Boris Ljubčenko

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

172 názorů +přidat

Objednat se 1514 návštěv profilu během posledních 30 dní

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolechlivé

Termín návšětvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro)
    100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Parkování v areále zdarma
    Private care - 50 min. 550 Kč
    Free parking

Dotazy od pacientů (61)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• English version follows after Czech one.

Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář a nebudete se moci dostavit, prosím zrušte svou návštěvu minimálně 3 DNY DOPŘEDU!!! Děkuji za pochopení, B.L.

V roce 2005 ukončil v Brandýse nad Labem studium fyzioterapie a získal diplom. V dalších letech absolvoval odborné kurzy klasické, sportovní masáže a vedoucího instruktora fit - centra. Všechny činnosti jsou povoleny k OSVČ v praxi.
    Od roku 2005 pracoval 8 let pod vedením špičkových specialistů mezinárodní úrovně v nestátním zdravotnickém zařízení Therap - Tilia s.r.o.
    Od roku 2013 je zaměstnancem unikátního nestátního zdravotnického zařízení ENDALA s.r.o.
    V roce 2011 získal osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru FYZIOTERAPEUT - Ministerstvo zdravotnictví ČR - registrace č: 024 - 0144 – 3506.
    Od roku 2009 - lektorská činnost na Fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně.

About the Physiotherapist:
    In 2005, Mr. Ljubcenko graduated with honours in physiotherapy. In the following years, he attended professional courses of classic and sports massage and fitness training. Mr. Ljubcenko is a holder of certificate for private practice in all these fields.
    From 2005, he worked for 8 years under the supervision of top world specialists at the medical institute Therap-Tilia s.r.o.
    Since 2013, he has been working for a unique medical clinic ENDALA s.r.o.
    In 2011, Mr. Ljubcenko obtained the N: 024 - 0144 – 3506 certificate from the Ministry of Health of the Czech Republic. The certificate allows its holder to provide physiotherapy services without physician´s supervision.
    Since 2009 – Lecturer at the Faculty of Biomedical Engineering in Kladno

Fotografie

Hodnocení pacientů

• J
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Naprostá profesionalita, ochota a vždy po návštěvě citelné zlepšení stavu. Navíc odcházím vybavena praktickými tipy, co mohu udělat pro zlepšení stavu doma.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Bolesti a omezená hybnost ramene

Přišla jsem před několika týdny s již déletrvající bolestí a značně omezenou pohyblivostí ramene. Byla jsem nadšena zaujetím, profesionalitou i intenzitou práce, již po prvním ošetření nastalo citelné zlepšení obtíží. Odešla jsem s nadějí a motivovaná, s předepsaným cvičením na doma. A samozřejmě se objednala k další spolupráci. Od té doby proběhlo několik návštěv. Přes přetrvávající bolestivost, která znepříjemňuje i vlastní ošetření se na každou návštěvu těším. Oceňuji profesionalitu, jistotu, příjemné jednání a spoustu energie, kterou do práce pan Ljubčenko vkládá. Za naprosto unikátní považuji také míru zájmu, citlivosti a pohotovosti reakcí na aktuální potřeby a kondici klienta. Díky tomu jsem schopna dodržovat i domácí režim cíleného posilování a protahování. S každou návštěvou registruji evidentní pokroky a úlevu. Pokaždé jiná kombinace manuálních technik nápravy, masáže, nácvik jednoduchých cviků na doma a přístrojového ošetření včetně rázové vlny, to vše ve velmi pěkném prostředí, za příznivou cenu a přesně v objednaném čase. Jinde dříve vyslechnuté negativní prognózy už vůbec neberu vážně. Moc děkuji, přeji vše dobré, těším se na příští návštěvu a rozhodně doporučuji.

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Soukromá péče - 50 min.

17 rokov som trpel bolestami pravej polovice chrbatu, ktora sa rozsirovala do celej polovice tela. Po komplexnej prehliadke (vratane odberu krvi na boreliozu a chlamidie) bola urobena naprava priamo na mieste a navrhnute cvicenia.
    Bolest krka - ustupila 2 dni po naprave
    Skolioza - odstranena
    Spatny pohyb pravej nohy - pricina odhalena, masaz na mieste, nasledne denne strecinky. 70% lepsie
    Bolest pod lopatkou - masaz na mieste, nasledne denne cviky na posilnenie svalstva. 50% lepsie
    P. Ljubcenko je odbornik na pravom mieste - okrem velkej znalosti anatomie, k problemu pristupuje komplexne (vsetko so vsetkym suvisi), vratane zmeny v stravovani alebo odstraneni ludskych neduhov.
    Davam 7 bodov z 5 ak je to mozne :) - p. Ljubcenko prekonal moje ocakavania.

