Pionýrů 2242, Frýdek-Místek
Odborný lékař psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

G
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Zhoršení tetanie a postraumatický syndrom

pan doktor Šedý je neuvěřitelný inteligentní lékař,člověk,lidský,vidí do člověka jak do zrcadla,hledala jsem takového lékaře půl roku a jsem štastna,že mě přijal jako pacientku.Vím,že mi pomůže,už ted je mi lépe.-Děkuji vesmíru,že mě na něho navedl.Karmen Lucenková

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Érycké nodní vzezření postsignum alterno

Pan doktor Šedý je opravdu kapacita,dbá na přítomno i na duchovno pacienta. Jeho dovednostem vévodí znalost latiny a proto je schopen dokonalé diagnostikovat a následně predikovat,každý sugces jedince spolehlivě ošetří a uznalost jeho osoby je natolik reálná že přinese pacientovy pocit prvotřídní peče. Nejde nepoukázat na příjemné prostředí ordinace kterému vévodí atributy jako je například kniha Jidyš či potenciograf.

Dobrý den, také se připojuji k diskusi na hodnocení přístupu lékaře pana Šedého. Je to nejlepší člověk na světě. Léčí mou dcerou z anorexie, dcera mu důvěřuje, má ho za vlastního otce, protože ten její nemá zájem o jedinou dceru, kterou má. Já jako matka miluji svou dceru nadevše a pan doktor dělá první poslední. Neznám lepšího doktora. Máme ho obě rády. Děkuji.

Pan doktor Šedý, je ten nejlepší lékař jakého jsem poznala a moc děkuji za všechno. Umí vyslechnout, poradit, podpořit, přidat radu....takových lékařů kdyby bylo co nejvíce.
Díky, díky - J. Lankočí

Dobrý den, jmenuji se Miroslav Závada. Pana doktora znám z opačné strany než zdejší pisatelé. Já nejsem jeho klientem, naopak on je mým zákazníkem. Z lidského hlediska je skutečně fajn chlap a slušný člověk. Po shlédnutí a přečtení diskuze věřím, že i jako lékař je člověkem na pravém místě. Přeji Vám pane doktore hodně štěstí.

PS: Velice si vážím Vaší pomoci s mým otcem. Jsem Vaším dlužníkem. Věřím, že vše dobře dopadne. Mz.

Skvělý lékař, velice mi pomohl s velkými problémy. Neumím si přestavit, že by nebyl. Vytáhl mě z problémů do kterých mě dostala dr. Weimerová. Sestřička báječná, usměvavá a příjemná, umí zlepšit náladu. Komu se tato dvojice nelíbí je divný a ať jde k Weimerové, pozná "super lékařku a super péči" .Pan doktor má hromadu klientů, kteří jsou mu vděčni a velice si ho váží. Nikdy na něj nedám dopustit!

Je to prostě PAN DOKTOR..a je na správném místě..

Dobrý den přeji všem pisatelům a hlavně úžasnému lékaři a sestřičce o nichž je zde vedena debata.
K hodnocení ordinace Dr. Šedého: Protože jsem byla svého času pacientkou s nastupující laktační psychózou po porodu a musela jsem sáhnout po chemické léčbě a odborné pomoci, mohu i z pozice zdravotníka tvrdit,že pan doktor i sestra jsou odborně i lidsky přesně na svých místech.Myslím si, že kdyby měl den alespoň 48 hodin, byli by všichni pacienti léčeni pouze v jeho ambulanci. Ale protože je jen člověk a den je den, není to možné. Avšak podle hodnocení ,která jsem si přečetla na těchto stránkách a výrocích některých pisatelů,se domnívám ,že by se dal čas pana doktora ušetřiti tak, že by si lidé vyřešili své banální problémy ( například dědické záležitosti, znesvéprávnění rodičů!,regulační poplatky řešte s vládou!!!!!) a neotravovali v odborné ambulanci pracující lidi,měl by pan doktor a sestřička jistě větší prostor pro terapii potřebných- a ve výsledku šťastnějších dušiček.
Tímto končím hodnocení a srdečně zdravím pana doktora i sestřičku a přeji vše nej a krásné léto. Mám se dobře Naďa.

Pana doktora samozrejme chvalim,to snad musel kazdy inteligentni clovek pochopit.Jen souhlasim s Rene,ktery ma pravdu.Jelikoz take pracuji ve zdravotnictvi uz nejaky ten patek,jako pani,ktera se pro me dost nepochopitelne ohrazuje proti oznaceni "asistentka".Je to v dnesni dobe uplne spravne oznaceni,nijak cloveka neurazi.Asistentka lekare je spravne oznaceni.
Co spravne neni,je vybirani poplatku za vypsani receptu.A co jineho,nez nelegalni obohacovani to tedy je,kdyz to asistentka vybira
Vy kteri neverite,zeptejte se na kterekoli pobocce Vasi pojistovny.
Ale tyhle stranky jsou o lekari,ne o nemozne sestre.
Doktor je samozrejme jednicka.
P.S.zaujal me David,ktery chape,ze k doktorovi chodime,protoze ho potrebujeme.Proc k nemu chodite vy,Davide???
:-))))