Chirurg Petřvald

• „Mi zachránil život. Vím, že děkuji je málo, ale DĚKUJI! I po operaci se aktivně staral o můj stav a tak lidský přístup mi byl v té chvíli velkou pomocí. Více

Nemocniční 898/20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• „Jen ty nejlepsi reference, profi pristup, prijemne vystupovani, myslim ze je to spravny clovek na svem miste... Myslim, ze v budoucnu jej primariat nemine... Miroslav T. Více

Slezská 207, Bohumín Mapa

Bohumínská městská nemocnice, a.s.,

Čáslavská 1176, Bohumín Mapa

Dr.Trachová M. s.r.o., PL pro dospělé

• „Okřídlené heslo"Sportem ku zdraví aneb k trvalé invaliditě"u pana doktora neplatí,Jsme léta jeho pacienti a i přes pokročilý věk stéle sportujeme a užíváme života.Pokud příjdou přece jen nějaké zdravotní neduhy uměrné věku pak najdem u něj a jeho pracovního týmu vždy erudovaný přístup podpořený mílým, povzbudivým slovem a eterickou vůní ordinace.člověk se necítí jako v ordinaci,ale u dobrého kamaráda,který vždy dokáže pomoci,Vřele doporučujeme Jan a Zdeněk Kupkovi Více

Krakovská 28, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Dobrý den, panu chirurgovi bych chtěl od srdce poděkovat. Před 8 lety když mi bylo 8 let mi zachránil život, když jsem spadl ze stromu na plot a nepěkně si poranil ruku o starý rezavý plot. Doktoři mi tehdy řekli že sem měl 2mm od tepny a vykrvácel bych. Úžasný chirurg pan Jan Dostalík mě zachránil a dnes můžu dělat co mě baví a dívat se v před. Mockrát Vám děkuji z celého srdce pane chirurgu!!! Více

Nádražní 36, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „S panem doktorem Ostruskou mám jen dobré zkušenosti, vnímavý, empatický, vysvětlí vše, profesionální přístup.Opravdu každému doporučuji. Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakutní nemocnice Ostrava

• Chirurg, Anesteziolog, Derma… tolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Onkolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Zubař Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „V roce 88 mě pan doktor zachránil nohu po zlomenině kotníku a následné pflebotromboze celé nohy.Vřele děkuji .

Radniční 1245, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař chirurgie a cévní chir.

• „Skvělý chirurg, sympatický člověk a gentleman. Dělal mi křečové žíly a kdybych mohla, dám mu těch hvězdiček více :D

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• Chirurg, Urolog

1 názor

„Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře. Zdeněk Dedek Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Pan doktor patří mezi empatické lékaře. Nemocnice může na něj být hrdá. Je velmi erudovaný a nápomocný.

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Chirurgicko-traumatologické oddělení, Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

• „Úžasný PAN doktor... A ne jen jako pan doktor, ale i jako člověk. Je tu málo hvězdiček, dala bych i více, kdyby to šlo :) Jde moc vidět, že jeho práce ho baví a má jí rád. Takových doktorů, jako je on, by mělo být více! :) Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Chirurg, Neurolog

„Nejlepší lékař, se kterým jsem se za svůj život setkal. Odborník na svém místě, on nepatří ke špičce ve svém oboru, on je ten vrchol - špička oboru neurochirurgie. Kdyby bylo takových lékařů více, jak by na tomto světě bylo krásně. Děkuji pane doktore za svou péči o mé zdraví, opravdu si toho vážím a všude jenom doporučuji. Více

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov

• „U pana doktora jsem byla poprvé,na doporučení mojí paní doktorky,a můžu jenom doporučit.Pan doktor vše vysvětlí,je příjemný. Více

Masarykova 1000, Orlová Mapa

Odborný lékař chirurgie

• Chirurg, Dermatolog, Gynekol… og, Oční lékař, Onkolog, Plastický chirurg, Pediatr Více

Smetanovo náměstí 7, Ostrava Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• „Pan doktor Havrlant patří dle mého názoru k nejlepším ortopedům v Ostravě. Jen díky jeho léčbě se dnes po dlouhé době můžu věnovat svým oblíbeným sportům. Za to mu patří obrovský dík! Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

H&H Medica s.r.o., chirurgie

• „K panu doktorovi jsem šla se zaníceným palcem s tím, že ve fakultce v Ostravě mi s tím nedokázali pomoct. Okamžitě mě ještě ten den objednal na plastiku, operace proběhla úplně v pořádku a palec mám snad hezčí než předtím :). Taktéž musím pochválit sestřičky, protože mi hodně pomáhaly, když mi bylo poté mdlo. Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum, a.s.

• Chirurg, Alergolog, Dentální…  hygienistka, hygienista, Dermatolog, Dětský psycholog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Genetik, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „U paní doktorky jsem byl s atheromem na zádech, vyšetřila mě, objednala na zákrok, odstranila mi ho. Já jsem byl s paní doktorkou spokojený. Sestřičky OK. Co jsem tam byl, tak čekárna byla vždy plná. Lékařka zbytečně neztrácí čas nějakými řečmi, a na někoho tohle může působit arogantně, ale mi tento přístup vyhovoval. Její sarkasmus asi není pro všechny. :-)) Přeji pevné nervy :-)) Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.