Boris Ljubčenko , DiS.

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 1189 návštěv profilu během posledních 30 dní

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online k... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 
 • Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Combined ShapeCreated with Sketch.

  Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro)
  100 00 Praha, hl. město Praha

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

  Služby

  Soukromá péče - 50 min. 450 Kč
  Parkování v areále zdarma
  Private care - 50 min. 450 Kč
  Free parking
 • oteklost nohou

  Dobrý den,
  po každý když cvičím nebo jdu na nějakou dlouhou procházku, mám potom oteklý stehna, natolik, že vnitřní straha stehna je 2x větší a vypadá, jakobych přibrala a mám nohy ve tvaru X. Kvůli tomu nemám potom chuť vůbec cvičit, když se pak vidím v zrcadle, že vypadaám tlustší. Co s tím… Více

  ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

  Boris Ljubčenko

  Dobrý den, začal bych u obvodního doktora. V tomto případě muže být opravdu hodně příčin, nesouvisících s pohybovým aparátem. Doporučuji prozkoumat návaznost na kardiovaskulární systém, lymfatický systém… Více

 • Lukáš Chládek

  Dobry den,

  Uz zhruba pul roku me trapi bolest ve stredu hrudniku. Cvicim, avsak ne v posilovne, ale s vlastni vahou a obcas i se zatezi na hrazdach. Asi 2 mesice jsem nechal telo odpocinout, protahoval jsem se a bolest zmizela. Dnes jsem po dlouhe dobe opet cvicil na hrazdach a kruzich,… Více

  ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

  Boris Ljubčenko

  Dobrý den, v tomto případu by se mohlo jednat o nezahojené mírné vymknutí žebra, mohlo by se také jednat o natažené vazivo, dále by se mohlo jednat o jizvičku ve svalu nebo úponu, mohlo by to také být… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

 • English version follows after Czech one.

  Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář a nebudete se moci dostavit, prosím zrušte svou návštěvu minimálně 3 DNY DOPŘEDU!!! Děkuji za pochopení, B.L.

  V roce 2005 ukončil v Brandýse nad Labem studium fyzioterapie a získal diplom. V dalších letech absolvoval odborné kurzy klasické, sportovní masáže a vedoucího instruktora fit - centra. Všechny činnosti jsou povoleny k OSVČ v praxi.
  Od roku 2005 pracoval 8 let pod vedením špičkových specialistů mezinárodní úrovně v nestátním zdravotnickém zařízení Therap - Tilia s.r.o.
  Od roku 2013 je zaměstnancem unikátního nestátního zdravotnického zařízení ENDALA s.r.o.
  V roce 2011 získal osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru FYZIOTERAPEUT - Ministerstvo zdravotnictví ČR - registrace č: 024 - 0144 – 3506.
  Od roku 2009 - lektorská činnost na Fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně.

  About the Physiotherapist:
  In 2005, Mr. Ljubcenko graduated with honours in physiotherapy. In the following years, he attended professional courses of classic and sports massage and fitness training. Mr. Ljubcenko is a holder of certificate for private practice in all these fields.
  From 2005, he worked for 8 years under the supervision of top world specialists at the medical institute Therap-Tilia s.r.o.
  Since 2013, he has been working for a unique medical clinic ENDALA s.r.o.
  In 2011, Mr. Ljubcenko obtained the N: 024 - 0144 – 3506 certificate from the Ministry of Health of the Czech Republic. The certificate allows its holder to provide physiotherapy services without physician´s supervision.
  Since 2009 – Lecturer at the Faculty of Biomedical Engineering in Kladno

Specializace

 • fyzioterapeut

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor
5

Obecné skóre
161 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: fyzioterapie

  Doporučil bych hlavně díky vysoké odbornosti, profesionálnímu přístupu a vstřícnosti vždy vyřešit daný problém rychle a kvalitně. Několikanásobná zkušenost vždy z výborným výsledkem.

