přijímá nové pacienty

Praha 1 adresa

Číslo licence : 27609936

Odhadovaná doba odpovědi:

Praha 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta, + 2 Více

Nejčastěji hledané služby

1 500 Kč

Od 700 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936.
1600 hodin praxe v rámci výuky a celkem 18 let zkušeností v oboru
...

Léčené nemoci

• Dysfunkce pánevního dna
  • Napřímení krční lordózy
  • Onemocnění krycích destiček obratlů (MODIC)
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Ceny ZnamyLekar.cz

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Jiný

Neprofesionální přístup.
Byla jsem u tohoto specialisty s bolesti v krční páteří, pan doktor se ze své židli ani nezvednul, jen poslouchal a hrál si se svým malým pejskem. Bylo vidět, ze o mě nemá žádný zájem a chtěl to co nejdříve ukončit. Poslal mě na rentgen a byl konec.
To, ze pan doktor má 327 jen pozitivních recenzi už samo o sobě je velmi podezrive, ale pravé toto na mě zapůsobila, a právě proto jsem se k němu objednala. No, nemám co dodat, nejhorší přístup, se kterým jsem se setkala.

Dobrý den.
A.D 1: pejsek byl 28.5.-1.6. hospitalizován na klinice Jaggy Praha pro míšní infarkt a ochrnutí na obě zadní nohy. Neurochirurgem stanovena 3 měsíční intenzivní rehabilitace 10x denně, a nejdou vyloučit trvalé následky
A.D 2: Neprofesionální a podezřelé by bylo, kdybych se nechal zlákat vidinou zisku peněz za první návštěvu a souhlasil s Vaší prosbou o manuální stanovení posunuté ploténky a pokus o její zpětné “nahození”.

Zdraví blfyzio

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Fyzioterapeut neřeší problém se kterým jsem přišla (bolest krční páteře) ale bederní páteř. Nabídne údajně elektroléčbu, která spočívá v terapii rázové vlny. Tato terapie je elektroléčbou do té míry, že je přístroj zapnutý do zásuvky. S elektroléčbou to nemá nic společného. Terapie byla aplikována, přestože jsem předem sdělila, že trpím centrální neuropatií. Tato terapie je pro pacienty s neuropatiemi kontraindikována (zjištěno ex-post). Doporučil léčbu homeopatiky, s tím že bez toho to nebude fungovat. Léčba homeopatiky je vnímána jako rozporuplná. Výsledkem návštěvy jsou bolesti a zhoršení zdravotního stavu. Nedoporučuji.

Boris Ljubčenko DiS.

Dobrý den paní Fišerová, do kontraindikací aplikace rázové vlny patři DIABETICKÁ POLYNEUROPATIE, KTERÁ NENÍ CENTRÁLNÍ!!!! Dále bych Vás chtěl upozornit, může se stát, že jako u každé jiné léčby lidské tělo odpoví dočasným zhoršením stavu. Vaše obavy a negativní hodnocení jsou unáhlené, a proto doporučuji přijít na ošetření několikrát po sobě, nejlépe obden. S přátelským pozdravem, B.L.

Je mi jasne, ze me hodnoceni nebude zvrejneno, protoze je negativni.U p.Lubcenka jsem byla v srpnu s bolavym kolenem.Peclive mne vyposlechl, nohu prohmatal a nebyl si jisty s diagnozou a i presto mi nohu osetril.Po zakroku to bylo priserne!Neuveritelna bolest nekolik dnu.Nicmene po navsteve skveleho ortopeda jsem zjistila, ze p.Lubcenko mi osetroval utrzeny kolenni vaz, cimz mi s nejvetsi pravdepodobnosti nohu jeste zhorsil.Je to evidentni, protoze muj zdravotni stav se rychleji zhorsuje.Bohuzrl nemuzu na operaci driv, nez se vratim z jine zeme, kde momentalne ziji.Myslel to dobre, ale vysledek je velmi neprofesionalni , a to nemluvim o tom, ze jsem za to zaplatila dost penez.Jsem hluboce zklamana a uz nikdy by me nenapadlo jit na pochybne adresy.Hodne stesti vsem.

Boris Ljubčenko DiS.

Zdravím Vás paní Loukotová.

Vzhledem k tomu, že za celou moji 10 - ti letou praxi jsem na výsledky svých snah léčit lidi velice pyšný, nemám důvod na svém profilu mazat negativní hodnocení.

Dále bych Vám chtěl nesmírně poděkovat za zveřejnění Vašeho názoru, neboť poslouží jako odstrašující příklad pro další pacienty, kteří při návštěvě mé ordinace nemají u sebe žádné výsledky přístrojového vyšetření (MRI, UZ, RTG atd.) a vyžadují okamžité uzdravení.

Můj přístup byl jako vždy profesionální. Upozorňoval jsem Vás, že koleno je nejsložitější kloub, že nikdo z nás nemá rentgenové vidění a proto ve Vašem případě by bylo ideální nejdřív udělat vyšetření pomocí magnetické rezonance.

Jak vidíte, bez patřičného přístrojového vyšetření a jenom na základě zdánlivě spolehlivé kombinace pohybového + pohledového + pohmatového vyšetření ne vždy lze přesně stanovit příčinu obtíží.

Cena Vašeho ošetření byla dle standardního ceníku, tzn. 500kč.

S přátelským pozdravem, B.L.

I will be first one to write a negative comment but I have to . I made appointment and sent my medical file and problems before my visit but when I got there I was asked " what is my problem ?"so none read what i wrote. Once I started to talk briefly about it and mention that at this point I have no more pain next question was why I am there then ? I then explained that I am interested in exercises for cervical spine and at this point he tried to get some adhoc exercises for me . It was not bad but not worth it 500 CZK for 2 page of exercises. And one more thing there was no basic consultation for this money.

Boris Ljubčenko DiS.

Dear Mrs. Muraru, first of all you came late approx. for 20min. so I had 30min on you. Then you push me to do the internal exam. + therapy. According to your MRI exam. (we read it together from my phone) I did my best. The next time please visit ANOTHER physiotherapist and compare the level of the care. With best regards, B.L.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Dobry den,
chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL