Boris Ljubčenko

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

190 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 1 232 návštěv profilu během posledních 30 dní

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro)
    100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Free parking

Hodnocení pacientů

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý fyzioterapeut, vyslechne si v čem je problém, a pak se cíleně zaměřuje na co je třeba. Proffesionální přístup.

• Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Diagnostika problémů se zády

Dobrý den, ráda bych zhodnotila dnešní nad míru příjemnou zkušenoust v ordinaci Borise Ljubčenka. Boris je velmi milá a usměvavá osobnost, plný energie a očividné lásky ke své profesi. V dnešní době neskutečně pozitivní přístup a velmi profesionální. Správný pohled na pacienta jako na holistický celek a ne soubor kostí, svalů a uponků. Při mém vstupním vyšetření pan doktor nemohl bez rentgenu udělat kompletní diagnostiku a také si proto nežádal žádný honorář za 30 minut své práce, což se mě v soukromé ordinaci zatím nikdy nestalo. Prostě pan Boris je osoba na svém místě, práce ho těší a je to také vidět ve spokojenosti jeho pacientů. Věřím, že příjde na kloub mému problému. Moc díky. Šárka

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Boris je suverene nejschopnejsi fyzioterapeut u ktereho jsem kdy byla - a navstivila jsem jich uz opravdu hodne - a navic je neuveritelne prijemny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min+poradil a ukázal východisko

Pan Doktor Ljubčenko je velmi profesionální i bez rentgenu poznal o co se jedná, poradil mi velmi dobře, určitě se budu vracet, konečně někdo po tolika létech mi dal naději že i můj problém může být vyřešen. Velmi doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Ljubčenko se choval velmi profesionálně... Po základní konzultaci přešel k samotnému zjištění pohmatem... Následně mi bylo vysvětleno jak správně cvičit a věřím, že bude můj zdravotní problém vyřešen :-D...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S první návštěvou jsem spokojen, byl mi doporučen plán léčby a pan Ljubčenko jako jediný ze všech fyzioterapeutů u kterých jsem kdy byl ( a nikdy to nepomohlo), vidí příčinu bolesti zad jinde než ostatní, což je pro mne pozitivní.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Boris je skvely odbornik, ktory sa zaobera problemom komplexne. U problemu s ramenom mi ponapraval i zada a před nastavenim liecby si vyziadal i zdravotnu dokumentaciu a snímky. Rada sa k nemu budem vracat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Rameno - chronická bolest, velmi omezená hybnost

Listopad 17: Přišla jsem před několika týdny s již chronickou bolestí a velmi omezenou pohyblivostí ramene (bránící i oblékání, česání apod.) Byla jsem nadšena zaujetím, profesionalitou i intenzitou práce, již po prvním ošetření citelné zlepšení. Odešla jsem s nadějí a motivovaná, s předepsaným cvičením na doma a samozřejmě se objednala k další spolupráci. Přes přetrvávající bolest, která znepříjemňuje i vlastní ošetření se na každou návštěvu těším. Oceňuji profesionalitu, jistotu, příjemné jednání a spoustu energie, kterou do práce pan Ljubčenko vkládá. Za naprosto unikátní považuji míru zájmu, empatie a pohotovosti reakcí na aktuální potřeby a kondici pacienta. Díky tomu jsem schopna dodržovat i domácí režim posilování a protahování. S každou návštěvou registruji evidentní pokrok a úlevu. Vždy jiná kombinace manuálních technik, masáže, předvedení jednoduchých cviků a přístrojového ošetření včetně rázové vlny, to vše ve velmi pěkném prostředí, za příznivou cenu a přesně v objednaném čase. Jinde dříve vyslechnuté velmi negativní prognózy už vůbec neberu vážně. AKTUALIZACE květen 18: rameno bylo už po pěti měsících pravidelné péče a domácího cvičení na 100% v pořádku, plný rozsah pohybu obnoven bez operace, obstřiků a prášků. Bez omezení zvládám i vysokou zátěž při sportovních akcích. Moc děkuji a rozhodně doporučuji.

Umístění: jiné místoSlužby: Bolest beder

Přístup fyzioterapeuta korektní, spoléhá na manuální techniky a přístroje spíše než na cvičení a vysvětlení pohybu. Jsem zvyklý na jiný přístup. Od bolesti dočasně ulevil, identifikoval vyviklany obratel, což jiní nezvládli, ale dlouhodobé řešení bolesti bylo jinde.

Boris Ljubčenko2018-05-30

Dobrý den, mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! V rámci zdokonalení dalších ošetření bych Vás chtěl poprosit (samozřejmě pokud by to bylo možné) poslat mi na mail info@neboli.cz nebo na whatsapp, jaká byla původní příčina obtíží. S přátelským pozdravem, BL.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přišel jsem na čas a přesně v čas se otevřeli dveře a šel jsem na řadu. Pan Boris byl sympatický od pohledu a prvním dojmem působil, že ví co dělá. A to přesně byla pravda, našel sám muj trigger point. Měl jsem problém sedět déle jak deset minut, diky bolesti zad. Při návštěvě pana Borise se ovšem všecko změnilo, po pouhých dvou dnech jsem přestal cítit bolet a mohl jsem dále fungovat. Dohodně doporučuji.

Dotazy od pacientů (61)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• English version follows after Czech one.

Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář a nebudete se moci dostavit, prosím zrušte svou návštěvu minimálně 3 DNY DOPŘEDU!!! Děkuji za pochopení, B.L.

V roce 2005 ukončil v Brandýse nad Labem studium fyzioterapie a získal diplom. V dalších letech absolvoval odborné kurzy klasické, sportovní masáže a vedoucího instruktora fit - centra. Všechny činnosti jsou povoleny k OSVČ v praxi.
    Od roku 2005 pracoval 8 let pod vedením špičkových specialistů mezinárodní úrovně v nestátním zdravotnickém zařízení Therap - Tilia s.r.o.
    Od roku 2013 do roku 2017 byl zaměstnancem unikátního nestátního zdravotnického zařízení ENDALA s.r.o.
    V roce 2011 získal osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru FYZIOTERAPEUT - Ministerstvo zdravotnictví ČR - registrace č: 024 - 0144 – 3506.
    Od roku 2009 - lektorská činnost na Fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně.

About the Physiotherapist:
    In 2005, Mr. Ljubcenko graduated with honours in physiotherapy. In the following years, he attended professional courses of classic and sports massage and fitness training. Mr. Ljubcenko is a holder of certificate for private practice in all these fields.
    From 2005, he worked for 8 years under the supervision of top world specialists at the medical institute Therap-Tilia s.r.o.
    Since 2013 - 2017 he was working for a unique medical clinic ENDALA s.r.o.
    In 2011, Mr. Ljubcenko obtained the N: 024 - 0144 – 3506 certificate from the Ministry of Health of the Czech Republic. The certificate allows its holder to provide physiotherapy services without physician´s supervision.
    Since 2009 – Lecturer at the Faculty of Biomedical Engineering in Kladno

• fyzioterapeut