Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha

Další dostupný termín:

Initial examination and treatment - 50 min. • 950 Kč +3 Více

Každé další ošetření - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min • 950 Kč

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Any further treatment - 50 min.

550 Kč

Free parking

Dozvědět se více

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Initial examination and treatment - 50 min.

950 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Parkování v areále zdarma

Dozvědět se více

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

950 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví fyzioterapie po operaci

Pan Ljubčenko je odborník, který mi opravdu pomohl. Podrobně se ptá a snaží se najít příčinu problému. Pokud je k nahlédnutí lékařská zpráva, bere ji také v potaz. Trpělivě vysvětlí a předvede postup a cviky, které vedou ke zlepšení. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Příjemné jednání a profesionální přístup. Ráda budu pokračovat v léčbě, je vidět, že nad problémem, se kterým příjdete přemýšlí, jak ho nejlépe vyřešit. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Any further treatment - 50 min.

Výborný fyzioterapeut, asi nejlepsi u ktereho jsem kdy byla. Rozhodne doporucuji.
O problemu opravdu premysli, misto dukladne vysetri. Sve praci opravdu rozumi. Prijemne jednani se zakaznikem i behem cele procedury.
Maly navrh na vylepseni - mohl by mit lepe vyresenou zastenu na prevlikani.

Pan doktor se moc stará o pacienty, opravdu jsem spokojená, budu chodit i nadále , a je pozitivný

Odbornost skvělá, přístup také, Boris doporučí i výborné cviky pro domácí rehabilitaci. Vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Bolest v bedrech

Pan Ljubčenko je profesionál se skvělým lidským přístupem. Už jsem ho doporučil známým a objednal se na další návštěvu. Mám v plánu ho navštěvovat pravidelně.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest krční páteře

Byl jsem u pana fyzioterapeuta na vstupní prohlídce a jsem velmi spokojen. Příjemný, vstřícný, oboru znalý a šikovný. Určitě doporučuji.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest zad, páteře, stres,..

Na základě velké spokojenosti me maminky a sestry s fyzioterapeutem, který jim pomohl od bolesti a problémů, jsem pana Ljubcenka též navstivila se zatuhlym krkem a bolesti zad. Musím říct, že je to opravdu profesionál s velmi lidským přístupem k pacientovi, po jeho návštěvě se mi ulevilo, doporučil cviky na doma i vhodnou medikaci. Doporučuji!

C
Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví bolavá záda

profesionální přístup, rychlá identifikace problému, spoustu rad jak problém řešit, naprostá spokojenost!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo

Perfektní, profesionální a hlavně lidský přístup. Doporučuji všem. Jsem po operaci ploténky a další mám vyhřezlou. Pomohl mi a těším se na další návštěvu.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků