Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Nejčastěji hledané služby

Od 1 800 Kč

Od 1 800 Kč

Od 750 Kč

Od 6 000 Kč

Doktor TKALYCH Group

Mám rád zubařinu - hlavně detailní praci za použití mikroskopu.
Pocházím z lékařské rodiny.
Plynule mluvím anglicky, česky, rusky a uk...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Doktor TKALYCH Group vstupní vyšetření

K panu doktorovi jsem začala chodit na doporučení. Mám celý život obrovský strach ze zubařů, proto jsem zuby dlouhodobě zanedbávala. Pan doktor se mě bez problému ujal, on i sestra jsou moc laskaví a hodní. Ač chodím stále s malým strachem , nikdy mě nic nebolí, práce je vždy krásně a bez komplikací odvedená a já jsem moc ráda, že k nim mohu docházet. Ordinace je čistá a moderní, jediné mínus je časté čekání, to se ale u lékařů stává. Mohu upřímně doporučit!

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Profesionální péče na vysoké úrovni ! Jsem spokojený ! doporučuji

Umístění: Doktor TKALYCH Group výplně inlay, onlay

S panem dr. Borisem Zlenkem jsem naprosto spokojena. Zákroky i ošetření mi byly provedeny na profesionální úrovni a bezbolestně. Vše je se mnou konzultováno za doprovodu moderní techniky a podrobně vysvětleno předem. Aktuálně jsem přistoupila k postupné výměně korunek a opět mě překvapila precizní práce s neskutečnou přesností. Rovněž asistentka pana doktora je příjemná a profesionální a celková atmosféra pohodová. Pracoviště je moderně vybaveno. Oproti zkušenosti od jiné paní zubařky si připadám jako v dalším století. Ceny jsou mi předem sděleny, jejich výše je odpovídající a objektivní. Pana doktora již navštěvuje i můj syn a je rovněž velice spokojen. Celkově tedy hodnotím toto pracoviště z mého pohledu jako vysoce kvalitní, moderně technicky vybavené s přívětivou atmosférou, nejdůležitější je však špičkový výkon pana doktora Zlenka. Závěrem tedy mohu jen poděkovat za odbornou péči a přístup k nám, pacientům.

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Velice precizní práce. Profesionální přístup jak lékaře tak sestřičky. Naprostá spokojenost ;)

Umístění: Doktor TKALYCH Group výplně inlay, onlay

Profesionální péče na vysoké úrovni, krásná moderní ordinace, jejíž návštěva je pro mne vždy zážitkem.

Umístění: Doktor TKALYCH Group extrakce zubu

Dnes první návštěva. Velké obavy a strach. Od první sekundy naprostá bomba. Jsem moc rád , že jsem našel pana Zlenka. Vše předčilo má očekávání. Pan doktor, sestřička, ordinace, vybavení....vše top. Dostal jsem rajský plyn a zákrok úplně v pohodě, bez bolesti . Pět hvězdiček je málo.

Umístění: Doktor TKALYCH Group mikroskopické zubní ošetření

Hledal jsem nového zubaře. Byl jsem odkázán na inzerci v novinách, tak jsem to zkusil. Pan Doktor Zlenko pracuje velmi pečlivě a bezbolestně. Vše vysvětlí, upozorní na případná rizika. Sestřička je také velmi profesionální a hodná. Samotnou kartu zde sice nemají, ale je rovněž šikovný i pan chirurg a dentální hygienistka. Takže je také výhodou, že jsou schopni pokrýt všechny problémy se zuby na jednom místě.

Umístění: Doktor TKALYCH Group výplně inlay, onlay

Mám zkušenost s péčí mnoha zubařů v ČR, v Belgii a v USA. U pana doktora Zlenka jsem registrovaná zatím krátce, ale už za sebou mám čtyři výkony a všechny jsou provedeny naprosto nad očekávání. Zejména kvituji obrovskou trpělivost a preciznost.
Zubní krčky (u kterých mi dva jiní čeští zubaři říkali, že opravit -nejdou- jinak než keramickými fasetami nebo novou celkovou korunkou), mi spravil kompozitem tak, že vypadají jako ze žurnálu, a za fragment ceny navrhované jinými lékaři.
Ale není to jen o ceně, která je zde víc než férová. I vybavení ordinace a celkový přístup je TAK profesionální, že zcela snese srovnání se špičkovou klinikou v zahraničí.
Jsem ráda, že se doktor Zlenko a jeho team usadili v ČR a už jsem je s nadšením doporučila třem svým známým.

X
Umístění: Doktor TKALYCH Group ošetření kořenových kanálků

Za mna skvela opatera. Doktor pracuje zrucne a trpezlivo, kym perfektne vsetko nedokonci (mali sme viac sedeni, ako na zaciatku odhadol, ale cenu nezvysil). Vysvetluje, co a preco robi. Spravne diagnostikoval zdroj bolesti. Odporucam.

Umístění: Doktor TKALYCH Group vstupní vyšetření

Pan doktor Boris Zlenko má zlaté ruce, perfektní bezbolestna pece. Klidný a trpělivý opravdu vysneny zubar.Děkujeme i mile sestřičce.