Praktický lékař
Krumlovská 18, Ivančice

Příjemná, laskavá s lidským přístupem.

Paní doktorku znám už velmi dlouho, je velmi vstřícná a milá. Vždy mě pomohla a poradila. doporučuji

Č

Vstřícnost a ochota, zájem.

velice příjemná a milá a vždy ochotná pomoci jak radou ,tak i skutkem ,jsme tam celá rodina a neměnili bychom

příjemná,laskavá,bezva lidská ,jen doporučuji

K paní doktorce chodím cca 2 roky, na doporučení svého přítele. Prozatím jsem s ní nadmíru spokojená. Souhlasím s milým, lidským a vstřícným přístupem, což je pro mě osobně velice důležité (ne vždy jsem se s takovým setkala). Co se týče odeslání na odborné vyšetření, u mě bylo třeba pouze 1x, kdy se projevil zdravotní problém a paní doktorka nemeškala a ihned mě odeslala na spec. vyšetření. Rovněž souhlasím i s komentáři ve prospěch sestřičky - ochotná, pečlivá. Doporučuji.

Paní doktorka je velice příjemná,má kladný vztah k práci i ke svým pacientům.
Bydlíme s manželem v Brně a přesto jsme u paní doktorky zůstali v registraci a měnit v žádném případě nebudeme,jsme nadmíru spokojeni.Paní doktorku můžeme doporučit,je opravdu nejlepší.

Paní Madlenka je velce příjemná, pohotová a svou právi dělá srdcem.Děkujem

S paní doktorkou jsem velice spokojená, je příjemná a velice milá, vždy mi ochotně pomohla s jakýmkoliv problémem. Sestřička je moc hodná paní, která ochotně vždycky se vším pomůže. Rozhodně nehodlám za žádnou cenu měnit.

Chodím k paní doktorce již cca 15 let a moje zkušenosti jsou přesně opačné než uvádí paní Jeníčková.Vůbec se mi nelíbí,že její hodnocení se nezakládá na zkušenosti její,ale na zkušenosti "mých starších příbuzných".
Paní doktorka je opravdu a bez nadsázky ten nejlepší praktických lékař,kterého si může člověk přát.Vůbec není pravda,že neodesílá na odborná pracoviště,je to přesně naopak!!!!!
Ještě bych ráda dodala,že nelze opomenout vždy vstřícný přístup zdr.sestry p.Duchoňové,která má trpělivost a pochopení pro každého kdo do ordinace paní doktorky přichází.
Jsem velice ráda,že právě já mám tuto paní doktorku a doufám,že tomu bude i nadále.DĚKUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!