Studentská 7, Žďár nad Sázavou

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou
Praktická lékařka

Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou

Jsem s paní doktorkou spokojená, vždy dobře poradí a obě se sestřičkou jsou strašně milí. Občas zde jsou dlouhé fronty, ale nově se zde dá objednat na určitou hodinu a poté jde člověk rovnou na řadu, což je suprové.

Paní doktorka je příjemná, umí vyslechnout pacienta. Přešel jsem od jiného lékaře poměrně nedávno, takže na hodnocení je asi ještě brzy, ale zatím jsem spokojen.

Nejlepší lékařka, kterou znám! Je milá, ochotná a co je nejdůležitější - nikdy nic nepodcenila. Klade důraz na prevenci, a proto většinu problémů odhalí včas. Jsem naprosto spokojená a doporučuji!

Nejlepší lékařka kterou znám! Doporučuji!

Výborná lékařka, pacient je u ní na prvním místě, vždy udělá veškerá vyšetření, případně doporučí specialistu. Velice milá a příjemná, vždy usměvavá. I sestřička je velice příjemná.

vždy dobry lekař

Vynikající lékařka. Nejšťastnější jsem, když ji vidím jen mimo ordinaci.

Před třemi roky jsem se přihlásila k této lékařce a to z důvodu, že mi můj původní praktický lékař neodhalil některá onemocnění, která vedla k mé nadváze. Paní doktorka se mne vstřícně ujala, nechala mi zpracovat podrobná vyšetření a já jako zázrakem za 3 roky co jsem registrovaná u ní mám dole 15 kg. Velmi důležité pro mne je i to, že jsem původně min.2x ročně brala antibiotika, trpěla na chřipky, docházela na plicní oddělení. Všechny neduhy mne opustily a já se cítím velmi zdravá. Lékařce občas zatelefonuji, abych jí poděkovala za vše, co pro mne udělala. Navíc je natolik skromná, že mi tvrdí, že vše je mojí a ne její zásluhou. Všem vřele doporučuji, lepší lékařku jsem dosud nepoznala. Konečně se cítím zdravá!

Pani doktorka je vždy velice ochotná a milá. Také má šťastnou ruku na výběr sester.
Jsou pokaždé velice ochotné a vstřícné. Děkji.

Velmi příjemná, poctivě vyslechne pacienta a VŽDY se snaží mu co nejlépe pomoci. Lepší lékařku neznám. Vřele všem doporučuji!