová Mapa