Františkánská 163, Uherské Hradiště
ORL ordinace

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pan doktor je velmi příjemný člověk, ale v otázce nemoci neudělá žádné razantnější rozhodnutí. Nejméně dva roky jsme k němu chodila se zdravotními problémy a byla jsme nucena přejít do Brna, kde jsme poznala úplně jiný přístup a technologie, o kterých si v Uh mohou nechat jen zdát.

Nemyslím si, že by byl dr. Vlachynský špatný lékař. Řekl bych, že představuje typického uhersko-hradišťského lékaře. Do značné míry léčí slovem a než udělá nějaké skutečné testy (odběr krve, stěry apod.), tak je potřeba alespoň 2-3 neúspěšné návštěvy. Věřím, že to že mě nepomohl, je jen náhoda (vzhledem k velkému počtu kladných komentářů). Pokud máte nějaký akutní problém, běžte za dr. Vlachynským. S největší pravděpodobností Vám pomůže od něčeho, čeho by se tělo zbavilo samo tak jak tak. V případě vážnějších a dlouhodobějších problémů bych se však obrátil jinak.

PŘIJEMNÝ, DOBRÉ VYSTUPOVÁNÍ. MYSLÍM ALE, ŽE ODBORNOST MALÁ, ALESPOŇ V MOJEM PÍPADĚ NEROZPOZNAL ZÁVAŽNÉ ONEMOCNĚNÍ. OSTATNĚ V UHERSKÉM HRADIŠTI JE TO TÉMNĚŘ U VŠECH LÉLAŘŮ.