• Zubní kaz

Vyšetření dětí

Vyšetření rtg

Zubní vyšetření

Písnická 761, Praha

Zatím nemohu soudit, jelikož je pan doktor chvilku. Přístup lidský, rozhodně lepší než předchozí paní doktorka, nicméně vyvrtaný a zaplombovaný zub stále bolí a dítěti musel plombu opravovat, ale samozřejmě nevím, čím to je, proto zatím nesoudím.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, mám na Vás nejspíš neobvyklou otázku. Hledám již přes rok a půl zubaře, který bude chápat můj panický strach ze stomatologa. Mám špatně zkušenosti a chrup v šíleném stavu ( bývalá zubařka mě se slovy, proboha ženská to je hrozný co máte v ústech , přivítala na preventivní prohlídce a já tedy teď řeším strach a stud ) . Potřebuji dlouhodobou péči a dát do pořádku všechny zuby ( celá levá horní čelist je v rozpadu, dva zoubky již pryč ) . Bylo by možné se mne ujmout? Moc děkuji za odpověď

Dobrý den,
    Pacienti jsou velmi spokojení s komunikací i službami,které pan doktor poskytuje. Má skvělý vztah s dětmi a jsou i lidé, kteří díky jeho přístupu ztratí veškeré obavy. Máme také druhou ordinaci , kde je též dobrý přístup k pacientům. Určitě pokud naše ordinace navštívíte , poznáte sama ochotný přístup doktorů. Je nám líto, co se Vám stalo v minulosti a pokusíme se Vám obávané pocity odstranit.

Krásný den

MUDr. Chadi Al Saman

Dobrý den,
    na čištění zoubků u tak malého dítětě Vám mohu doporučit místo klasického kartáčku návlek na prst, pokud ho již nepoužíváte.
    Co se týče bílých fleků, určitě to není zubní kámen (na to je moc malá), ale nejspíše je to usazený fluor.
    Ke stálé péči o Vaši dcerku Vám mohu doporučit naší druhou zubní ordinaci na adrese Roškotova 1717/2 (poliklinika Zelený pruh).
    Hezký den.

MUDr. Chadi Al Saman