Doporučení chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Orlová

• „Perfektní doktor,perfektní člověk a odborník se skvělým přístupem k pacientům. Všem můžu jen doporučit

Chittussiho 9/1001, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Já osobně jsem jedna z hlavních dodavatelek pacientů. Po MuDr Voráčkovi,jsem nevěřila, že existuje adekvátní náhrada! Ale nemohu vytknout ani co by sebemenší detail. Tento člověk je PAN doktor a za roky,co jej navštěvuji,se mi nepodařilo nachytat jej v jiné, než skvělé náladě. Září z něj klid a ten nemocní a vystresovaní pacoši potřebují jako první! Kdybych mohla jdu za ním úplně s každým problémem. Štrossmajer,Sova,Mázl, Chocholoušek aj. V jedné osobě! ???????????????????????????????????? Šla jsem tam dokonce i s mou hysterickou dcerou píchnout dírky do uší. A nevyhnal mě! A sestřička?! Tak ta už je pro mě skoro člen rodiny. Zná mě od útlého dětství,super kóča! P.B. ❣️❣️❣️ Více

Raisova 11/903, Ostrava Mapa

• Chirurg, Urolog

1 názor

„Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře. Zdeněk Dedek Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• Chirurg, Neurolog

„Nejlepší lékař, se kterým jsem se za svůj život setkal. Odborník na svém místě, on nepatří ke špičce ve svém oboru, on je ten vrchol - špička oboru neurochirurgie. Kdyby bylo takových lékařů více, jak by na tomto světě bylo krásně. Děkuji pane doktore za svou péči o mé zdraví, opravdu si toho vážím a všude jenom doporučuji. Více

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov

• „Pan doktor Havrlant patří dle mého názoru k nejlepším ortopedům v Ostravě. Jen díky jeho léčbě se dnes po dlouhé době můžu věnovat svým oblíbeným sportům. Za to mu patří obrovský dík! Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „U paní doktorky jsem byl s atheromem na zádech, vyšetřila mě, objednala na zákrok, odstranila mi ho. Já jsem byl s paní doktorkou spokojený. Sestřičky OK. Co jsem tam byl, tak čekárna byla vždy plná. Lékařka zbytečně neztrácí čas nějakými řečmi, a na někoho tohle může působit arogantně, ale mi tento přístup vyhovoval. Její sarkasmus asi není pro všechny. :-)) Přeji pevné nervy :-)) Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Jednička v oboru. Naše rodina využívá jeho služeb už řadu let a nikdy nebyl sebemenší problém. Děkujeme Martine.

Žižkova 2379, Karviná Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Pan doktor je milý, pracovitý, ohleduplný, obětavý, vše vysvětlí, na pacienta si udělá čas, mluví laicky - ne lékařskou terminologii, jeho jizvy nejsou téměř vidět, je špičkový operatér a člověk s velkým Č a lékař s velkým L Více

Dr. Šmerala 27, Ostrava Mapa

GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o., gynekologie

• „Nevím, asi musí mít štěstí člověk všude , já jsem měla, pan primář byl velice vstřícný, po operaci si mne pohlídal. Užívá uznání a respekt svých kolegů. Pokud není v nemocnici on,není záruka, že vše přežijete bez následků. Nemocnice bez něho je katastrofou pro každého pacienta. Více

Slezská 207, Bohumín Mapa

Chirurgická ordinace

• „ROCHE VLAD. MAM SVOJE ROKY......JAK SE ŘIKA..77...A S LÉKAŘI MAM BOHATÉ ZKUŠENOSTI A MOHU ŘICÍ ŽE MUDr SWACZYNA JE LOGICKY MYSICI ČLOVĚK S VELKOU INTELIGENCI A MEDICINAJE JEN JEDNA S MOŽNOSTI KDE JI UPLATNIT. Více

Jablunkovská 837/8, Český Těšín Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Nejj lepší doktor děkuji vám pane doktore že jste my pomohl jste skvělí ....nebid vás bych doteť trpěla bolestí teť mam po operaci a jsem šťastná moc vám děkuji Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Chirurgická ordinace s.r.o.

• „Pravděpodobně syn pana doktora Jiřího Havrlanta chodil se mnou do třídy. Chtěl být také doktor.

Poštovní 31, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Vyšetření je velmi rychlé a díky zkušenostem paní doktorky je celková péče velice kvalitní, jsem nadmíru spokojena :-) Více

Vydmuchov 399/5, Karviná Mapa

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj

• „Veľké ďakujem... Za starostlivosť, ľudskosť, príjemné zaobchádzanie chirurgickému oddeleniu.. Hornicka nemocnica Karviná.. Obzvlášť pánu doktorovi Ivovi Klaus za odbornosť, profesionalitu a veľké srdce.. Prajem celému oddeleniu veľa síly a trpezlivosti do ďalších rokov, z pozdravím Žaneta Křížová Bohumin Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s.

• „Vstřícný a chápající odborný lékař,zajímající se i o celkový stav pacienta nejen po stránce fyzické,ale i psychické.Doporučuji. Více

Šenovská 1829, Petřvald Mapa

ORT-ART, spol. s r.o.

• „Přišel jsem s vykloubeným ramenem, převzal jsi mě celkem mladý doktor a snažil se jej se sestrou nahodit. I přes veškerou snahu to nešlo. Proto zavolal doktora Hassana, který nejen, že mě uklidnil, ale po chvíli rameno nahodil! Byl vtipný, příjemný a působil naprosto profesionálně! Více

Dělnická 24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

• „Od lékaře očekávám, že můj zdravotní problém vyřeší věcně, rychle a v neposlední řadě také zručně. Pokaždě, když jsem musela navštívit chirurgickou ambulaci a zašla k dr. Wostrému, tak jsem se s takovým přístupem setkala a byla jsem maximálně spokojena. Stejnou zkušenost udělala i známá, která jej několikrát navštívila se svými dvěma malými dětmi. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.