Boris Ljubčenko2017-11-27

Srdečně Vás zdravím a děkuji za fantastickou reakci!!! Upřesnění pro ostatní: skolioza je do JISTÉ MÍRY ovlivnitelná hlavně do cca 25 roku života. Zde se jednalo o reverzibilní odchylku postavení menšího úseku vyvolánou svalovým spasmem. S přátelským pozdravem, BL

• Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Tak musím se i já přiklonit k velmi kladnému hodnocení. byl jsem tam poprvé s pískáním v uších. Po zjištění potíží a nastínění možností důvodu pískání se p. Ljubčenko dal hned do "práce" jak řekl on a přes fyzické masírování krční páteře a částí za ušima až po rozmasírování strojem mi ulevil od bolesti. Ale co je důležité, dnes, den po návštěvě u něj slyším pískání o 50% méně a také mně krční páteř nebolí tak, jak dyn předtím. Nemluvně o tom, že jsem dostal cviky k domácímu trénování v ceně. Takže můžu jen potvrdit vynikající přístup a hlavně p. Ljubčenko evidentně ví, co má dělat a co by mělo danému problému pomoci. Takže děkuji a již se objednávám na další volný termín. Škoda jen, že je další volný až za měsíc.
    Zvolánek

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi mile překvapena, jak profesionálním přístupem, tak že jsem po dlouhé době opravdu natrefila na odborníka. Který velmi rychle našel problém. Už od něj jsem odcházela s velmi dobrým pocitem a během dvou dnů mé bolesti úplně zmizely. Vřele doporučuji.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan fyzioterapeut je naprostý profesionál. Týden mě bolelo rameno, že jsem nemohla ani spát. Po jedné návštěvě se můj stav velice zlepšil, bolest ustupuje. Chtěla bych tímto panu Ljubčenkovi moc a moc poděkovat. Petra Švaříčková

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

P. Borise jsem si vybrala na základě recenzi na internetu a nelituju !
    Je neskutečnĕ příjemný, pozitívně naladěný a dáva to toho vše.
    Jako jediný ze všech fyzioterapeutů chtěl vidět lékařské zprávy včetně CD, upřimně se zajíma a snaží se opravdu pomoct. Jeho péče je efektivní, cviky které poradí pomáhají a nemá problém dát odpověď když se zeptáte ( a já se ptám pořad ) a velké plus je příjemné prostředí , kde se opravdu uvolním a vždy se těším na další návštěvu.
    Nechci aby to vyznělo, že p.Borise vychvaluju do nebes ale po 1,5 roce neúspěšných návštev doktorů a fyzioterapeutů si připadám jako v ráji .
    Po zhruba 5 návštěvách veliká úleva a viditelné výsledky.
    Za sebe vřele doporučuji a jsem moc ráda že jsem nakonec našla nenafoukaného a hlavně empatického odborníka.

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem aktivní běžec a půl roku jsem měl bolesti kolene a vazu. Stačila 1 návštěv a a bylo po bolestech určitě za mě velké doporučení

• Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Vyšetření luxace kloubů - patell

Děkuji za vstřícné, milé přijetí a precizní vyšetření mé invalidní dcery (vrozená displázie kolen s totální laterární luxací čéšky). Od r. 1990, kdy dcera dosáhla věku 18 let, jsem se s takovýmto lidským a profesionálním přístupem nesetkala - a to byla dcera pod kontrolou specialistů. Před 10 roky byla dcera indikována k operaci kolene. Této operaci by však musela předcházet operace srdce (vrozená těžká stenóza aorty a hypertrofie LK), kterou po neurologicko-psychiatrickém vyšetření lékaři nedoporučili. Tak dcera skončila na inval. vozíku bez doporučení jakékoliv léčby a kontroly s tím, že pokud nebude provedena operace skončí jako ležící. Její stav se postupně zhoršoval, tak jsem na internetu hledala fyzioterapeuta. A jsem velice ráda, že jsem si vybrala p. Ljubčenka pro jeho profesionalitu a lidskost. Ještě jednou moc děkuji a budu ráda pokračovat v léčbě.
    M. Segmüllerová - Karnová

• Š
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Bolest paže

Byla jsem velice spokojená. Trpím bolestí paže a nechtěla jsem jít k lékaři pro velkou časovou náročnost. Říkala jsem si, že by se to dalo mažná rozcvičit. Terapie obsahovala elektro léčbu, masáž a cviky na doma. Paže sice ještě trochu bolí, ale určitě je to mnohem lepší. Určitě se ještě objednám, neboť bych si ráda dala do pořádku celkově bolavá záda.