 • E

  Jen mužů potvrdit všechna předchozí pozitivní hodnocení. Pan Ljubčenko sve povolání nebere jako něco co musi. Zkouma, snaží se zjistit příčinu, pokud není pokrok v rehabilitaci, změní postup na každé návštěvě. Bohužel se k jemu dostáváme, když už jsme v hronickem stavu a přesto si dokáže poradit.

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Přidávám pozitivní hodnocení. Čtyři měsíce jsem navštěvovala rehabilitačního lékaře a fyzioterapeuta bezúspěšně. Ze strany lékaře absolutní nezájem o pacienta, na otázku co mi může doporučit na odstranění problémů jsem se dozvěděla, že to chce více cvičit a posilovat i přesto, že jsem uvedla, že chodím 3-5x týdně cvičit PowerPlate. Pan Ljubčenko po 15 minutách stanovil správnou diagnózu - bakerova cysta v podkolení, která tlačí na nervy, a proto bolest vystřeluje od hýždě až do lýtka. Návštěva ortopeda tuto diagnózu potvrdila, příčinu i možnosti léčby. Pan Ljubčenko má zájem o pacienta, pozorně vás poslouchá a snaží se pomoci. Mohu jenom doporučit.

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Přidávám se s velmi pozitivním hodnocením. Celkem jsem byla u dvou rehabilitačních lékařů a čtyř fyzioterapeutů. Až pan Ljubčenko mi pomohl od bolesti. Můj problém bude evidentně ještě na delší řešení, nicméně jsem ráda, že jsem našla fyzioterapeuta, který nade mnou nekrčí bezradně rameny :o) Oceňuji pozitivní přístup, vysokou profesionalitu a vstřícnost. Kéž by takových bylo více. Děkuji a vřele doporučuji!

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Vstřícný a aktivní přístup, akceptovatelný návrh řešení zdravotního problému, poměrně rychlá pozitivní reakce organismu při dodržování všech doporučení. Vřele doporučuji.

 • M

  Celkem 18 měsíců jsem byl vyřazen ze sportu kvůli poranění šlach na noze. Celkem jsem se léčil u tří různých doktorů a dvou fyzioterapeutů, neúspěšně. Až když jsem přišel na základě doporučení k panu Ljubčenkovi, tak se stav začal postupně zlepšovat. Ještě jsem se nesetkal s takovým zájmem o pacienta a snahou aktivně řešit jakýkoliv problém o kterém se zmíním. Díky originálním a netradičním postupům při léčbě se nyní můžu bez bolesti pohybovat a zase běhat. Děkuji za pomoc, jste fakt profík :-)

 • M

  S péčí pana Ljubčenka jsem nadmíru spokojena. Opravdu jsem nečekala, že zlepšení mých dlouhotrvajících obtíží bude tak rychlé. Kromě skvělé péče během sezení jsem dostala mnoho účinných doporučení a cvičení. Mockrát děkuji! M. Kašparová

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Velice milý a profesionální přístup. Zadané cviky na doma předvedené a mnou zapsané, abych je nezapomněl.

  Boris Ljubčenko2017-03-02

  Mnohokrát děkuji za Váše hodnocení!!!

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Boris Ljubčenko
  je velmi příjemný, má profesionální přístup a je znát,že své práci dobře rozumí. Doporučil mi účinné cviky a trval na jejich okamžitém provedení abych je doma dělala správně. Sám mi všechny cviky předvedl. Jeho masáž byla dokonalá a jeho přístup ke mně vstřícný a přátelský.
  Jeho služby vřele doporučuji i ostatním. Cena je také přijatelná. Lída Holubová

  Boris Ljubčenko2017-03-02

  Mnohokrát děkuji za Váše hodnocení! Jsem rád, že jste byla s péči spokojena!

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Pan Ljubčenko byl velice profesionální a ochotný vše vysvětlit, abych cviky dobře pochopila. Spokojenost!

  Boris Ljubčenko2017-03-02

  Mnohokrát děkuji za Váše hodnocení! Jsem rád, že jste byla s péči spokojena!