Pionýrů 2242, Frýdek-Místek
Odborný lékař psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Š

Tento lékař mě v mé velmi složité situaci nechal na holičkách. Jednalo se o mou matku, která ve svých více než 80-ti letech zcela ztratila povědomí o realitě. Všechno jsem jí kradla, schovávala, bila jsem ji, nechala jsem ji ležet 3 dny ve sklepě, matka mě udávala opakovaně na policii (díky písemným důkazům jsem byla v právu vždy já), a pod. Co se týká financí, tak se prakticky ožebračovala a dotáhla to téměř do dokonalosti. Skončila jsem na psychiatrii u B. Šedého, který se staral i o mou matku. Doporučil mi, ať se obrátím na soud a požádám o omezení právní způsobilosti. Stalo se. Posudek vypracovala lékařka z Opavy, která za pouhé 3 hodiny určila že moje matka má jen trochu omezené kognitivní schopnosti s odvoláním na B. Šedého, který, přestože nejdříve mi soud doporučil, tak posléze prakticky řekl, že mi jde jen o peníze. Nikoho nezajímalo, jak se matka chová v kruhu rodiny, nikdo si nevyslechl ani mne, zetě, vnuky, sestru a pod. Výrok B. Šedého do soudního protokolu mě srazil na kolena a teprve teď, po 5 letech a dlouhé léčbě u jiného psychiatra, jsem schopna o těchto věcech znovu hovořit. Ano. šlo mi o peníze, ale o peníze pro mou matku, majetek její a restituce po prarodičích. A pokud cca 10 000 000 (slovy deset milionů) Kč je pro Dr. Šedého pakatel, tak pro mne tedy ne. Matka je dnes dementní ležák a za tyto peníze mohla mít perfektní starostlivost 24 hodin denně. Nemá. Odvolání u soudu jsem vzdala, po "podpoře" Dr. Šedého jsem už neměla sil. A pokud jsem před soudem díky mé matce zápasila s depresemi, tak teprve po "podpoře" B. Šedého jsem pochopila, co to skutečně obnáší.
Budete-li mít skutečný problém, tak od Dr. Šedého utíkejte, co vám nohy stačí. Nepodrží vás a vaše situace se jen zhorší.

Pan doktor šedy vubec nerozumi sve praci.Nejenže človeka posila hned do opavy ale dava mu leky ktere ho uplne zblbnou.čekaci doba u neho v čekarne je 3.hod než přijdete na řadu a pak vam řekne že ma na vas jen 3 minuty.nema vubec soucit s pacienty jste pro neho přitež smeti kaja

MUDr. Bronislav Šedý

Milý Petře a Jano, děkuji za Vaše hodnocení, musím však konstatovat, že Vám opravdu doporučuji Opavu, nepomůže Vám jen krátká hospitalizace, sám jste vícekrát odmítl hospitalizaci v Havířově. Omlouvám se, nemohu Vám pomoci, léky neberete, jen mi nyní vyhrožujete, že si na mne budete stěžovat. Můžete, ale to Vám nepomůže, opět jste zvolil únik, ale to jsme probírali již mnohokrát. Neustále proplouváte mezi psychiatry, já byl již třetí. Přemýšlějte proč. Nezlobte se, ale invalidizovat Vás opravdu nebudu, jste velmi mlád a toto by byl opět jen útěk. Uškodilo by Vám to a to velmi. Nyní máte mou kolegyni, dobrá, držte se. držím pěsti.
Prosím jen aby se Jana a Vy příště podepisovali jmény, ne jako Kaja, Sabina atd. Zkuste se za svůj názor postavit a zase se neschovávat.
Nyní prosím o pozornost všechny.
Spousta mých dobrých kolegů má negativní hodnocení, spousta dobrých lékařů se však stará o velmi problematické klenty, třeba závislosti, poruchy osobností atd. Je zde nasnadě, že hodnocení budou negativní, jako v tomto případě.
Při výběru svého psychiatra se nenechejte ovlivnit, mluvím nyní proti sobě, ale musím konstatovat, že hodnocení mohou být neobjektivní, ovlivněné tím o jakou problematickou skupinu klentů se starjí. Moc díky za pochopení.
Takže, dobrou ruku při výběru svého lékaře Vám všem přeje Bronislav Šedý. Mějte se všichni krásně a zdravě.

MILÝ PETŘE, JSEM VÁŠ LÉKAŘ, ZNÁTE MNE, JÁ VÁS, TAK VÍTE, ŽE KE MNE JSOU DVEŘE OTEVŘENÉ, TEŠÍM SE NA VÁS. MĚJTE SE. VÁŠ ŠEDÝ

Jsem bývalá pacientka, změnila jsem lékaře. Je povrchní, v podstatě mi napsal, co jsem chtěla. Vyslechl mě s úsměvem a účastí, ale s odborností to nemělo co dělat, nezajímalo ho ani rodinné zázemí, ani rodinná anamnéza. Po mých cca 20 větách byl hotov s diagnózou. Nikdy více !