Boris Ljubčenko , DiS.

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 1359 návštěv profilu během posledních 30 dní

English version follows after Czech one.

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Combined ShapeCreated with Sketch.

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro)
    100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• English version follows after Czech one.

Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář a nebudete se moci dostavit, prosím zrušte svou návštěvu minimálně 3 DNY DOPŘEDU!!! Děkuji za pochopení, B.L.

V roce 2005 ukončil v Brandýse nad Labem studium fyzioterapie a získal diplom. V dalších letech absolvoval odborné kurzy klasické, sportovní masáže a vedoucího instruktora fit - centra. Všechny činnosti jsou povoleny k OSVČ v praxi.
    Od roku 2005 pracoval 8 let pod vedením špičkových specialistů mezinárodní úrovně v nestátním zdravotnickém zařízení Therap - Tilia s.r.o.
    Od roku 2013 je zaměstnancem unikátního nestátního zdravotnického zařízení ENDALA s.r.o.
    V roce 2011 získal osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru FYZIOTERAPEUT - Ministerstvo zdravotnictví ČR - registrace č: 024 - 0144 – 3506.
    Od roku 2009 - lektorská činnost na Fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně.

About the Physiotherapist:
    In 2005, Mr. Ljubcenko graduated with honours in physiotherapy. In the following years, he attended professional courses of classic and sports massage and fitness training. Mr. Ljubcenko is a holder of certificate for private practice in all these fields.
    From 2005, he worked for 8 years under the supervision of top world specialists at the medical institute Therap-Tilia s.r.o.
    Since 2013, he has been working for a unique medical clinic ENDALA s.r.o.
    In 2011, Mr. Ljubcenko obtained the N: 024 - 0144 – 3506 certificate from the Ministry of Health of the Czech Republic. The certificate allows its holder to provide physiotherapy services without physician´s supervision.
    Since 2009 – Lecturer at the Faculty of Biomedical Engineering in Kladno

• fyzioterapeut

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Soukromá péče - 50 min.

Píši svou zkušenost po 1. návštěvě. Velmi vstřícná a profesionální lidská komunikace, zájem. Pohovor, vyšetření, přístrojové ošetření a ukázka a nácvik cvičení - vše proběhlo profesionálně, efektivně, v pěkném prostředí. Okamžité zlepšení bolestivosti a omezené hybnosti ramene již po 1. návštěvě, doporučuji, děkuji a objednávám se k další spolupráci. J. Hausnerová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem aktivní běžec a půl roku jsem měl bolesti kolene a vazu. Stačila 1 návštěv a a bylo po bolestech určitě za mě velké doporučení

• Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Vyšetření luxace kloubů - patell

Děkuji za vstřícné, milé přijetí a precizní vyšetření mé invalidní dcery (vrozená displázie kolen s totální laterární luxací čéšky). Od r. 1990, kdy dcera dosáhla věku 18 let, jsem se s takovýmto lidským a profesionálním přístupem nesetkala - a to byla dcera pod kontrolou specialistů. Před 10 roky byla dcera indikována k operaci kolene. Této operaci by však musela předcházet operace srdce (vrozená těžká stenóza aorty a hypertrofie LK), kterou po neurologicko-psychiatrickém vyšetření lékaři nedoporučili. Tak dcera skončila na inval. vozíku bez doporučení jakékoliv léčby a kontroly s tím, že pokud nebude provedena operace skončí jako ležící. Její stav se postupně zhoršoval, tak jsem na internetu hledala fyzioterapeuta. A jsem velice ráda, že jsem si vybrala p. Ljubčenka pro jeho profesionalitu a lidskost. Ještě jednou moc děkuji a budu ráda pokračovat v léčbě.
    M. Segmüllerová - Karnová

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Bolest paže

Byla jsem velice spokojená. Trpím bolestí paže a nechtěla jsem jít k lékaři pro velkou časovou náročnost. Říkala jsem si, že by se to dalo mažná rozcvičit. Terapie obsahovala elektro léčbu, masáž a cviky na doma. Paže sice ještě trochu bolí, ale určitě je to mnohem lepší. Určitě se ještě objednám, neboť bych si ráda dala do pořádku celkově bolavá záda.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: jiné místoSlužby: Problémy s páteří a dobré hodnocení od jiných lidí.

Dodržení času objednání. Příjemné, čisté a moderní prostředí, ve kterém se cítíte dobře. A hlavně velký zájem o pacienta, perfektní ošetření za velmi slušné peníze oproti jiným praxím. Byla jsem zde s bolestí zad a krční páteře, odcházela jsem bez závratí a uvolněná. Večer byly záda celé bolavé jak po sportu, ale to je normální. Od dalšího dne výrazné zklidnění, dodržuji doporučené cviky a zatím vše vypadá dobře. Musím jedině doporučit a jen škoda, že jsem tuto fyzioterapii nenašla dříve.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: fyzioterapie

Doporučil bych hlavně díky vysoké odbornosti, profesionálnímu přístupu a vstřícnosti vždy vyřešit daný problém rychle a kvalitně. Několikanásobná zkušenost vždy z výborným výsledkem.

• E

Jen mužů potvrdit všechna předchozí pozitivní hodnocení. Pan Ljubčenko sve povolání nebere jako něco co musi. Zkouma, snaží se zjistit příčinu, pokud není pokrok v rehabilitaci, změní postup na každé návštěvě. Bohužel se k jemu dostáváme, když už jsme v hronickem stavu a přesto si dokáže poradit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přidávám pozitivní hodnocení. Čtyři měsíce jsem navštěvovala rehabilitačního lékaře a fyzioterapeuta bezúspěšně. Ze strany lékaře absolutní nezájem o pacienta, na otázku co mi může doporučit na odstranění problémů jsem se dozvěděla, že to chce více cvičit a posilovat i přesto, že jsem uvedla, že chodím 3-5x týdně cvičit PowerPlate. Pan Ljubčenko po 15 minutách stanovil správnou diagnózu - bakerova cysta v podkolení, která tlačí na nervy, a proto bolest vystřeluje od hýždě až do lýtka. Návštěva ortopeda tuto diagnózu potvrdila, příčinu i možnosti léčby. Pan Ljubčenko má zájem o pacienta, pozorně vás poslouchá a snaží se pomoci. Mohu jenom doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přidávám se s velmi pozitivním hodnocením. Celkem jsem byla u dvou rehabilitačních lékařů a čtyř fyzioterapeutů. Až pan Ljubčenko mi pomohl od bolesti. Můj problém bude evidentně ještě na delší řešení, nicméně jsem ráda, že jsem našla fyzioterapeuta, který nade mnou nekrčí bezradně rameny :o) Oceňuji pozitivní přístup, vysokou profesionalitu a vstřícnost. Kéž by takových bylo více. Děkuji a vřele doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vstřícný a aktivní přístup, akceptovatelný návrh řešení zdravotního problému, poměrně rychlá pozitivní reakce organismu při dodržování všech doporučení. Vřele doporučuji.