MUDr. Božena Glierová

Pediatr Více

Vranovice 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 36, Vranovice

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Kontrola miminka ve třetím měsíci

Paní doktorku jsem dnes zažila poprvé a doufám že naposledy. Bohužel zastupovala naši dětskou lékařku při kontrole miminka ve třetím měsíci. Nechala mě miminko vysléct a snad deset minut něco vypisovala v počítači, takže mrňousek samozřejmě plakal, kdo by chtěl být tak dlouho nahulatý v cizím prostředí, jako kdyby nemohla formalitky vyřešit až po prohlédnutí miminka, případně neměla dávat pokyn k vyslečení. Malou jsem si tedy trochu zabalila a budiž. ALE! A to jsem tedy šla do kolen - mi poradila ať v noci nekojím, místo toho ať dám tříměsíčnímu miminku vodu. Věděla že se dcera v noci na kojení většinou ani nebudí a spinká celou noc, no ale kdyby náhodou, že jo. Nevidím důvod podávat jiné tekutiny než mateřské mléko do půl roku miminka, pokud to není potřeba, u nás to rozhodně potřeba není. A to jsou jen dva "zážitky".Myslela jsem, že mě klepne, tímpádem pro mě veškeré další informace od ní i celá kontrola miminka není relevantní. Pokud je někdo s tímto spokojený tak my určitě ne.

Ze svého dětství s paní doktorkou zkušenosti nemám, chodíme k ní až teď se synem a to moc rádi. Je milá vstřícná, vždy poradí a umí i mne maminku-prvorodičku uklidnit v obavách o všechny možné i nemožné vyčtené nemoci:) - což opravdu oceňuji. Máme číslo na mobilní telefon a už jsme mockrát využili možnost zavolat a poradit se. Paní doktorka vždy ochotně odpovídala na naše dotazy a to prosím i v pátek v 8 večer. Nic podobného by se vám např. v Brně nestalo. Moc si vážím lidského a vřelého přístupu paní doktorky a jsem si jistá, že bychom široko daleko lepší nenašli. Když už tady kritiku "slízla" i paní sestřička tak ode mne také jen pozitivní dojem, milá, usměvavá sdílná - máte můj obdiv, protože ani já jsem nikdy nebyla v práci usměvavá a milá na 100% :)Adéla Najdková

K paní doktorce jsem chodila již v dětství já, nyní chodíme spolu s dcerou, jinou lékařku bych nezvolila v žádném případě. Spousta rodičů si neuvědomuje jak těžká je diagnostika dětských chorob, spousta maminek nepodá přesné informace které jsou pro dětského lékaře velmi důležité. Jen čekají, že paní doktorka pohlédne na dítě a vše musí poznat a ihned správně léčit. Je spousta chorob které mají společné příznaky a Dr. Glierová se v nich orientuje velmi dobře,to mi věřte. Je těžké se zavděčit všem rodičům, kteří k paní doktorce přijdou. A když si čtu komentáře obzvlášt ty negativní a ještě bez podpisu, je to trochu k smíchu, takovým lidem doporučuji najít si lékaře nového, dle svých představ, ale podle vyjadřování o omylech asi žádného takového nenajdou. Když nejsou spokojeni s paní doktorkou těžko budou spokojeni jinde.
Lidé jsou strašně citliví na to jak pracují zudravotníci a nikdo už nehodnotí žádné klady jen se poukazuje na nezdary. A na tím, jak ke zdravotníkům častokrát chovají pacienti se vůbec nikdo nezamýšlí. Že by si i lékař i zdravotní sestry dnes nezasloužili trochu úcty, pochopení a lidskosti? Penková

No nevím, jestli zrovna MUDr. Glierová je to nejlepší... Záleží z jakého pohledu se na to člověk dívá... Pokud se na to dívám z pohledu puberťáka, kterej potřebuje omluvenku do školy, tak super, ale z hlediska odborných znalostí či zkušeností... nevim nevim... když zápal plic pozná až je týden po něm, tak bych to fakt nedoporučila...

U paní doktorky jsem byla od narození a jsem s ní velice spokojená. Kdykoli jsem byla nemocná pomohla mi a jedině ona zvolila správný postup léčby. Nejvíce si cením toho, že se nestyděla otevřít knihu, když si s něčím nebyla jistá. Nyní k ní chodí i můj syn a jsem si jistá, že je v dobrých rukou. nesdílím názor,jak už se tady někdo zmínil, že píše na všechno antibiotika.....není to pravda!!!! nedělala to tak u mě a nedělá to ani u mého syna.Jsou to pouhé výmysly zakomplexovaných osob. A kdo říká, že paní doktorka je někdy nepříjemná, tak já odpovídám....není tam od toho aby se lidé na vás usmívala, ale od toho aby léčila!!!!!! to si zapamatujte a vzpomeňte si na sebe, jestli se v práci pořád na někoho usmíváte!! Já jsem s paní doktorkou Glierovou spokojená na nejvyšší úrovni. s pozdravem Glocová

Je mi 28 a k paní doktorce chodím už od narození a nyní k ní chodí i moje dítě. S vyšetřením i léčbou jsme byli vždy spokojeni. Myslím, že s nadhledem za ty její léta praxe rozpozná jakoukoli diagnózu a že by každou nemoc léčila antibiotiky se mi nezdá. Paní dokrotka je vždy velmi příjemná tak jako její sestřička. Kdybych mohla doporučit nějakou doktorku, byla by to právě p. Dr. Glierová.

Jsme u paní doktorky teprve necelé dva roky, ale jsem s jejím přístupem i odborností velmi spokojená. Zodpoví velmi mile všechny dotazy, není problém ji zavolat na pevnou linku domů či na mobilní telefon. Mrzí mne negativní hodnocení, ale za naši rodinu mohu paní doktorku jen DOPORUČIT! Víc takových vstřícných a milých paní doktorek, ke kterým vchází malí pacienti s úsměvem. KK

Pani doktorku znám již 27 let a nenašla jsem za tu dobu kdy jsem k ní chodila já a nyní moje děti na ní jedinou chybičku.Naopak-nikdy nic nepodcení,ke každému je milá střícná a ochotná.můžete ji kdykoli když potřebujete zavolat domů na pevnou linku a i několikrát se stalo,že byla přímo za pacientem přímo u nás doma.Je to zkušená lékařka které plně důvěřuji a nevyměnila bych ji za nikoho jiného.Moc mě mrzí ta špatná hodnocení a popravdě jim nevěřim.s pozdravem Pera J

No, já k ní chodila od dětství a bratři též. Párkrát se sekla ve své diagnoze, ale jinak pohoda.

Paní doktorka léčila už i mne. Jsem s ní spokojená. Moje obě děti jsou dost problematičtí pacienti a vždy dobře poradila a pomohla. Vstřícná, pokud jsem potřebovala volala jsem jí i domů na pevnou linku nebo na mobil. Návštěvy vždy proběhly rychle. Mohu paní doktorku jen doporučit. Navíc mně velmi mrzí ta špatná hodnocení...