Doporučení chirurgové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Frýdlant nad Ostravicí

• „Pan doktor Bencúr mi zachránil nohu po tříštivé zlomenině nad kotníkem. Po dobu starostlivé léčby prokázal také lidský přístup. Hodně ví, umí to realizovat a ještě je skromný. Více

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

• „Moc milý pan doktor i sestřička. Už šlo jen o doplňkovou kontrolu a vypsání rehabilitací, ale po tom, co jsem po více než týdnu běhání (spíše belhání) po doktorech zažila, byl pro mě přístup pana doktora hotovým balzámem na duši. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „MUDr.Kalenda je velice milý, vstřícný, vše dokáže pěkně vysvětlit,nemám žádných námitek, byla jsem s jeho péčí maximálně spokojená,takových lékařů se srdcem na správném místě mnoho není a on je jedním z nich a za to vám díky, pane doktore. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „S prací pana chirurga jsem velmi spokojený. Měl jsem pořezanou nohu od mot.pily a pán chirurg mi to zašil tak ,že to pomalu ani nejde vidět. Sestra byla velmi přijemná. Je to radost tam chodit. Více

Nádražní 131, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

chirurgická ambulance Frýdlant nad Ostravicí

• „Milý, vše vysvětlí. Jsem velmi spokojena. I přesto, že v dnešní době jsou lékaři přetíženi, nikdy neodmítne a udělá si čas. Více

• Chirurg

Nádražní 131, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Chirurgická a úrazová ambulance s.r.o.