Na paní doktorku Jirouškovou vzpomínáme dodnes s oběma mými syny, kteří jsou dnes již dospělí. Úsměv, laskavost, odborná péče, lidský přístup. Děkujeme a doporučujeme.

Paní doktorka je vyvážená osobnost, která rozumí svému oboru, sleduje trendy, vylepšuje prostředí čekárny a ordinace, je autorita a při tom velmi příjemná, usměvavá, přestože její čekárna praská ve švech :-) Jsem ráda, že se několik let starala o mé syny. Jana Čápová

Nejlepší lékařka , příjemná , milá, hodná a velice pečlivá.Žádná špatná zkušenost . Vynikající lékařka .

Nejlepší lékařka, chodím k ní celý život, ikdyž mi je jen 14 let. Vše vysvětli a poradí. Můj otec se zní zná osobně takže se sní suprově kecá a na vyšetření si nemohu stěžovat

Paní doktorka Jiroušková dětem sedí jako ulitá!!!Má k nim překrásný vztah,je laskavá,vtipná,veselá,děti se jí nebojí a každý,i když je třeba v horečkách a trpí bolestí ,odchází z její ordinace s úsměvem a dobře naladěn.Výborně jí sekunduje sestřička Šafarčíková,takže obě ženy tvoří dokonale zaběhnutý tandem,na který se můžete stoprocentně spolehnout!!!!Bohužel jsem se třemi dětmi po sedmnácti letech Ostravu opustila a s ní i naši milovanou paní doktorku,takže se jí pokouším tímto malým příspěvkem vrátit střípek toho,co nám věnovala.Máme Vás ve svém srdci a DĚKUJEME!!!!

Výborná lékařka na svém místě! Děkuji za péči o mé syny.

Paní doktorka Jiroušková je výborná pediatrička. Vždy dítě pořádně prohlédne, nemoc-problém zkonzultuje s rodičem a případnou diagnózu konzultuje i s daným odborníkem. Doporučí i další metody léčby, příp. jiné preparáty na danou nemoc. Je vždy milá, usměvavá a vždy dobře poradí. Také její sestřička je super. Jen více takových lékařek a jejich sestřiček.

S paní doktorkou Jirouškovou i sestřičku Šafarčíkovou mám jen tu nejlepší zkušenost. Začalo to tím, že už i já jako malá jsem k ní chodila, po 20-ti letech jsem k ní přivedla i své děti. Je velice ochotná, vstřícná, empatická. Vždy mile naladěná a pozorná k dětem a rodičům. Je důkladná a starostlvá, nechybí mi u ní ani osobní přístup, zájem o druhé. Poskytuje zpětnou vazbu i telefonickou. Když mi dceru odeslala na rentgen plic s podezřením na zápal plic, sama si do nemocnice volala ještě týž den a chtěla vědět, jak to s malou dopadlo.....nečekala na večer, kdy jsem jí to poslala sms zprávou na mobil. Profesionál na svém místě. V dobrém "závidím" svým dětem takovou péči!

Paradni lekarka. Skoda ze k ni nemuzu chodit cely zivot :)

Paní doktorka Jiroušková má jednu nesmírnou výhodu, a totiž, že miluje děti. Je opravdu úplně jedno, zda přijdete do ordinace jako první, nebo jaké dvacátí. Vždy je nesmírně vřelá, ochotná a především profesionální. Je svolná k diskuzi, dokáže skvěle poradit, empatická lékařka na pravém místě.

Několikkrát mě svým krásným přístupem k dceři dojala, chová se k pacientům, jako by to byly její vlastní děti. Svou práci bere opravdu jako poslání.
Můžeme ji jen doporučit. Skvělá lékařka!!!!!!