Boris Ljubčenko

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

186 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 1 277 návštěv profilu během posledních 30 dní

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro)
    100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Any further treatment - 50 min. 550 Kč
    Free parking

Hodnocení pacientů

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Pan Ljubčenko se choval velmi profesionálně... Po základní konzultaci přešel k samotnému zjištění pohmatem... Následně mi bylo vysvětleno jak správně cvičit a věřím, že bude můj zdravotní problém vyřešen :-D...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S první návštěvou jsem spokojen, byl mi doporučen plán léčby a pan Ljubčenko jako jediný ze všech fyzioterapeutů u kterých jsem kdy byl ( a nikdy to nepomohlo), vidí příčinu bolesti zad jinde než ostatní, což je pro mne pozitivní.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Boris je skvely odbornik, ktory sa zaobera problemom komplexne. U problemu s ramenom mi ponapraval i zada a před nastavenim liecby si vyziadal i zdravotnu dokumentaciu a snímky. Rada sa k nemu budem vracat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Rameno - chronická bolest, velmi omezená hybnost

Listopad 17: Přišla jsem před několika týdny s již chronickou bolestí a velmi omezenou pohyblivostí ramene (bránící i oblékání, česání apod.) Byla jsem nadšena zaujetím, profesionalitou i intenzitou práce, již po prvním ošetření citelné zlepšení. Odešla jsem s nadějí a motivovaná, s předepsaným cvičením na doma a samozřejmě se objednala k další spolupráci. Přes přetrvávající bolest, která znepříjemňuje i vlastní ošetření se na každou návštěvu těším. Oceňuji profesionalitu, jistotu, příjemné jednání a spoustu energie, kterou do práce pan Ljubčenko vkládá. Za naprosto unikátní považuji míru zájmu, empatie a pohotovosti reakcí na aktuální potřeby a kondici pacienta. Díky tomu jsem schopna dodržovat i domácí režim posilování a protahování. S každou návštěvou registruji evidentní pokrok a úlevu. Vždy jiná kombinace manuálních technik, masáže, předvedení jednoduchých cviků a přístrojového ošetření včetně rázové vlny, to vše ve velmi pěkném prostředí, za příznivou cenu a přesně v objednaném čase. Jinde dříve vyslechnuté velmi negativní prognózy už vůbec neberu vážně. AKTUALIZACE květen 18: rameno bylo už po pěti měsících pravidelné péče a domácího cvičení na 100% v pořádku, plný rozsah pohybu obnoven bez operace, obstřiků a prášků. Bez omezení zvládám i vysokou zátěž při sportovních akcích. Moc děkuji a rozhodně doporučuji.

Umístění: jiné místoSlužby: Bolest beder

Přístup fyzioterapeuta korektní, spoléhá na manuální techniky a přístroje spíše než na cvičení a vysvětlení pohybu. Jsem zvyklý na jiný přístup. Od bolesti dočasně ulevil, identifikoval vyviklany obratel, což jiní nezvládli, ale dlouhodobé řešení bolesti bylo jinde.

Boris Ljubčenko2018-05-30

Dobrý den, mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! V rámci zdokonalení dalších ošetření bych Vás chtěl poprosit (samozřejmě pokud by to bylo možné) poslat mi na mail info@neboli.cz nebo na whatsapp, jaká byla původní příčina obtíží. S přátelským pozdravem, BL.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přišel jsem na čas a přesně v čas se otevřeli dveře a šel jsem na řadu. Pan Boris byl sympatický od pohledu a prvním dojmem působil, že ví co dělá. A to přesně byla pravda, našel sám muj trigger point. Měl jsem problém sedět déle jak deset minut, diky bolesti zad. Při návštěvě pana Borise se ovšem všecko změnilo, po pouhých dvou dnech jsem přestal cítit bolet a mohl jsem dále fungovat. Dohodně doporučuji.

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Ljubčenko je výborný fyzioterapeut, který mi opravdu ulevil od bolestí .Moc děkuji za vstřícnost a klidné vystupování a odbornost.

• V
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Bolesti v kolenou - artroza

Měla jsem velké bolesti v obou kolenou, co krok to ukrutná bolest, byla jsem už zoufalá, mám artrozu 1-2 stupně, bolesti jsem měla téměř třičtvrtě roku, až po několika návštěvách pana fyzioterapeuta, mě bolesti opouští, před rokem bych neušla ani 100 metrů bez bolesti a teď jsem schopná ujít i 10 km. Pane Borisi mockrát děkuji za vše i za drahocenné rady, zdravím a doporučuji Vás kde se dá.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: vstupní vyšetření

Pan Ljubčenko je velice příjemný a jistě odborník ve své profesi. Zatím jsem byla jen na vstupním vyšetření, ale mám naději na účinné vyléčení mých problémů. Bohužel ale až za měsíc, reservace je do té doby plně vyčerpaná.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem spokojený a dostal užitečné rady. Nešel jsem k panu Ljubcenkovi s konkrétním problémem, spíše na celkovou kontrolu. Děkuji a doporučuji.

Dotazy od pacientů (61)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• English version follows after Czech one.

Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář a nebudete se moci dostavit, prosím zrušte svou návštěvu minimálně 3 DNY DOPŘEDU!!! Děkuji za pochopení, B.L.

V roce 2005 ukončil v Brandýse nad Labem studium fyzioterapie a získal diplom. V dalších letech absolvoval odborné kurzy klasické, sportovní masáže a vedoucího instruktora fit - centra. Všechny činnosti jsou povoleny k OSVČ v praxi.
    Od roku 2005 pracoval 8 let pod vedením špičkových specialistů mezinárodní úrovně v nestátním zdravotnickém zařízení Therap - Tilia s.r.o.
    Od roku 2013 do roku 2017 byl zaměstnancem unikátního nestátního zdravotnického zařízení ENDALA s.r.o.
    V roce 2011 získal osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru FYZIOTERAPEUT - Ministerstvo zdravotnictví ČR - registrace č: 024 - 0144 – 3506.
    Od roku 2009 - lektorská činnost na Fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně.

About the Physiotherapist:
    In 2005, Mr. Ljubcenko graduated with honours in physiotherapy. In the following years, he attended professional courses of classic and sports massage and fitness training. Mr. Ljubcenko is a holder of certificate for private practice in all these fields.
    From 2005, he worked for 8 years under the supervision of top world specialists at the medical institute Therap-Tilia s.r.o.
    Since 2013 - 2017 he was working for a unique medical clinic ENDALA s.r.o.
    In 2011, Mr. Ljubcenko obtained the N: 024 - 0144 – 3506 certificate from the Ministry of Health of the Czech Republic. The certificate allows its holder to provide physiotherapy services without physician´s supervision.
    Since 2009 – Lecturer at the Faculty of Biomedical Engineering in Kladno

• fyzioterapeut