Adres

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
774 94.....

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min (950 Kč)

Každé další ošetření - 50 min. (550 Kč)

Initial examination and treatment - 50 min. (950 Kč) + 3 Více

Any further treatment - 50 min. (550 Kč)

Parkování v areále zdarma

Free parking

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Fyzioterapeut neřeší problém se kterým jsem přišla (bolest krční páteře) ale bederní páteř. Nabídne údajně elektroléčbu, která spočívá v terapii rázové vlny. Tato terapie je elektroléčbou do té míry, že je přístroj zapnutý do zásuvky. S elektroléčbou to nemá nic společného. Terapie byla aplikována, přestože jsem předem sdělila, že trpím centrální neuropatií. Tato terapie je pro pacienty s neuropatiemi kontraindikována (zjištěno ex-post). Doporučil léčbu homeopatiky, s tím že bez toho to nebude fungovat. Léčba homeopatiky je vnímána jako rozporuplná. Výsledkem návštěvy jsou bolesti a zhoršení zdravotního stavu. Nedoporučuji.

Boris Ljubčenko DiS.

Dobrý den paní Fišerová, do kontraindikací aplikace rázové vlny patři DIABETICKÁ POLYNEUROPATIE, KTERÁ NENÍ CENTRÁLNÍ!!!! Dále bych Vás chtěl upozornit, může se stát, že jako u každé jiné léčby lidské tělo odpoví dočasným zhoršením stavu. Vaše obavy a negativní hodnocení jsou unáhlené, a proto doporučuji přijít na ošetření několikrát po sobě, nejlépe obden. S přátelským pozdravem, B.L.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Je mi jasne, ze me hodnoceni nebude zvrejneno, protoze je negativni.U p.Lubcenka jsem byla v srpnu s bolavym kolenem.Peclive mne vyposlechl, nohu prohmatal a nebyl si jisty s diagnozou a i presto mi nohu osetril.Po zakroku to bylo priserne!Neuveritelna bolest nekolik dnu.Nicmene po navsteve skveleho ortopeda jsem zjistila, ze p.Lubcenko mi osetroval utrzeny kolenni vaz, cimz mi s nejvetsi pravdepodobnosti nohu jeste zhorsil.Je to evidentni, protoze muj zdravotni stav se rychleji zhorsuje.Bohuzrl nemuzu na operaci driv, nez se vratim z jine zeme, kde momentalne ziji.Myslel to dobre, ale vysledek je velmi neprofesionalni , a to nemluvim o tom, ze jsem za to zaplatila dost penez.Jsem hluboce zklamana a uz nikdy by me nenapadlo jit na pochybne adresy.Hodne stesti vsem.

Boris Ljubčenko DiS.

Zdravím Vás paní Loukotová.

Vzhledem k tomu, že za celou moji 10 - ti letou praxi jsem na výsledky svých snah léčit lidi velice pyšný, nemám důvod na svém profilu mazat negativní hodnocení.

Dále bych Vám chtěl nesmírně poděkovat za zveřejnění Vašeho názoru, neboť poslouží jako odstrašující příklad pro další pacienty, kteří při návštěvě mé ordinace nemají u sebe žádné výsledky přístrojového vyšetření (MRI, UZ, RTG atd.) a vyžadují okamžité uzdravení.

Můj přístup byl jako vždy profesionální. Upozorňoval jsem Vás, že koleno je nejsložitější kloub, že nikdo z nás nemá rentgenové vidění a proto ve Vašem případě by bylo ideální nejdřív udělat vyšetření pomocí magnetické rezonance.

Jak vidíte, bez patřičného přístrojového vyšetření a jenom na základě zdánlivě spolehlivé kombinace pohybového + pohledového + pohmatového vyšetření ne vždy lze přesně stanovit příčinu obtíží.

Cena Vašeho ošetření byla dle standardního ceníku, tzn. 500kč.

S přátelským pozdravem, B.L.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

I will be first one to write a negative comment but I have to . I made appointment and sent my medical file and problems before my visit but when I got there I was asked " what is my problem ?"so none read what i wrote. Once I started to talk briefly about it and mention that at this point I have no more pain next question was why I am there then ? I then explained that I am interested in exercises for cervical spine and at this point he tried to get some adhoc exercises for me . It was not bad but not worth it 500 CZK for 2 page of exercises. And one more thing there was no basic consultation for this money.

Boris Ljubčenko DiS.

Dear Mrs. Muraru, first of all you came late approx. for 20min. so I had 30min on you. Then you push me to do the internal exam. + therapy. According to your MRI exam. (we read it together from my phone) I did my best. The next time please visit ANOTHER physiotherapist and compare the level of the care. With best regards, B.L.

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Parkování v areále zdarma

Cena není uvedená

Free parking

Cena není uvedená

Initial examination and treatment - 50 min.

950 Kč

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Any further treatment - 50 min.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Boris Ljubčenko DiS.

Zdravím Vás paní Loukotová.

Cena Vašeho ošetření byla dle standardního ceníku, tzn. 500kč.

S přátelským pozdravem, B.L.

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků