Léčené nemoci

• 3D scaner CAD CAM system

• zubní lékař - stomatolog
  • zubní lékař - stomatolog

Umístění: Ordinace chirurgické odstranění zubů

Moc děkuji za péči, za to že som nič necítila a že všetko dobre dopadlo, dostala som aj rady na doma, pán doktor urobil všetko tak ako slíbil :-) Na konci som odcházela spokojená s úsměvem.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je skvělý, díky jeho přístupu a péči se mi davaji zuby zase dohrody. Vždy cítím pochopení a empatii. Pan Chadi vše vysvětlí a nabídne možnosti oprav. Vám všem co máte strach, nebo se cítíte špatně (ve smyslu, co si o mě řekne až otevřu pusu) mohu jen rict, nebojte se. V této ordinaci pocítíte velké pochopení, ba co víc, pan doktor bere jako pozitivum, že svůj problém chrupu řešíte. Alespoň já to tak cítím. A to mám oprav jak na starém baráku. Dokud pan doktor nabírá pacienty, neváhejte se objedbat. Ja se po 5 letech mohu na své okolí opět usmívat a pocit je to k nezaplacení. Tim děkuji panu doktorovi i jeho velmi ochotné a milé sestřičce.

Umístění: Ordinace

Vřele doporučuji tohoto pana doktora. Je vstřícný, pečlivý, má zlaté ruce. Vždy se něčemu i zasmějeme. S úsměvem do ordinace vcházím i vycházím. Díky panu doktorovi se už zubaře konečně nebojím.

Umístění: Ordinace Přechod k novému zubaři

Pan doktor Chadi Al Saman je nejlepší zubař pod sluncem, od doby, co navštěvuji jeho mi už do pusy nikdo jiný sáhnout nesmí. Vždy navrhne nejlepší možné řešení, které člověka finančně nezrujnuje, jako jiní zubaři. Má prolidský přístup a je to člověk na svém místě. Měla jsem jediný problém a to, že jsem z ordinace odmítla odejít s obroušeným zubem a čekat týden na korunku - nebyl problém, pan doktor zařídil korunku v laboratoři obratem a ten den jsem korunku opravdu dostala. Lenka Fišerová.

Jsem velmi spokojena - po 3 letech jsem prisla na zubni prohlidku, udelali jsme RTG, pan doktor vsechno vysvetlil, kd ejaky problem, jak predbezne budeme resit a navrhnul i predbezny "budget", kolik to cele bude stat. Doktor je velice mily, ochotny, vsechno vysvetli , a pritom velmi profesionalni, rychly a sikovny, Ja jsem nadmiru spokojena. jedina vec - z eobcas cekam treba 30 min v cekarne , ale to beru jako dan za to, ze pan doktor je proste flexibilni, bere pacietny , pokud treba, a nesnazi se nikoho odbit za par minut. Takze maximalni spokojenost , poteseni chodit k takovemu zubari :)

Výborný zubař. Milý, vstřícný,profesionální. Vždy předem vše vysvětlí.Vyvrtání zubu od pana Chadiho vůbec nebolí. :-) Dokonce ani mé děti se nebojí chodit na prohlídky a to každému už nějaký ten zoubek vrtal.

nadměrně spokojeni , Perfektní přístup, povaha, profesionální práce. Tady není co vytknout. Konečně zubař ke kterému se není třeba bát chodit .

Již dlouho jsem od doktora nepřišla tak naštvaná, jako od tohoto doktora. Byla jsem u něj dvakrát. Tedy jednou. Minule jsem šla na preventivní prohlídku a strávila jsem tam 2,5 hodiny. Řekla jsem si co, doktor je sympatický a je hezké, že vzal neobjednaného, akutního pacienta. Dnes to bylo ale v bleděmodrém znova. Vážím si svého času a jezdit k doktorovi, který totálně nerespektuje objednávací časy... Po 15 minutách čekání, jedním pacientem před sebou a akutním na křesle jsem se otočila a šla pryč. Hodina mého času je ta tam. Takže pane doktore. Těšilo mě, ale hledám si nového zubaře, který si na mě čas udělá.
Kratochvílová

Pan zubař je moc hodný a šikovný. Mohu jen doporučit. Perfektní přístup.

velmi hodny zubar, profesionalni, trpelivy a opravdu pratelsky pristup. Mela jsem pocit, ze se uz nemusim bat zubare.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, mám na Vás nejspíš neobvyklou otázku. Hledám již přes rok a půl zubaře, který bude chápat můj panický strach ze stomatologa. Mám špatně zkušenosti a chrup v šíleném stavu ( bývalá zubařka mě se slovy, proboha ženská to je hrozný co máte v ústech , přivítala na preventivní prohlídce a já tedy teď řeším strach a stud ) . Potřebuji dlouhodobou péči a dát do pořádku všechny zuby ( celá levá horní čelist je v rozpadu, dva zoubky již pryč ) . Bylo by možné se mne ujmout? Moc děkuji za odpověď

Pacienti jsou velmi spokojení s komunikací i službami,které pan doktor poskytuje. Má skvělý vztah s dětmi a jsou i lidé, kteří díky jeho přístupu ztratí veškeré obavy. Máme také druhou ordinaci , kde je též dobrý přístup k pacientům. Určitě pokud naše ordinace navštívíte , poznáte sama ochotný přístup doktorů. Je nám líto, co se Vám stalo v minulosti a pokusíme se Vám obávané pocity odstranit.

Krásný den

MUDr. Chadi Al Saman

Dobrý den, mám dcerku které budou v květnu dva roky. Máme problém, nechá si čistit jen spodní zuby. Nevím zda ji horni bolí, protoze tam ji ještě lezou...zkousim všechno možné, ale nenechá se. Navic na dvou předních zoubkach ma bílé fleky, nejspíš zubní kámen. Takze potřebujeme poradit jak na to atd. Hledám zubaře, a na Vás jsem našla velice dobré recenze. Tak má otazka zni zda berete tak malé děti, a zda vůbec máte volno. Dekuji hezký den:)

na čištění zoubků u tak malého dítětě Vám mohu doporučit místo klasického kartáčku návlek na prst, pokud ho již nepoužíváte.
Co se týče bílých fleků, určitě to není zubní kámen (na to je moc malá), ale nejspíše je to usazený fluor.
Ke stálé péči o Vaši dcerku Vám mohu doporučit naší druhou zubní ordinaci na adrese Roškotova 1717/2 (poliklinika Zelený pruh).
Hezký den.

MUDr. Chadi Al Saman