Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
774 94.....

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min (950 Kč)

Každé další ošetření - 50 min. (550 Kč)

Initial examination and treatment - 50 min. (950 Kč) + 3 Více

Any further treatment - 50 min. (550 Kč)

Parkování v areále zdarma

Free parking

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Dobrý den, p. B.Ljubčenko je opravdový profesionál, už po druhé návštěvě 08.01.19 jsem neměla bolesti páteře , příjemný , vstřícný ,ochotně zodpověděl veškeré mé dotazy před i během ošetření. Jsem velice spokojená ,můžu vřele doporučit .Budu se vracet a Děkuji !!!

Dobry den,dochazim jiz jen na "prevenci,"jelikoz muj problem s bolesti zad, se kterou si nikdo nevedel rady 20 let,byl odstranen po peti navstevach.Vzdy odchazim s vybornym pocitem, s pocitem lekarske pece na vysoke profesionalni urovni.Pana dr.Borise Ljubcenka mohu jen doporucit.

Po návštěvě pana doktora mi bylo jasné kde je problém a mám několik doporučení a cvíčení, které by měli trnto problém řešit.

Dne 1.10.2018 jsem byla na vyšetření u pana Borise Ljubčenka.
Skvělý fyzioterapeut, vyslechne si v čem je problém, a pak se cíleně zaměřuje na co je třeba. Profesionální přístup. Pomohl od bolesti páteře.Jsem objednána na další vyšetření.
Ivana Lenártová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest zad a léčba na doporučení

Dobrý den pane Ljubčenko. Včera jsem byla u Vás na doporučení od své sestry. Váš přístup a léčba jsou naprosto úžasné. Doporučuji všem, kteří mají bolesti zad, které vedou až ke křečím do nohou. Dnes je to den po návštěvě a už při stání ve frontě k pokladně nemám křeče v noze. Těším se na další léčbu, a cvičení, které opravdu hodně pomůže. Ještě jednou děkuji Radka Štrosová.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolesti zad

Výborný fyzioterapeut. Vyslechne potíže a hned je řeší. Byla jsem velmi spokojená. Mohu jen doporučit. Určitě se znova objednám

U
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví bolesti páteře a bolesti patní ostruhy

Pan Ljubčenko má naprosto profesionální přístup, individuální, empatický a dokáže poznat, co je pro danou zdravotní obtíž nejlepší řešení. Propojuje u mne ošetření elektrickými proudy, rázovou vlnou a masáž. Sama jsem masérka, ráda bych tedy vyjádřila velikou pochvalu a spokojenost, že u pana Ljubčenka jsou všechny masáže velice kvalitní, poctivé, přesně cílící na potřebnou oblast, po nichž je znatelná úleva. Jinak musím také pochválit, že ordinace je čistá, moderně zařízená a že jsem vždy ošetřovaná celou dobu mé návštěvy. Za sebe tedy ošetření v této ordinaci plně doporučuji.

Skvělý fyzioterapeut, vyslechne si v čem je problém, a pak se cíleně zaměřuje na co je třeba. Proffesionální přístup.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Diagnostika problémů se zády

Dobrý den, ráda bych zhodnotila dnešní nad míru příjemnou zkušenoust v ordinaci Borise Ljubčenka. Boris je velmi milá a usměvavá osobnost, plný energie a očividné lásky ke své profesi. V dnešní době neskutečně pozitivní přístup a velmi profesionální. Správný pohled na pacienta jako na holistický celek a ne soubor kostí, svalů a uponků. Při mém vstupním vyšetření pan doktor nemohl bez rentgenu udělat kompletní diagnostiku a také si proto nežádal žádný honorář za 30 minut své práce, což se mě v soukromé ordinaci zatím nikdy nestalo. Prostě pan Boris je osoba na svém místě, práce ho těší a je to také vidět ve spokojenosti jeho pacientů. Věřím, že příjde na kloub mému problému. Moc díky. Šárka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Boris je suverene nejschopnejsi fyzioterapeut u ktereho jsem kdy byla - a navstivila jsem jich uz opravdu hodne - a navic je neuveritelne prijemny.

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Parkování v areále zdarma

Cena není uvedená

Free parking

Cena není uvedená

Initial examination and treatment - 50 min.

950 Kč

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Any further treatment - 50 min.

550 Kč

Dne 1.10.2018 jsem byla na vyšetření u pana Borise Ljubčenka.
Ivana Lenártová

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolesti zad

U

Návštěva z ZnamyLekar.cz

63 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• question to Boris Ljubčenko
    I attended a visit with you at the end of December, you gave me some great tips as I have scoliosis and swimming is good but now in the winter I do really struggle with getting cold and flu all the time. You suggested to use rino horn and instead putting it through my nose just breathe in the hot air from water mixed with salt and soda?
    Thank you,

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků