Boris Ljubčenko , DiS.

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 1279 návštěv profilu během posledních 30 dní

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online k... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Combined ShapeCreated with Sketch.

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro)
    100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Služby

Soukromá péče - 50 min. 450 Kč
    Parkování v areále zdarma
    Private care - 50 min. 450 Kč
    Free parking
  • Dobry den, uz 10 mesicu se mi mota hlava a mam to nejspis ze stresu, boli me i krcni pater. Bylo by mozne tento problem u Vas vyresit? Pripadne jaka je cena jedné návstevy? Dekuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Boris Ljubčenko

Dobrý den, ano, mohli bychom zkusit vyloučit vliv pohybového aparátu na vertigo. Cena jedné návštěvy je 450 Kč. Zdraví BL

• Dotaz na misto ordinace

Dobrý den, ordinujete jenom na Prsze 10? Jsem z Buštěhradu a cestování na opacnou stranu Prahy je pro me docela problém. Už několik let me trápí silné bolestí bederní páteře. Diky

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den, aktuálně působím pouze na Praze 10. Zdraví BL

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• English version follows after Czech one.

Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář a nebudete se moci dostavit, prosím zrušte svou návštěvu minimálně 3 DNY DOPŘEDU!!! Děkuji za pochopení, B.L.

V roce 2005 ukončil v Brandýse nad Labem studium fyzioterapie a získal diplom. V dalších letech absolvoval odborné kurzy klasické, sportovní masáže a vedoucího instruktora fit - centra. Všechny činnosti jsou povoleny k OSVČ v praxi.
    Od roku 2005 pracoval 8 let pod vedením špičkových specialistů mezinárodní úrovně v nestátním zdravotnickém zařízení Therap - Tilia s.r.o.
    Od roku 2013 je zaměstnancem unikátního nestátního zdravotnického zařízení ENDALA s.r.o.
    V roce 2011 získal osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru FYZIOTERAPEUT - Ministerstvo zdravotnictví ČR - registrace č: 024 - 0144 – 3506.
    Od roku 2009 - lektorská činnost na Fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně.

About the Physiotherapist:
    In 2005, Mr. Ljubcenko graduated with honours in physiotherapy. In the following years, he attended professional courses of classic and sports massage and fitness training. Mr. Ljubcenko is a holder of certificate for private practice in all these fields.
    From 2005, he worked for 8 years under the supervision of top world specialists at the medical institute Therap-Tilia s.r.o.
    Since 2013, he has been working for a unique medical clinic ENDALA s.r.o.
    In 2011, Mr. Ljubcenko obtained the N: 024 - 0144 – 3506 certificate from the Ministry of Health of the Czech Republic. The certificate allows its holder to provide physiotherapy services without physician´s supervision.
    Since 2009 – Lecturer at the Faculty of Biomedical Engineering in Kladno

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• E

Jen mužů potvrdit všechna předchozí pozitivní hodnocení. Pan Ljubčenko sve povolání nebere jako něco co musi. Zkouma, snaží se zjistit příčinu, pokud není pokrok v rehabilitaci, změní postup na každé návštěvě. Bohužel se k jemu dostáváme, když už jsme v hronickem stavu a přesto si dokáže poradit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přidávám pozitivní hodnocení. Čtyři měsíce jsem navštěvovala rehabilitačního lékaře a fyzioterapeuta bezúspěšně. Ze strany lékaře absolutní nezájem o pacienta, na otázku co mi může doporučit na odstranění problémů jsem se dozvěděla, že to chce více cvičit a posilovat i přesto, že jsem uvedla, že chodím 3-5x týdně cvičit PowerPlate. Pan Ljubčenko po 15 minutách stanovil správnou diagnózu - bakerova cysta v podkolení, která tlačí na nervy, a proto bolest vystřeluje od hýždě až do lýtka. Návštěva ortopeda tuto diagnózu potvrdila, příčinu i možnosti léčby. Pan Ljubčenko má zájem o pacienta, pozorně vás poslouchá a snaží se pomoci. Mohu jenom doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přidávám se s velmi pozitivním hodnocením. Celkem jsem byla u dvou rehabilitačních lékařů a čtyř fyzioterapeutů. Až pan Ljubčenko mi pomohl od bolesti. Můj problém bude evidentně ještě na delší řešení, nicméně jsem ráda, že jsem našla fyzioterapeuta, který nade mnou nekrčí bezradně rameny :o) Oceňuji pozitivní přístup, vysokou profesionalitu a vstřícnost. Kéž by takových bylo více. Děkuji a vřele doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vstřícný a aktivní přístup, akceptovatelný návrh řešení zdravotního problému, poměrně rychlá pozitivní reakce organismu při dodržování všech doporučení. Vřele doporučuji.

• M

Celkem 18 měsíců jsem byl vyřazen ze sportu kvůli poranění šlach na noze. Celkem jsem se léčil u tří různých doktorů a dvou fyzioterapeutů, neúspěšně. Až když jsem přišel na základě doporučení k panu Ljubčenkovi, tak se stav začal postupně zlepšovat. Ještě jsem se nesetkal s takovým zájmem o pacienta a snahou aktivně řešit jakýkoliv problém o kterém se zmíním. Díky originálním a netradičním postupům při léčbě se nyní můžu bez bolesti pohybovat a zase běhat. Děkuji za pomoc, jste fakt profík :-)

• M

S péčí pana Ljubčenka jsem nadmíru spokojena. Opravdu jsem nečekala, že zlepšení mých dlouhotrvajících obtíží bude tak rychlé. Kromě skvělé péče během sezení jsem dostala mnoho účinných doporučení a cvičení. Mockrát děkuji! M. Kašparová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice milý a profesionální přístup. Zadané cviky na doma předvedené a mnou zapsané, abych je nezapomněl.

Boris Ljubčenko2017-03-02

Mnohokrát děkuji za Váše hodnocení!!!

Boris Ljubčenko
    je velmi příjemný, má profesionální přístup a je znát,že své práci dobře rozumí. Doporučil mi účinné cviky a trval na jejich okamžitém provedení abych je doma dělala správně. Sám mi všechny cviky předvedl. Jeho masáž byla dokonalá a jeho přístup ke mně vstřícný a přátelský.
    Jeho služby vřele doporučuji i ostatním. Cena je také přijatelná. Lída Holubová

Boris Ljubčenko2017-03-02

Mnohokrát děkuji za Váše hodnocení! Jsem rád, že jste byla s péči spokojena!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Ljubčenko byl velice profesionální a ochotný vše vysvětlit, abych cviky dobře pochopila. Spokojenost!

Boris Ljubčenko2017-03-02

Mnohokrát děkuji za Váše hodnocení! Jsem rád, že jste byla s péči spokojena!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Ljubčenko nejen že je velmi milý, ale hlavně ví co dělá a navíc naslouchá i pocitům pacienta. Doporučuji všem. V. Střížová

Boris Ljubčenko2017-03-02

Mnohokrát děkuji za Váše hodnocení!!!