Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Každé další ošetření - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma Hrazeno pojišťovnou

Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie, tejpování) - 50 min. • 700 Kč

Konzultace online • 490 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

English version follows after Czech one. NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936. Prosím všechny, kteří jsou nachla...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

490 Kč

Online video konzultace - 50 min.

Ostatní služby

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Parkování v areále zdarma

Hrazeno pojišťovnou

700 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie, tejpování) - 50 min.

Absolvoval jsem první návštěvu a musím říci, že zatím spokojenost. Využívání moderních technologií jak k léčbě tak ke komunikaci myslím dnešní době mnoho pacientů ocení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Každé další ošetření - 50 min.

Boris L. je skvělý profesionál. Chodím k němu několik let, pomohl mi rychle od bolesti bederní páteře (po mnoha letech standardní rehabilitace) a teď k němu chodím cca jednou ročně na "oživení", skvělá elektroléčba, masáž i rázová vlna, a doplněno vždy doporučením co dělat a nedělat, co cvičit, jaké doplňky si pořídit atd.

Dnes jsem byl u Borise Ljubčenka poprvé. Již při vstupu do ordinace jsem byl mile překvapen přivítáním, jako bych tam chodil už delší dobu. Po krátké debatě a poté prohlídce p. Ljubčenko odhalil, jaký mám problém s mou páteří a hned se dal do léčby, která již za první den přinesla zlepšení. Moc za to p.Ljubčenkovi děkuji. Ryšavý

Absolutní profesionalita, vstřícný a individuální přístup.
Pan doktor pozorně poslouchal a vše srozumitelně vysvětlil.
Vřele doporučuji!

Absolute professionalism, kind and individual approach.
The doctor listened carefully and explained all very clearly.
I genuinely recommend!

Прфессионализм, доброжелательность, индивидуальный подход. Доктор внимательно выслушал и дал рекомендации. Безусловно рекомендую!

Po dlouhé době jsem měla pocit, že se někdo pacientovi skutečně věnuje a nad problémem přemýšlí. Cením si velmi individuálního přístupu...

Je skvělý doktor , příjemný, ochotný.
Doporučuji, dlouhodobý bolesti záď odezny už po perve navštěve .

Terapeut se při léčbě přesně zaměřil na řešení mých problémů s páteří, které mi vyvolávaly bolesti v levé ruce a levé noze. Potvrzuji vysokou účinnost léčby.

Velmi vstřícné jednání. Profesionální přístup, Hledání individuálních účinných metod. Další trefná doporučení přesahující obor.

Š

Spokojenost od vstup do ordinace, profesionální a pro klientský přístup, schopnost naslouchat a trpělivost vysvětlovat:)

Dnes prvni navsteva. Pan terapeut mily, vysvetlil vse, masaz prijemna... Verim, ze mi pomuze,.... uvidime

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků