Skvělá lékařka, s perfektním přístupem k dětem. Vždy vše vysvětlí.
Děkuji jí za to jak se stará o moje děti, A že díky ní, jsme včas přišli na to jak moc vážně je postižená dcera. Nikdy jsem neslyšela to se vám jenom zdá, jste zdravotník tak ve všem vidíte něco špatně, tak jak od jiných lékařů , ke kterým nás posílala když bylo potřebo.

Já mám paní doktorku mám velice nemilé vzpomínky.V malém věku nerozpoznala, že mám roupy až jsem skončila ve velmi vážném stavu, kdy jsem měla následně nesprávnou léčbou gynekologické potíže a zánět ledvin.Po druhé, to už mi bylo skoro 15 let, určila jako diagnózu angínu, a nasadila léčbu, ale stav se ani po pár dnech nezlepšil. Vysoké teploty až jsem nevěděla, jestli spím nebo bdím, kašel takový, že jsem až nemohla popadnout dech. Na pohotovosti hleděli, kdo mohl říct, že jde o angínu, když mám oboustranný zápal plic, 5 cm veliký výpotek a horečku jako hrom. Léky které mi dávala měly přesně opačný efekt… Okamžitě mne hospitalizovali a nasadili kapačky. Na těch jsem byla měsíc a jen díky odborníkům z dětské nemocnice mi nakonec nemuseli dělat punkci plic. Rozhodně paní doktorku nemohu doporučit.

Nejlepší lékařka,hodná,milá,příjemná,velice pečlivá,komunikativní a veselá.Žádná negativa.Super lékařka.Mohu jen doporučit.Jsem ráda,že se několik let stará o mou dceru a ted´ o její malou sestřičku.Václavčíková

K paní doktorce Jirouškové chodím se svou dcerou, ale chodila jsem k ní před lety i já. Paní doktorka si vše skvěle pamatuje. Je to takový náš rodinný lékař.
Má nejen velké zkušenosti, ale především svou profesi vykonává s láskou. Která jiná lékařka by si po očkování vzala dítě do náruče a mazlila se s ním, aby si ho "udobřila".

Paní doktorka mě zatím skoro nikdy nezklamala a se sestřičkou tvoří úžasný tým. Škoda, že k ní nemůžu chodit navždy!

Mám velké štěstí, že mám pro svoje děti tak dobrou lékařku.

Paní doktorka a její sestřička patří nejlepší k nejlepším!!!milá vstřícná,ochotná,miluje děti,je to člověk na pravém místě,hodně pediatrů by mělo jít k ní na školení,moc ráda tam s malou chodím od narození a pokaždé se nám věnuje úplně stejně dobře,at jsme poslední nebo první,opravdu skvělá i jako člověk..

Velmi hodná, vstřícná a komunikativní lékařka. Chodím k ní s oběma dcerami a jsem velice spokojená.

S našim půlročním synem chodíme k paní doktorce už od jeho narození a jsme velmi spokojeni... Ihned rozpozná problém a skvěle se s ní dá na všem domluvit... Manžel na ní nedá dopustit, protože k ní také jako dítě chodil. Paní doktorce přejeme, ať má jen samá vynikající hodnocení a její práce jí nadále stále tak baví!!! :D

Paní doktorka, stejně jako její skvělá sestřička jsou nejlepší zdravotníci, které jsme poznali. Její maximálně osobní přístup, evidentní láska k dětem, důslednost. Je skvělá. Jsme moc rádi, že nás vzala. Už jenom to, že k ní člověk příjde a ona si Vás pamatuje...úžasné. Vždycky máme pocit, že je tady jen a jen pro nás. Těšíme se na dalších 17 a půl let, kdy k ní budeme chodit....i když doufáme, že budeme navštěvovat paní doktorku jen v dobrém :-)