Běžný termín

Kastrace • Od 800 Kč +8 Více

Mikroskopické stanovení fáze říje u fen • Od 200 Kč

Mikroskopické vyšetření • Od 100 Kč

Sonografické potvrzení gravidity • Od 150 Kč

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Od 1 000 Kč

Od 800 Kč

Od 100 Kč

Od 150 Kč

Od 180 Kč

Od 100 Kč

Od 600 Kč

Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman

Bližší informace o naší ordinaci na stránce www.veterina-seman.cz.
Absolvoval jsem Univerzitu veterinárneho lekárstva v Košiciach v roku 2007. ...

• vnitřní lékařství - interna

Opravdu profesionální jednání a moc pěkný přístup ke zvířátkům. Cena a výsledek operace byl velice uspokojivý. Doporučuji vřele

Jako jediný mi pozdě večer zvedl telefon. Náš pejsek si při večerním venčení rozřízl tlapku o sklo tak, že to bylo na stehy.Cena za pohotovost a zákrok byla příznivá a přístup pana doktora opravdu vstřícný a profesionální. Kačka i já Vám moc děkujeme. Strnadová

Perfektní přístup, náš kocour byl u předchozího veterináře velice vystresovaný, ale u pana doktora úplně klidný a krásně spolupracoval, u očkování ani nestačil zakňourat. A velice příjemné ceny jsou jen bonusem. Jsem nadšená!

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den kolik stojí u vás kastrace pejska. Poslední vážení 5.5kg. Děkuji za odpověď

Dobrý den, cena zákroku se odvíjí od hmotnosti a zdravotního stavu pejska a samozřejmě taky vybavení a nákladových položek dané ordinace/kliniky:) Proto by bylo nejvhodnější v dotazu zmínit věk a zdravotní stav psa a taky konkrétní region kde službu požadujete.
Na naší ordinaci v Brně stojí kastrace zdravého mladého cca 5 kg pejska do 5 let věku asi 1200 maximálně 1500 Kč.
S pozdravem, Seman.

MVDr. Boris Seman

Dobrý den,mám dotaz ohledně potenciální zdravotní rizikovosti kožešiny. Před 3 roky jsme byli na dovolené v Norsku,konkrétně také na Špicberkách, kde jsme si v hlavním městečku souostroví koupili ve specializovaném obchodě s kožešinami sobí kožešinu,máme ji domy pověšenou na stěně při pokojové teplotě. Můj dotaz je,zda je možné kontaktem s chlupy, které se občas z kožešiny uvolní,to např. přes odřeninu,škrábanec,záděrku se nakazit z navíc takhle dlouho mrtvého zvířete, nějakou infekční nemocí. Nejvíce se děsím vztekliny, protože jsem četl,že právě na Špicberkách se občas vyskytuje a nevím původ kožešiny,zda je z farmy,nebo z lovu v Arktidě. Je tedy možné, že by se kontaktem s chlupy z této kožešiny mohla tato nemoc přenést a existuje tedy pro mě nějaké riziko (měl bych podstoupit očkování) nebo jsou obavy neopodstatněné? Děkuji za odpověď.

vzteklina má velice slabou prožívatelnost mimo hostitele - v řádu dnů (spíš hodin). Spíš by byly na místě obavy z možných sporotvorních bakterií jako je Bacilus antracis, který se v daných končinách taky občasně vyskytuje.
Taky by možné riziko plynulo z různých vnitřních parazitárních červů, které se můžou na srst dostat při olizování (čištění) si srsti.
Na druhou stranu předpokládám, že kůži jste koupili již vyčiněnou a čistou od zbytků nečistot. Při samotném činění se většina možných patogenů zničí technologií a použitím chemikálií použitých při zpracování kůže.
Myslím, že když Vám kůže leží na zdi již tři roky, tak by se případné zdravotní potíže u Vás již projevili :)
Bližší odpověď by Vám asi dala jen kultivace chlupů na bakteriální a mykotickou kontaminaci...
S přáním pevného zdraví, Seman.

MVDr. Boris Seman