Majdalenky 10, Brno
B.N.N.R. s.r.o. centrum péče o zrak

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: B.N.N.R. s.r.o. centrum péče o zrak Vyšetření zraku

Paní Dr. Navrátilová je velmi příjemná lékařka, je velmi dobrá ve svém oboru. Dokáže pomocí své techniky vyšetřit zrak, poradit. A člověk po nových brýlích nejen zase dobře vidí, ale také ho těší, že jsou stále odborníci na svém místě.
Zdeněk Jelínek

Paní doktorka ochotná a odbornice ve své specialziaci.. Stejně tak i příjemná sestra, která taky mě nikdy neodmítne s akutním problémem i bez objednání. Mám vždy výbornou zkušenost.

Nedala jsem na negativní komentáře a vyzkoušela si návštěvu na vlastní kůži. Jedná se o zcela novou budovu a fajn, čekárna není nijak extra velká a okno nemá, ale byla puštěná ventilace a v čekárně jeden čekající. Byla jsem objednaná na čas a čekala 15 minut, protože tam byl velmi výřečný pán. Každopádně sestra milá, velmi milá, ochotná, diskuse na úrovni. Paní doktorka mě vyšetřila klasicky a velmi ochotně mi zodpovídala na mé dotazy. Také odhadla moji diagnozu bez předchozích informací. Dokud budu bydlet na Lesné, budu chodit na oční sem.

U

Skvělá komunikace se staršími lidmi. Byla jsem v ordinaci s babičkou (na žádost samotné babičky, která špatně slyší a bojí se, že nebude slyšet všechno, co jí doktor/sestřička poví). Když jsem upozornila, že babička je v pořádku, jen špatně slyší, chovali se výborně všichni. Bylo vidět, že mají trpělivost i zkušenosti se staršími a hůře slyšícími pacienty. Vzhledem k super špatnému počasí, kdy asi většina pacientů radši nevyrazila, jsme byly v čekárně úplně samy, přijali nás hned, co jsme přišli.

Přišla jsem tehdy k paní doktorce bohužel ve špatném zdravotním stavu, díky zánětu průdušek, kdy jsem hodně kašlala a celkově mi nebylo dobre, jsem chytla slabý zánět i do oka a potřebovala jsem antibiotické kapky, jakmile mě uviděla v mém stavu ve dveřích, nejenže mě nechtěla příjmout, ale poslala mě domů, že mám přijít jindy, jen mi vrazila do ruky recept na kapky aniž by mě jakkoli vyšetřila, takto neprofesionální přístup jsem ještě v životě nikde nezažila, ani kde byli sebevíc protivní lékaři na sebe víc předpotopní poliklinice....

Již dlouho jsem se nesetkala s tak strašným jednáním sestry. Dlouhodobě nosím kontaktní čočky, mám poměrně silnou oční vadu, asi 8 dioptrií. Vzhledem k tomu, že jsem v osmém měsíci těhotenství a nemám žádné brýle, obrátila jsem se telefonicky na ordinaci paní doktorky. Sestře jsem do telefonu popsala svůj problém i s tím, že bych potřebovala receptna brýle, ale složitější je to s vyšetřením, kdy musím přijít bez kontaktních čoček a s 8 dioptriema je člověk prakticky slepý. Sestra byla v telefonu chápavá, objednala mě na nejbližší možný termín po dovolené. Zajistila jsem si tedy na smluvený den doprovod, přítel mě dovedl do čekárny ordinace. Objednaná jsem byla na 7:30 ráno. Lékařka začala ordinovat něco málo před osmou hodinou. V malé vydýchané čekárně čekalo asi pět dalších pacientů, tři přede mnou, když viděli, v jakém jsem stavu, pustili mě před sebou. K mému úžasu mi však velmi neompromisní a nepříjemná sestra sdělila, že jsem si musela vše vymyslet, mají dopoledne poradnu a jestli něco chci musím počkat, až skončí........i když jsem se jí snažila připomenout náš rozhovor, prakticky mě vyhodila........chování sestry si nedokážu vysvětlit a jsem ráda, že si můžu vybrat jinou ordinaci. Ale na ten beznadějný a ponižující pocit dlouho nezapomenu.....

Velmi mě rozhořčily negativní názory v této diskusi na oční ordinaci p. dr. Navrátilové. Já jsem byla naopak maximálně spokojena a mohu napsat, že s takovou ochotou jsem se u lékaře ještě nesetkala. ( Je mi 62 let a bohužel v čekárnách a u lékařů trávím mnoho času s různými problémy. Včera jsem do této ordinace volala a vylíčila sestře, že můj 92 letý otec má problémy s tím, že má zarudlé oči a v koutcích má hnis. Zároveň jsem si postěžovala na to, že mám problém ho tam dopravit. Velmi ochotná sestra mi vyhledala jeho kartu, kde zjistila, že stejné problémy měl před třemi lety a sama mi navrhla, že si mohu druhý den přijít pro potřebné léky, aniž bych otce musela brát sebou. Nádherné, nové, čisté prostředí, které se s poliklinikou na Lesné nedá srovnat, nečekala jsem dlouho a měla jsem recept v ruce. I paní doktorka byla velice milá, ochotná a vlídná. Takže moje hodnocení 1 s hvězdičkou. A když trochu odbočím, zkuste srovnat úroveň WC na Majdalenkách a na poliklinice. Nina Staňková

ochotná, příjemná, nová ordinace-hezké prostředí, minimální čekací doby

Včera jsem byla po dvou letech u paní doktorky (poprvé v nové ordinaci) a vůbec nemůžu souhlasit s předešlými stížnostmi. Je složitější místo najít (nad Billou, přímo v budově hotelu Orion, 1. patro), ale prostory jsou moderní a hezké. V čekárně nebyl nikdo, dokonce mě vzala o trochu dřív. Sestřička je naštěstí jiná, než ta stará protivná baba s přístupem ála socialistické zdravotnictví. Prohlídka na čas, všechno proběhlo hladce, rychle a příjemně. Doporučuji, ale noví pacienti mají šanci jen pokud bydlí v okolí.

NEDOPORUČUJI ! Čekárna 4x2 metry, 12 čekajících, vydýchaný vzduch, jeden prskající pacient s virózou a za chvíli kašlou všichni, 4 ordinační hodiny, bez objednání v podstatě nelze uspět. Přestože je někdy ke konci ordinačních hodin v čekárně prázdno, stejně Vás nepříjemná sestra odmítne, protože jste nesplnil podmínku uvedenou na dveřích, tj.příchod nejpozději 30 min.před koncem ordinační doby. Přijdete-li ve 12,05 v čekárně nikdo není a konec ordinační doby je ve 12,30, sestra Vás odmítne, že máte přijít druhý den ráno. Dosažitelné jen autem, cestování MHD zdlouhavé. Podaří-li se Vám dostat přes nesmyslné restrikce a nástrahy přes sestru k paní doktorce, je již vše OK.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, provádíte i operace očních víček, děkuji za informaci.A prosím kde přesně je sídlo očního lékaře? Dškuji za Vaši ochotu a čas.

Operace víček neprovádíme , doporuč . MUdr. Račanová- oč. ordinace Mendl. nám.,
    nebo kliniky.