Františkánská 163, Uherské Hradiště
ORL ordinace

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL ordinace Jiný

Lékaře navštěvuji pravidelně a poměrně se k němu i těším, neboť vždy pomůže a humorem umocní efekt léčby.
Vynikající odborník, laskavý a vstřícný ke svým pacientům.
Je to prostě machr s velkým M

Lepšího doktora jsem snad ještě nepotkala.
U mě samá chvála... :-)
I moje 4 letá dcera se k němu těší...a to už je co říct.

Velmi příjemný lékař s velmi lidským a přátelským přístupem, který mi pokaždé pomohl.

Vynikající odborník, laskavý a vstřícný ke svým pacientům.

Velmi pana doktora chválím, hodný, milý, laskavý, úžasný k dětem i k dospělým. Dobrý doktor, vždy pomůže. Někdy to má se mnou těžké, ale vždy s úsměvem a laskavým pohlazením mě uklidní a zbaví všeho strachu, vše klidně 5x vysvětlí a ukáže. :) Doporučuji, chodíme k němu celá rodina:)

nejlepší lékař jaký se v UH najde. je velmi milý, ochotný a také vtipný. já ho mohu jen doporučit, mě vždy perfektně pomohl a to jsem u něj byla vždy s nějakou pikanterií

Pan doktor je skvělý odborník, půl roku jsem trpěla na angíny, nikdo stěry neřešil, on jako jediný je udělal a zjistil, že se jedná o streptokoka, kterého mě zbavil a předepsal potřebná atb. Chodím k němu i s dětma a nedám na něho dopustil. Vřele doporučuji. Myslím, že plná čekárna pacientů je důkazem jeho kvalit.

Pan doktor je velmi chytrý,ne že nerozezná diag.mě před 20 lety dá se říc zachránil život neboť přesně určil diag.a tím pádem byla zahájena včasná léčba a já nedám na něho dopustit. Nyní k němu chodí i vnuk a pan doktor to s dětmi umí protože se malý nebojí nemá strach!!!

Skvělý lékař.

Skvělý lékař - odborník se semyslem pro humor.Lepšího v jeho oboru fakt neznám.